Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

OKWA Northwest Regionals   -   Div IV
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

HWT (Not Placed) Coshehe Mashunkashey NW Barnsdall
     

100 (Not Placed) Bryar Dryden NW Chandler Takedown Club
     

76 (Not Placed) Ty Yocham NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

73 (Not Placed) Kolson Seachris NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

92 (Not Placed) Kale Fruits NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

88 (Not Placed) Javon Freeman NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

160 (Not Placed) Tyran Griffin NW Tulsa North Mabee Stampede Take Down
     

92 (Not Placed) Cole Olivia NW Prague Wrestling Club
     

84 (Not Placed) Hector Martinie NW Prague Wrestling Club
     

96 (Not Placed) Brody Smith NW Barnsdall
     

80 (Not Placed) Landon Earp NW Chandler Takedown Club
     

160 (Not Placed) Andrew Cole NW Barnsdall
     

67 (Not Placed) Blake Parker NW Ponca City Kids Wrestling
     

88 (Not Placed) Kaiden Keeney NW Ponca City Kids Wrestling
     

67 (Not Placed) Kreedon Hockett NW Ponca City Kids Wrestling
     

140 (Not Placed) Vann Wildcat NW Pawhuska
     

73 (Not Placed) Dylan Reed NW Pawhuska
     

92 (Not Placed) Dalton Reed NW Pawhuska
     

73 (Not Placed) Pierce Kendrick NW Pawhuska
     

105 (Not Placed) Dane Jensen NW Pawhuska
     

84 (Not Placed) Kyron Nash NW Berryhill Wrestling
     

110 (Not Placed) Kelby Ingram NW Newkirk

110 (Not Placed) Cameron Bowman NW Scissortail Wrestling Club
     

120 (Not Placed) Landon Wilde NW Perry Wrestling Academy
     

130 (Not Placed) Hunter Miner NW Perry Wrestling Academy
     

HWT (Not Placed) Brody Law NW Perry Wrestling Academy
     

160 (Not Placed) Aven Black NW Perry Wrestling Academy
     

96 (Not Placed) Caleb Jackson NW Cowboy Wrestling Club
     

84 (Not Placed) Carter Harris NW Cowboy Wrestling Club
     

140 (Not Placed) Trey Tunnell NW Berryhill Wrestling
     

70 (Not Placed) Landon Dickey NW Pawhuska
     

92 (Not Placed) Brice Lozinsky NW Berryhill Wrestling
     

160 (Not Placed) Daxton Fields NW Berryhill Wrestling
     

130 (Not Placed) Brody Vandiver NW Enid Youth Wrestling
     

84 (Not Placed) Laibwij Nathan NW Enid Youth Wrestling
     

140 (Not Placed) Jase Hennigh NW Enid Youth Wrestling
     

110 (Not Placed) Jamison Morton NW Morrison
     

84 (Not Placed) Atticus Hoover NW Morrison
     

100 (Not Placed) Khaden Cates NW Morrison
     

120 (Not Placed) Cash Stapleton NW Chandler Takedown Club
     

110 (Not Placed) Madden Edgar NW Blackwell Wrestling Club
     

96 (Not Placed) Robert Miller NW Tulsa Blue-T Panthers
     

130 (Not Placed) Kehlan Corbbrey NW Tulsa Blue-T Panthers
     

96 (Not Placed) Cai Brookover NW Tulsa Blue-T Panthers
     

92 (Not Placed) Andrew Young NW Blackwell Wrestling Club
     

120 (Not Placed) Bowdy Thomason NW Blackwell Wrestling Club
     

100 (Not Placed) Grant Rowe NW Blackwell Wrestling Club
     

HWT (Not Placed) James Looper NW Blackwell Wrestling Club
     

80 (Not Placed) Kole Hetrick NW Blackwell Wrestling Club
     

84 (Not Placed) Parker Estep NW Blackwell Wrestling Club
     

105 (Not Placed) Bryce Ward NW Cushing Tigers
     

80 (Not Placed) Karston Boyer NW Blackwell Wrestling Club
     

110 (Not Placed) Owen Ashford NW Blackwell Wrestling Club
     

160 (Not Placed) Cale McPeek NW Pawnee Black Bear Wrestling
     

96 (Not Placed) Nathan Goodman NW Pawnee Black Bear Wrestling
     

HWT (Not Placed) Freddy Frazier NW Pawnee Black Bear Wrestling
     

110 (Not Placed) Brody Douglas NW Pawnee Black Bear Wrestling
     

70 (Not Placed) Ashton Andrews NW Pawnee Black Bear Wrestling
     

80 (Not Placed) Zechariah Tecumseh NW Mojo Grappling
     

100 (Not Placed) Talan Dobson NW Mojo Grappling
     

140 (Not Placed) Wyatt Newman NW Hennessey Takedown Club
     

80 (Not Placed) Logan Cass NW Pawhuska
     

88 (Not Placed) Corlin Cass NW Pawhuska
     

92 (Not Placed) Calvin Smith NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

76 (Not Placed) Kannon Shelton NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

67 (Not Placed) Major Mefford NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

80 (Not Placed) Jagen Jones NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

110 (Not Placed) Caiden Estrada NW Sperry Elementary Wrestling Club

110 (Not Placed) Talon Delk NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

92 (Not Placed) Trevin Smith NW Hennessey Takedown Club
     

67 (Not Placed) Kallon Cyphers NW Guthrie BlueJay Pride Wrestling
     

HWT (Not Placed) jaiden burns NW Pin-King All Stars
     

92 (Not Placed) Jacob Johns NW Perkins
     

88 (Not Placed) Blake Hornberger NW Perkins
     

80 (Not Placed) Jake Hart NW Perkins
     

64 (Not Placed) Alex Guzman NW Perkins
     

100 (Not Placed) Kasen McAffrey NW Keystone Kids Wrestling Club
     

73 (Not Placed) Jaxon Grigsby NW Keystone Kids Wrestling Club
     

84 (Not Placed) Erblin Morina NW Bartlesville Wrestling Club
     

160 (Not Placed) Malakai Agnew NW Bartlesville Wrestling Club
OKWA