Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Gage Memorial Tournament Open   -   Div IV
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

80 (Not Placed) King LamHo NE Wagoner Takedown Club
     

160 (Not Placed) William Elijah Montgomery NW Berryhill Wrestling
     

96 (Not Placed) Kail Moore NE Warner Eagle Wrestling Club
     

HWT (Not Placed) Riley Dixon NE Pryor Elementary Wrestling
     

80 (Not Placed) Kaleb Kelley NE Pryor Elementary Wrestling
     

70 (Not Placed) Tommy Jr Parker NE Pryor Elementary Wrestling
     

67 (Not Placed) Dawson Back NE Verdigris Youth Wrestling
     

64 (Not Placed) Noah Back NE Verdigris Youth Wrestling
     

HWT (Not Placed) jaiden burns NW Pin-King All Stars
     

160 (Not Placed) Carter Brown NE Wagoner Takedown Club

160 (Not Placed) Anthony Harris Jr NE Wagoner Takedown Club
     

92 (Not Placed) Brice Lozinsky NW Berryhill Wrestling
     

120 (Not Placed) Hayden Taylor NE Wagoner Takedown Club
     

80 (Not Placed) Donovan Butseecha NE Hurricane Wrestling Academy
     

120 (Not Placed) Riley Hicks NE Hurricane Wrestling Academy
     

73 (Not Placed) Jackson Ward NE Hurricane Wrestling Academy
     

92 (Not Placed) Donovan Wilson NE Hurricane Wrestling Academy
     

70 (Not Placed) Cale Holcomb NE Team Tulsa
     

80 (Not Placed) Aiden Jalajel NE Team Tulsa
     

88 (Not Placed) Bradley Lazzerini NE Team Tulsa
     

120 (Not Placed) Rogan McAbee NE Team Tulsa
     

92 (Not Placed) Corbin Wooley NE Team Tulsa

92 (Not Placed) Blayze Stonecipher NE Black Fox Wrestling
     

100 (Not Placed) Aaron Wyrick OS Team Grind House
     

64 (Not Placed) Braxton Plunk NE R.A.W.
     

130 (Not Placed) Aadin Taylor S Broken Bow Youth Wrestling
     

160 (Not Placed) Micah Chang NE Dark Cloud Wrestling
     

88 (Not Placed) isaiah contrerez NE Dark Cloud Wrestling
     

76 (Not Placed) Logan Kerr NE Dark Cloud Wrestling
     

96 (Not Placed) wyatt mathis NE Dark Cloud Wrestling
     

80 (Not Placed) Andrew Xiong NE Dark Cloud Wrestling
     

92 (Not Placed) Talon Locust NE Brushy Wrestling Club
     

80 (Not Placed) Mekko Lowe NE Brushy Wrestling Club
     

110 (Not Placed) Mason OBanion OS Team Grind House
     

96 (Not Placed) Javier Ortiz NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

64 (Not Placed) Ethan Talaese NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

67 (Not Placed) Tyler Branton OS Arkansas Warthawgs
     

73 (Not Placed) Kaleb Labadie NE COWETA TIGER WRESTLING
     

105 (Not Placed) Kaiden Eilenberger NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

96 (Not Placed) Ashlyn Masters NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

84 (Not Placed) Spencer Mcclelland NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

HWT (Not Placed) Jauquine Pascual NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

130 (Not Placed) Jescee Sanders NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

105 (Not Placed) Ryan Summers NE Salina Wrestling Club (SWC)
OKWA