Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Blackwell Battle For The Ring Open   -   Div III
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

110 (Not Placed) Jimmie Wildcat NW Pawhuska
     

HWT (Not Placed) Avery Spence NW Blackwell Wrestling Club

HWT (Not Placed) Matt Yinger NW Blackwell Wrestling Club
     

110 (Not Placed) Mason Young NW Blackwell Wrestling Club
     

80 (Not Placed) Kason Scruggs NW Hennessey Takedown Club
     

73 (Not Placed) Parker Fields NW Ponca City Kids Wrestling
     

67 (Not Placed) Jaxon Hernandez NW Ponca City Kids Wrestling
     

70 (Not Placed) Owen Hollis NW Ponca City Kids Wrestling
     

55 (Not Placed) Rylan Sandoval NW Ponca City Kids Wrestling

55 (Not Placed) Caden Bowling NW Blackwell Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Jaxson Keeney NW Blackwell Wrestling Club
     

76 (Not Placed) Riggs Robedeaux NW Morrison
     

80 (Not Placed) Joe Woods NW Morrison
     

67 (Not Placed) Ashton Fee NW Perry Wrestling Academy
     

85 (Not Placed) Michael Dawson NW Pawhuska
     

76 (Not Placed) Haelee Smith NW Pawhuska
     

110 (Not Placed) Ryder Short NW Blackwell Wrestling Club
     

52 (Not Placed) Tucker Sexton NW Berryhill Wrestling
     

110 (Not Placed) Rhodes Molenda C Team Molenda
     

85 (Not Placed) Jalen Duffy NW Tulsa North Mabee Stampede Take Down
     

73 (Not Placed) Cooper Ellenburg NW Keystone Kids Wrestling Club
     

110 (Not Placed) Rollin Fish NW Keystone Kids Wrestling Club
     

76 (Not Placed) Samuel Moore NW Keystone Kids Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Tabor Reiss NW Keystone Kids Wrestling Club
     

76 (Not Placed) Hayden Eller NW Newkirk
     

67 (Not Placed) Kase Oldfield NW Newkirk
     

85 (Not Placed) Graden Schieber NW Newkirk
     

58 (Not Placed) Ladden Schieber NW Newkirk
     

80 (Not Placed) Scott Cox C Division Bell Wrestling
     

52 (Not Placed) William Conner Craig C Division Bell Wrestling
     

76 (Not Placed) Jace Larman C Division Bell Wrestling
     

70 (Not Placed) Nathan Cruz NW Cushing Tigers
     

90 (Not Placed) Jaxon Gawith OS Andover Wrestling Club
     

85 (Not Placed) Andre Watson OS Andover Wrestling Club
     

100 (Not Placed) Deuce Watson OS Andover Wrestling Club
     

90 (Not Placed) Carsten Campbell NW Tonkawa Wrestling
     

80 (Not Placed) Westin Day NW Tonkawa Wrestling
     

67 (Not Placed) Antonio Guardiola NW Tonkawa Wrestling
     

80 (Not Placed) Carter Lopeman NW Tonkawa Wrestling
     

70 (Not Placed) Kamden Sparks NW Tonkawa Wrestling
     

61 (Not Placed) Bodie Swords NW Tonkawa Wrestling
     

131 (Not Placed) Aspen Atkinson NW Perry Youth Wrestling
     

90 (Not Placed) Jordan Hedrick NW Perry Youth Wrestling
     

HWT (Not Placed) Chayse (150#) Polifka NW Perry Youth Wrestling
     

67 (Not Placed) Zayden Woodard NW Bartlesville Wrestling Club

67 (Not Placed) Gabriel Calvillo Hebensperger NW Cushing Tigers
     

100 (Not Placed) Dresden Beard OS Andover Wrestling Club
     

131 (Not Placed) Jackson Hebensperger NW Cushing Tigers
     

76 (Not Placed) Talyn Minney NW Cushing Tigers

76 (Not Placed) Jaden OKelley NW Cushing Tigers
     

80 (Not Placed) Davis Tusler NW Cushing Tigers
     

73 (Not Placed) Kyler Ward NW Cushing Tigers
     

80 (Not Placed) Hannah Hart NW Perkins
     

67 (Not Placed) Tristan Stanley NW Perkins
     

90 (Not Placed) Hudson McCray NW Pawnee Black Bear Wrestling
     

85 (Not Placed) Aiden Morales NW Pawnee Black Bear Wrestling
     

55 (Not Placed) Sammy Cox S Watonga Blaine County Grapplers
     

64 (Not Placed) Levi McGuire S Watonga Blaine County Grapplers
     

85 (Not Placed) Kyler Walters S Watonga Blaine County Grapplers
     

76 (Not Placed) Grant Ford NW Blackwell Wrestling Club
     

67 (Not Placed) Lakyn Head NW Blackwell Wrestling Club
OKWA