Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Ironman Open Tournament   -   Div IV
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

160 (Not Placed) Andrew Willard S Blue Devil Wrestling Club
     

96 (Not Placed) Jaret Farmer C Norman Grappling Club
     

100 (Not Placed) David Hensley Jr C Norman Grappling Club
     

84 (Not Placed) Claire Lancaster C Norman Grappling Club
     

160 (Not Placed) Redmond Lindsey C Norman Grappling Club
     

84 (Not Placed) Rocky Martin C Norman Grappling Club
     

76 (Not Placed) Gage Stark C Norman Grappling Club
     

80 (Not Placed) Kason Scruggs NW Hennessey Takedown Club
     

120 (Not Placed) Brian Newby C Carl Albert Little League
     

88 (Not Placed) Julion Seymour C OKC Saints
     

120 (Not Placed) Emiliano Zapata C OKC Saints

120 (Not Placed) Rebel Doiron C Little Axe Takedown Club
     

110 (Not Placed) Baylor Moore S Blue Devil Wrestling Club
     

80 (Not Placed) Briggs Reeves S Blue Devil Wrestling Club
     

160 (Not Placed) Aiden Willard S Blue Devil Wrestling Club
     

88 (Not Placed) Rylan Prior C Noble TakeDown Club
     

80 (Not Placed) Landon Earp NW Chandler Takedown Club
     

120 (Not Placed) Cash Stapleton NW Chandler Takedown Club
     

70 (Not Placed) Carson Aranda S Watonga Blaine County Grapplers
     

84 (Not Placed) Brayson Gordon S Watonga Blaine County Grapplers
     

88 (Not Placed) Jaxon Sheppard S Watonga Blaine County Grapplers
     

100 (Not Placed) Caleb Jackson NW Perry Youth Wrestling
     

HWT (Not Placed) Brodie (248.5#) Law NW Perry Youth Wrestling
     

120 (Not Placed) Landon Wilde NW Perry Youth Wrestling
     

88 (Not Placed) Javon Freeman NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

92 (Not Placed) Kale Fruits NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

84 (Not Placed) Alex Reed NE Brushy Wrestling Club
     

96 (Not Placed) Bradley Gallia NW Hennessey Takedown Club
     

92 (Not Placed) Trevin Smith NW Hennessey Takedown Club

92 (Not Placed) Cole Stevens C Division Bell Wrestling
     

64 (Not Placed) Bryon Allen S Tecumseh Takedown Club
     

100 (Not Placed) Carter Hadsall S Tecumseh Takedown Club
     

HWT (Not Placed) Drake Linthicum C Ironman Wrestling

HWT (Not Placed) Jack Mendoza C Ironman Wrestling
     

92 (Not Placed) Daxton Adams S Piedmont
     

73 (Not Placed) Harrison Cofer S Piedmont
     

84 (Not Placed) Kolyn Mills S Piedmont
     

130 (Not Placed) Brayden Trogdon S Piedmont

130 (Not Placed) Beau Davis C Division Bell Wrestling
     

105 (Not Placed) Landen Dockery C Division Bell Wrestling
     

88 (Not Placed) Kiesen Iwersen C Division Bell Wrestling
     

96 (Not Placed) Gavin Leyba C Division Bell Wrestling
     

105 (Not Placed) Kaden Merriman C Division Bell Wrestling
     

120 (Not Placed) Braxten Antuna S Anadarko
     

96 (Not Placed) Garrett Williams C Division Bell Wrestling

96 (Not Placed) Gabriel Tucker S Greenfield B.A.' s
     

120 (Not Placed) Rylan Rinehart C Newcastle Youth Wrestling

120 (Not Placed) Brody Sherman C Newcastle Youth Wrestling
     

80 (Not Placed) Austin Brooks S Wilburton Takedown Club
     

88 (Not Placed) Rylan Harvey NW Prague Wrestling Club
     

84 (Not Placed) Hector Martinie NW Prague Wrestling Club
     

92 (Not Placed) Kyson Blocker S Kingfisher
     

64 (Not Placed) Cale Browning S Kingfisher
     

92 (Not Placed) Cooper Davis S Kingfisher
     

80 (Not Placed) Lane Burnam S Mangum Tigers
     

160 (Not Placed) Auston Cellars-Grizzle C Noble TakeDown Club
     

88 (Not Placed) Steven Stevie Hawkins C Noble TakeDown Club
OKWA