Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Blackwell Battle For The Ring Open   -   Div IV
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

140 (Not Placed) Vann Wildcat NW Pawhuska
     

92 (Not Placed) Andrew Young NW Blackwell Wrestling Club
     

100 (Not Placed) Khaden Cates NW Morrison
     

110 (Not Placed) Jamison Morton NW Morrison
     

HWT (Not Placed) Brody Law NW Perry Wrestling Academy
     

120 (Not Placed) Landon Wilde NW Perry Wrestling Academy
     

96 (Not Placed) Cai Brookover NW Tulsa Blue-T Panthers
     

130 (Not Placed) Kehlan Corbbrey NW Tulsa Blue-T Panthers
     

92 (Not Placed) Brice Lozinsky NW Berryhill Wrestling
     

84 (Not Placed) Kyron Nash NW Berryhill Wrestling
     

130 (Not Placed) Braden Strain NW Berryhill Wrestling
     

105 (Not Placed) Dane Jensen NW Pawhuska
     

73 (Not Placed) Pierce Kendrick NW Pawhuska
     

92 (Not Placed) Dalton Reed NW Pawhuska
     

73 (Not Placed) Dylan Reed NW Pawhuska
     

120 (Not Placed) Bowdy Thomason NW Blackwell Wrestling Club
     

80 (Not Placed) Trace Barr NW Keystone Kids Wrestling Club
     

76 (Not Placed) Jaxon Grigsby NW Keystone Kids Wrestling Club
     

100 (Not Placed) Skyler Luce NW Keystone Kids Wrestling Club
     

120 (Not Placed) Carter Luce NW Keystone Kids Wrestling Club
     

100 (Not Placed) Kasen McAffrey NW Keystone Kids Wrestling Club
     

88 (Not Placed) Kaden Pope NW Keystone Kids Wrestling Club
     

105 (Not Placed) Landen Dockery C Division Bell Wrestling
     

96 (Not Placed) Myles James C Division Bell Wrestling

96 (Not Placed) Gavin Leyba C Division Bell Wrestling
     

100 (Not Placed) Kaden Merriman C Division Bell Wrestling
     

92 (Not Placed) Cole Stevens C Division Bell Wrestling
     

80 (Not Placed) Sam White C Division Bell Wrestling
     

96 (Not Placed) Garrett Williams C Division Bell Wrestling
     

76 (Not Placed) Jace Larman C Division Bell Wrestling
     

84 (Not Placed) Blake Hornberger NW Perkins
     

88 (Not Placed) Trace Van Asdale OS Team Haysville
     

70 (Not Placed) Ashton Andrews NW Pawnee Black Bear Wrestling
     

67 (Not Placed) Jayden Hazard NW Tonkawa Wrestling
     

96 (Not Placed) Brody Smith NW Barnsdall
     

100 (Not Placed) Phillip Bowers OS Andover Wrestling Club
     

92 (Not Placed) Brayden Breese OS Andover Wrestling Club
     

73 (Not Placed) Tyler Ven OS Andover Wrestling Club
     

96 (Not Placed) Jack Trantham NW Woodland Wrestling Club
     

110 (Not Placed) Titan Washington NW Woodland Wrestling Club
     

140 (Not Placed) Michael Cruz NW Cushing Tigers
     

105 (Not Placed) Bryce Ward NW Cushing Tigers
     

64 (Not Placed) Lexi Deville NW Perkins

64 (Not Placed) Alex Guzman NW Perkins
     

80 (Not Placed) Jake Hart NW Perkins
     

70 (Not Placed) Gabriel Coleman OS Team Haysville
     

92 (Not Placed) Jacob Johns NW Perkins
     

84 (Not Placed) Brayson Gordon S Watonga Blaine County Grapplers
     

80 (Not Placed) Kason Scruggs NW Hennessey Takedown Club
     

70 (Not Placed) Kreedon Hockett NW Ponca City Kids Wrestling
     

110 (Not Placed) Owen Ashford NW Blackwell Wrestling Club
     

105 (Not Placed) Trayton Bryant NW Blackwell Wrestling Club
     

110 (Not Placed) Madden Edgar NW Blackwell Wrestling Club
     

88 (Not Placed) Parker Estep NW Blackwell Wrestling Club
     

80 (Not Placed) Kole Hetrick NW Blackwell Wrestling Club
     

84 (Not Placed) Kyla Widener NW Blackwell Wrestling Club
     

HWT (Not Placed) James Looper NW Blackwell Wrestling Club
     

110 (Not Placed) Camden Lovell NW Blackwell Wrestling Club
     

100 (Not Placed) Grant Rowe NW Blackwell Wrestling Club
OKWA