Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Challenge of the Talons Novice   -   Div III
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

67 (Not Placed) Colt Kilgore NE Checotah Matcats
     

100 (Not Placed) Raymond Caldwell NE COWETA TIGER WRESTLING

100 (Not Placed) Blane Graydon NE COWETA TIGER WRESTLING
     

58 (Not Placed) Aidan Lipe NE COWETA TIGER WRESTLING
     

76 (Not Placed) Jordan Srenco NE COWETA TIGER WRESTLING
     

73 (Not Placed) Parker Fields NW Ponca City Kids Wrestling
     

100 (Not Placed) Samuel Miller NW Ponca City Kids Wrestling
     

85 (Not Placed) Rylee Sexton NW Berryhill Wrestling
     

90 (Not Placed) Jake Hurt NE Morris Eagles Wrestling Club
     

85 (Not Placed) Emmett Moten NE Morris Eagles Wrestling Club
     

58 (Not Placed) Joseph Giroux NE Checotah Matcats
     

73 (Not Placed) Bandr Wallace NW Henryetta Knights Wrestling
     

64 (Not Placed) Gracie Majors NE Checotah Matcats
     

120 (Not Placed) Ace Coker NE Spiro Bulldogs
     

131 (Not Placed) Colton Hopkins NE Spiro Bulldogs
     

90 (Not Placed) Victor Loyd NE Spiro Bulldogs
     

73 (Not Placed) Jarah Woodral NE Spiro Bulldogs
     

85 (Not Placed) Ike Burr NE Jenks Youth Wrestling
     

120 (Not Placed) Victoria Evans NE Jenks Youth Wrestling
     

80 (Not Placed) Liam Newton NE Jenks Youth Wrestling
     

110 (Not Placed) Ivan ORourke NE Jenks Youth Wrestling
     

70 (Not Placed) Max Stone NE Jenks Youth Wrestling
     

120 (Not Placed) Owen Wheeler NE Wagoner Takedown Club
     

100 (Not Placed) Ayden Burge NW Tulsa Blue-T Panthers
     

80 (Not Placed) Axel Booth NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

90 (Not Placed) Lane Card NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

80 (Not Placed) Dylan Martin NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

67 (Not Placed) Westin Pollock NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

76 (Not Placed) Ryker Williams NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

67 (Not Placed) Camden Cranfield NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

70 (Not Placed) Ben Brady NE Verdigris Youth Wrestling
     

80 (Not Placed) Layton Barnes NE Sallisaw Takedown Club
     

100 (Not Placed) Aryann ''Gooey'' OConnell NE Sallisaw Takedown Club
     

120 (Not Placed) Jack Wilson NE Fort Gibson Tiger Wrestling
     

67 (Not Placed) Railen Green NW Blackwell Wrestling Club
     

HWT (Not Placed) Matt Yinger NW Blackwell Wrestling Club
     

67 (Not Placed) Abby Chambers NE Warrior Wrestling Club
     

80 (Not Placed) Jonathan Little OS Arkansas Warthawgs

80 (Not Placed) Bladen Hancock NE Ram Wrestling Academy
     

100 (Not Placed) Regan Armstrong NE Warner Eagle Wrestling Club
     

85 (Not Placed) Colten Lester NE Warner Eagle Wrestling Club
     

100 (Not Placed) Tristan Mowdy NW Henryetta Knights Wrestling
     

110 (Not Placed) Michael Dixon NW Henryetta Knights Wrestling
OKWA