Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Sperry Small Town Throwdown Open   -   Div IV
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

96 (Not Placed) Dominic Graff NE R.A.W.
     

110 (Not Placed) Eli Lewis NE Vinita Kids Wrestling
     

92 (Not Placed) Brice Lozinsky NW Berryhill Wrestling
     

130 (Not Placed) Braden Strain NW Berryhill Wrestling
     

HWT (Not Placed) Coshehe Mashunkashey NW Barnsdall
     

96 (Not Placed) Brody Smith NW Barnsdall
     

64 (Not Placed) Johnnie Wayne ''Callan'' Caldwell NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

76 (Not Placed) Conner Chancellor NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

105 (Not Placed) Kaiden Eilenberger NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

96 (Not Placed) Ashlyn Masters NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

80 (Not Placed) Spencer Mcclelland NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

130 (Not Placed) Jescee Sanders NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

105 (Not Placed) Ryan Summers NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

64 (Not Placed) Lane Walters NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

67 (Not Placed) Noah Back NE R.A.W.

67 (Not Placed) Dawson Back NE R.A.W.
     

80 (Not Placed) Garrison Huffman NE Vinita Kids Wrestling

80 (Not Placed) Karson Hopkins NE R.A.W.
     

92 (Not Placed) Brogan ONeal NE R.A.W.
     

130 (Not Placed) Barrett Standley NE R.A.W.
     

80 (Not Placed) Gavin Wallace NE R.A.W.
     

76 (Not Placed) Randen Wright NE R.A.W.
     

70 (Not Placed) Kaleb Labadie NE COWETA TIGER WRESTLING
     

105 (Not Placed) Jesiah Mason NE COWETA TIGER WRESTLING
     

130 (Not Placed) Julius Smith NE COWETA TIGER WRESTLING
     

88 (Not Placed) Javon Freeman NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

92 (Not Placed) Kale Fruits NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

73 (Not Placed) Kolson Seachris NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

80 (Not Placed) King LamHo NE Wagoner Takedown Club
     

76 (Not Placed) Jaxon Grigsby NW Keystone Kids Wrestling Club
     

120 (Not Placed) Carter Luce NW Keystone Kids Wrestling Club
     

100 (Not Placed) Kasen McAffrey NW Keystone Kids Wrestling Club
     

73 (Not Placed) Landon Dickey NW Pawhuska
     

84 (Not Placed) Sonny Harpstrite OS Andover Wrestling Club
     

100 (Not Placed) JJ Remy OS Andover Wrestling Club
     

73 (Not Placed) Tyler Ven OS Andover Wrestling Club
     

92 (Not Placed) Erblin Morina NW Bartlesville Wrestling Club
     

96 (Not Placed) Hudson McCray NW Pawnee Black Bear Wrestling
     

HWT (Not Placed) jaiden burns NW Pin-King All Stars
     

67 (Not Placed) Ashton Fee NW Enid Youth Wrestling
     

92 (Not Placed) Julio Aguirre S Woodward
     

76 (Not Placed) Gabriel Aguirre S Woodward
     

88 (Not Placed) Ethan Applebee S Woodward
     

120 (Not Placed) Owen Ashford NW Blackwell Wrestling Club
     

110 (Not Placed) Mason OBanion OS Team Grind House
     

100 (Not Placed) Aaron Wyrick OS Team Grind House
     

76 (Not Placed) Nolan Houseman NE Grove Takedown Club
     

120 (Not Placed) Zaden Pennington NE Grove Takedown Club
     

100 (Not Placed) Phillip Bowers OS Andover Wrestling Club
     

105 (Not Placed) Dane Jensen NW Pawhuska
     

76 (Not Placed) Pierce Kendrick NW Pawhuska
     

73 (Not Placed) Dylan Reed NW Pawhuska
     

70 (Not Placed) Kreedon Hockett NW Ponca City Kids Wrestling
     

67 (Not Placed) Blake Parker NW Ponca City Kids Wrestling
     

92 (Not Placed) Luke Shaffer NE Collinsville Cardinal Wrestling
     

84 (Not Placed) Alex Reed NE Brushy Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Jacob Baer NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

110 (Not Placed) Caiden Estrada NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

84 (Not Placed) Conner Krajicek NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

67 (Not Placed) Major Mefford NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Korbin Whitchurch NW Sperry Elementary Wrestling Club

64 (Not Placed) Rylan Sandoval NW Ponca City Kids Wrestling
     

80 (Not Placed) Zion Harris NE Vinita Kids Wrestling
OKWA