Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Harrah Open Tournament   -   Div IV
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

84 (Not Placed) Claire Lancaster C Norman Grappling Club
     

70 (Not Placed) C. J. Allgood S HBT Grapplers
     

92 (Not Placed) Huck Kline S HBT Grapplers
     

84 (Not Placed) Ashton Lankford S HBT Grapplers
     

76 (Not Placed) Jonathan Allgood S HBT Grapplers
     

130 (Not Placed) Jacob Arrington S Elgin Grapplers
     

160 (Not Placed) Tyler Goodin S Elgin Grapplers
     

92 (Not Placed) Kason Meyer S Elgin Grapplers
     

160 (Not Placed) Zayden Roberts S Elgin Grapplers
     

88 (Not Placed) Talon Tahdooahnippah S Elgin Grapplers
     

96 (Not Placed) Luke Williams S Elgin Grapplers
     

73 (Not Placed) Jett Kline S HBT Grapplers
     

96 (Not Placed) Jaret Farmer C Norman Grappling Club
     

84 (Not Placed) Julion Seymour C OKC Saints
     

160 (Not Placed) Redmond Lindsey C Norman Grappling Club
     

76 (Not Placed) Gage Stark C Norman Grappling Club
     

80 (Not Placed) Landon Earp NW Chandler Takedown Club
     

70 (Not Placed) Carson Aranda S Watonga Blaine County Grapplers
     

84 (Not Placed) Brayson Gordon S Watonga Blaine County Grapplers
     

80 (Not Placed) Jake Hart NW Perkins
     

100 (Not Placed) Khaden Cates NW Morrison
     

84 (Not Placed) Atticus Hoover NW Morrison
     

110 (Not Placed) Jamison Morton NW Morrison
     

96 (Not Placed) Will Hepler C Carl Albert Little League
     

HWT (Not Placed) Brodie (248.5#) Law NW Perry Youth Wrestling
     

120 (Not Placed) Landon Wilde NW Perry Youth Wrestling
     

100 (Not Placed) Kaden Merriman C Division Bell Wrestling
     

88 (Not Placed) Steven Stevie Hawkins C Noble TakeDown Club
     

84 (Not Placed) Ethan Prior C Noble TakeDown Club
     

110 (Not Placed) Titan Washington NW Woodland Wrestling Club
     

130 (Not Placed) Coleman Iker C ERC4
     

100 (Not Placed) Wesley Davies C Ironman Wrestling
     

HWT (Not Placed) Drake Linthicum C Ironman Wrestling

HWT (Not Placed) Jack Mendoza C Ironman Wrestling
     

76 (Not Placed) Jace Larman C Division Bell Wrestling
     

84 (Not Placed) Eason Beaty C Division Bell Wrestling
     

130 (Not Placed) Beau Davis C Division Bell Wrestling
     

105 (Not Placed) Landen Dockery C Division Bell Wrestling
     

88 (Not Placed) Kiesen Iwersen C Division Bell Wrestling
     

140 (Not Placed) Chris Edwards C Noble TakeDown Club
     

92 (Not Placed) Cole Stevens C Division Bell Wrestling
     

76 (Not Placed) Sam White C Division Bell Wrestling
     

96 (Not Placed) Garrett Williams C Division Bell Wrestling
     

92 (Not Placed) Daxton Adams S Piedmont
     

73 (Not Placed) Harrison Cofer S Piedmont
     

92 (Not Placed) Noah Patterson S Piedmont
     

64 (Not Placed) Cale Browning S Kingfisher
     

96 (Not Placed) Gabriel Tucker S Greenfield B.A.' s
     

88 (Not Placed) Rylan Harvey NW Prague Wrestling Club

88 (Not Placed) Hector Martinie NW Prague Wrestling Club

88 (Not Placed) Cole Olivia NW Prague Wrestling Club
OKWA