Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

SMAKdown Open   -   Div IV
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

92 (Not Placed) Dax Curtsinger NE Verdigris Youth Wrestling
     

80 (Not Placed) Camden Stuever NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

92 (Not Placed) Jacob Johns NW Perkins
     

88 (Not Placed) Blake Hornberger NW Perkins
     

80 (Not Placed) Jake Hart NW Perkins
     

64 (Not Placed) Lane Walters NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

73 (Not Placed) Kolten Terwillinger NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

130 (Not Placed) Jescee Sanders NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

84 (Not Placed) Spencer Mcclelland NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

88 (Not Placed) Conner Hess NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

160 (Not Placed) Braylon Hart NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

110 (Not Placed) Kaiden Eilenberger NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

100 (Not Placed) Khaden Cates NW Morrison
     

84 (Not Placed) Ayden Collins NE Verdigris Youth Wrestling
     

100 (Not Placed) Benjamin Payne NE BAWC
     

73 (Not Placed) Corbin Good NE BAWC
     

120 (Not Placed) Ethan Oglesbee NE COWETA TIGER WRESTLING
     

84 (Not Placed) Sonny Hicks NE COWETA TIGER WRESTLING
     

120 (Not Placed) Davion Goins NE COWETA TIGER WRESTLING
     

92 (Not Placed) Tohmi Carney NE COWETA TIGER WRESTLING
     

80 (Not Placed) Champ Thompson NE Jenks Youth Wrestling
     

96 (Not Placed) Bryar Dryden NW Chandler Takedown Club
     

100 (Not Placed) William Conley NW Chandler Takedown Club
     

110 (Not Placed) Semaj Stanford NE Jenks Youth Wrestling

110 (Not Placed) Wyatt Sessums NE Catoosa
     

96 (Not Placed) Corbin Wooley NE Team Tulsa
     

84 (Not Placed) Rodolfo Rojas NE Team Tulsa
     

80 (Not Placed) Evan Notley NE Team Tulsa
     

120 (Not Placed) Rogan McAbee NE Team Tulsa
     

88 (Not Placed) Jesse Justice NE Team Tulsa
     

80 (Not Placed) Aiden Jalajel NE Team Tulsa
     

100 (Not Placed) Dane Durant NE Team Tulsa
     

96 (Not Placed) Owynn Clark NE Team Tulsa
     

84 (Not Placed) Ethan Hotema NE Morris Eagles Wrestling Club
     

130 (Not Placed) Clark Hotema NE Morris Eagles Wrestling Club

130 (Not Placed) Tommy Calico NE Morris Eagles Wrestling Club
     

120 (Not Placed) Tony Riddle NE Jenks Youth Wrestling
     

140 (Not Placed) Vann Wildcat NW Pawhuska
     

73 (Not Placed) Dylan Reed NW Pawhuska

73 (Not Placed) Pierce Kendrick NW Pawhuska
     

110 (Not Placed) Dane Jensen NW Pawhuska
     

70 (Not Placed) Landon Dickey NW Pawhuska
     

76 (Not Placed) Ty Yocham NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

73 (Not Placed) Kolson Seachris NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

92 (Not Placed) Kale Fruits NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

88 (Not Placed) Javon Freeman NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

105 (Not Placed) Hudson Claggett NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

80 (Not Placed) Carver Barnett NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

84 (Not Placed) Brooklynn Hall NE Vinita Kids Wrestling
     

160 (Not Placed) Malakai Agnew NW Bartlesville Wrestling Club
     

105 (Not Placed) Kiel Matheny NE Claremore Wrestling Club
     

76 (Not Placed) Nolan Houseman NE Grove Takedown Club
     

120 (Not Placed) Landon Wilde NW Perry Wrestling Academy
     

HWT (Not Placed) Brody Law NW Perry Wrestling Academy
     

96 (Not Placed) Kaden Beier NW Perry Wrestling Academy
     

160 (Not Placed) Blaine Walker NE Vinita Kids Wrestling
     

73 (Not Placed) Carson Osburn NE Vinita Kids Wrestling
     

110 (Not Placed) Eli Lewis NE Vinita Kids Wrestling
     

76 (Not Placed) Garrison Huffman NE Vinita Kids Wrestling
     

80 (Not Placed) Zion Harris NE Vinita Kids Wrestling
     

88 (Not Placed) Erblin Morina NW Bartlesville Wrestling Club
     

105 (Not Placed) Kolbe Bargas NE Vinita Kids Wrestling
     

64 (Not Placed) Ryan Noll NE Claremore Wrestling Club
     

100 (Not Placed) Zach Surowiak NE Black Fox Wrestling
     

70 (Not Placed) Cael Holcomb NE Black Fox Wrestling
     

76 (Not Placed) Colby Cook NE Black Fox Wrestling
     

92 (Not Placed) Brice Lozinsky NW Berryhill Wrestling
     

160 (Not Placed) Daxton Fields NW Berryhill Wrestling
     

120 (Not Placed) Riley Hicks NE Hurricane Wrestling Academy
     

88 (Not Placed) Rylan Robbins OS Winner Youth Wrestling
     

73 (Not Placed) Roukyn Robbins OS Winner Youth Wrestling
     

HWT (Not Placed) jaiden burns NW Pin-King All Stars
     

96 (Not Placed) Javier Ortiz NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

HWT (Not Placed) Victor ORourke NE Jenks Youth Wrestling
     

105 (Not Placed) Jacob Nicholls NE Jenks Youth Wrestling
     

92 (Not Placed) isaiah contrerez NE Dark Cloud Wrestling
     

160 (Not Placed) Micah Chang NE Dark Cloud Wrestling
     

88 (Not Placed) Grant Blundell NE Miami Takedown Club
     

130 (Not Placed) Bryce Barnes NE Miami Takedown Club
     

160 (Not Placed) Tyran Griffin NW Tulsa North Mabee Stampede Take Down
     

110 (Not Placed) Bryce Ward NW Cushing Tigers
     

140 (Not Placed) Michael Cruz NW Cushing Tigers
     

64 (Not Placed) Wyatt Rooks NW Elite Wrestling Academy

64 (Not Placed) Ethan Talaese NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

160 (Not Placed) Andrew Cole NW Barnsdall
     

92 (Not Placed) Calvin Smith NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

76 (Not Placed) Kannon Shelton NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

67 (Not Placed) Major Mefford NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

80 (Not Placed) Jagen Jones NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

110 (Not Placed) Caiden Estrada NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Jacob Baer NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

110 (Not Placed) Caleb Wheeler NE Wagoner Takedown Club
     

140 (Not Placed) Hunter Linzy NE Collinsville Cardinal Wrestling
     

HWT (Not Placed) Freddy Frazier NW Pawnee Black Bear Wrestling
     

70 (Not Placed) Ashton Andrews NW Pawnee Black Bear Wrestling
OKWA