Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Team Tulsa Veterans Day Open   -   Div V
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

92 (Not Placed) Corbin Wooley NE Team Tulsa
     

106 (Not Placed) Destiny Jones NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

132 (Not Placed) benjamin mendenhall NE COWETA TIGER WRESTLING
     

140 (Not Placed) Dejay Pierce NE Muskogee Rougher Wrestling

140 (Not Placed) Preston Cannon NE Warner Eagle Wrestling Club
     

155 (Not Placed) Lubbock Drake NE Warner Eagle Wrestling Club
     

92 (Not Placed) Hazen Lester NE Warner Eagle Wrestling Club
     

119 (Not Placed) Sean Moore NE Warner Eagle Wrestling Club
     

126 (Not Placed) Bo Ware NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

98 (Not Placed) Owynn Clark NE Team Tulsa

98 (Not Placed) Luis Flores NE Team Tulsa
     

80 (Not Placed) Aiden Jalajel NE Team Tulsa
     

86 (Not Placed) Bradley Lazzerini NE Team Tulsa
     

98 (Not Placed) Rayvon McClellan NE Team Tulsa
     

92 (Not Placed) Gunner Murray NE Team Tulsa
     

119 (Not Placed) James Clack NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

80 (Not Placed) Hudson Beckley NE Team Tulsa
     

126 (Not Placed) Hunter Leblue NE Team Tulsa
     

98 (Not Placed) Toby Shipman NE Team Tulsa
     

92 (Not Placed) Camden Webb NE Team Tulsa
     

126 (Not Placed) Greyson Zellers NE Team Tulsa

126 (Not Placed) Jaydon Casey NE Checotah Matcats
     

80 (Not Placed) Leland Philips NE Checotah Matcats
     

155 (Not Placed) Noah Hayden C Division Bell Wrestling
     

126 (Not Placed) Carter Henry C Division Bell Wrestling
     

119 (Not Placed) Liam Russell C Division Bell Wrestling
     

155 (Not Placed) Julian Stone C Division Bell Wrestling
     

195 (Not Placed) Ricky Thomas C Division Bell Wrestling
     

98 (Not Placed) Talon Vague C Division Bell Wrestling
     

112 (Not Placed) Gage Pruitt NE Titans Wrestling Academy
     

98 (Not Placed) Brice Goforth NE Wagoner Heat
     

126 (Not Placed) Braxton England NW Henryetta Knights Wrestling
     

132 (Not Placed) Cash Faulkner NW Henryetta Knights Wrestling
     

126 (Not Placed) Christian Gray NW Henryetta Knights Wrestling
     

155 (Not Placed) Tayler Hamric NW Henryetta Knights Wrestling
     

170 (Not Placed) Andrew Paden NW Henryetta Knights Wrestling
     

119 (Not Placed) Tucker Watson NW Henryetta Knights Wrestling
     

132 (Not Placed) Connor Flynn NE Vian Wrestling Club

132 (Not Placed) Garritt Hunt NE Vian Wrestling Club
     

98 (Not Placed) Gunner Richey NE Vian Wrestling Club
     

170 (Not Placed) Tristan Wiley NE Vian Wrestling Club
     

155 (Not Placed) Bryson Thomas NE Collinsville Cardinal Wrestling
     

170 (Not Placed) Zain Prater C Norman Grappling Club
     

80 (Not Placed) Trenton Richwine OS Rose Hill Wrestling Club
     

126 (Not Placed) Jaxon Armstrong NE War Pirate Wrestling
     

119 (Not Placed) Esiah King NW Mojo Grappling
     

140 (Not Placed) Gavin Whitaker NE Wagoner Takedown Club
     

155 (Not Placed) Jude Robinson NE Black Fox Wrestling
     

140 (Not Placed) Dillon Blundell NE Miami Takedown Club
     

126 (Not Placed) ETHAN FLEMING NE Locust Grove (Pirate Wrestling)
     

285 (Not Placed) JOSHUA SITSLER NE Locust Grove (Pirate Wrestling)
     

86 (Not Placed) Austin Brooks S Wilburton Takedown Club
     

285 (Not Placed) Solomon Grant III NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

170 (Not Placed) Omari Madron NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

106 (Not Placed) Sonny Bullett NE Warrior Wrestling Club
     

98 (Not Placed) Merrick Wood NE Warrior Wrestling Club

98 (Not Placed) Dylan Rodriguez NW Chandler Takedown Club
     

140 (Not Placed) Bodie Adams NE Sallisaw Takedown Club
     

132 (Not Placed) Ethan Holman NE Sallisaw Takedown Club
     

119 (Not Placed) Aiden Ruiz NE Sallisaw Takedown Club
OKWA