Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Team Tulsa Veterans Day Open   -   Div III
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

76 (Not Placed) Drake Sheffield NE R.A.W.
     

58 (Not Placed) Jackson Beckley NE Team Tulsa
     

110 (Not Placed) Gabriel Roberts NE Team Tulsa
     

85 (Not Placed) Jaxson Paschall NE Team Tulsa
     

55 (Not Placed) Knoz Lopex NE Team Tulsa
     

70 (Not Placed) Jaylyn Lazzerini NE Team Tulsa
     

100 (Not Placed) Jacob Graves NE Team Tulsa
     

70 (Not Placed) Riley Bradley NE Team Tulsa
     

90 (Not Placed) Eli Boggan NE Team Tulsa
     

70 (Not Placed) Dawson Beckley NE Team Tulsa
     

55 (Not Placed) Lane Collett NE Checotah Matcats
     

76 (Not Placed) Eli Phillips NE Jay Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Easton Rodgers NE R.A.W.
     

61 (Not Placed) Braxton Plunk NE R.A.W.
     

120 (Not Placed) Tyler Lovett NE Warner Eagle Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Christion Glendening NE Warner Eagle Wrestling Club
     

110 (Not Placed) Liberty Drake NE Warner Eagle Wrestling Club
     

76 (Not Placed) Baxter Davis NE Muskogee Rougher Wrestling
     

73 (Not Placed) Bryson Thompson NW Pin-King All Stars
     

80 (Not Placed) Lucas McAllister NE Sallisaw Takedown Club
     

131 (Not Placed) Tukker Chase NE Sallisaw Takedown Club
     

64 (Not Placed) Cj Bowman NE Titans Wrestling Academy
     

70 (Not Placed) Caysen Wahl NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

67 (Not Placed) Cordeus Wahl NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

85 (Not Placed) James McDougal NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Jaxon McDaniel NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

HWT (Not Placed) Tyler Kent NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

76 (Not Placed) Braylon Freeman NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

80 (Not Placed) Jayden Farmer NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

61 (Not Placed) Daxen Delacerda NW Bristow Elementary Wrestling Club

61 (Not Placed) elijah pagonis NE Titans Wrestling Academy
     

85 (Not Placed) Champ Thompson NE Jenks Youth Wrestling
     

64 (Not Placed) Marcus Scott NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

85 (Not Placed) Ryker Mefford NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

61 (Not Placed) Maddox Masters NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

64 (Not Placed) Boston King NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

85 (Not Placed) Hayden Justice NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

67 (Not Placed) Asher Hobbs NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

58 (Not Placed) Ryder Hobbs NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

80 (Not Placed) Conner Chancellor NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

61 (Not Placed) Johnnie Wayne ''Callan'' Caldwell NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

73 (Not Placed) Lane Padgett NE Black Fox Wrestling
     

90 (Not Placed) Battle Brooks S Wilburton Takedown Club
     

120 (Not Placed) Gavyn Roberts NE Bixby Wrestling Club
     

85 (Not Placed) Griffin Roberts NE Bixby Wrestling Club
     

100 (Not Placed) Drayke Lawrence NE Bixby Wrestling Club
     

120 (Not Placed) Mason Eilenberger NE Bixby Wrestling Club
     

100 (Not Placed) John Seratt NE Wagoner Takedown Club
     

90 (Not Placed) Evan Luna NE Wagoner Takedown Club
     

67 (Not Placed) Gaven King NE Wagoner Takedown Club
     

55 (Not Placed) Kaiden Burt NE Wagoner Takedown Club
     

110 (Not Placed) Grady Taylor NE Brushy Wrestling Club
     

85 (Not Placed) Zeke Brooks NE Poteau Youth Wrestling Academy

85 (Not Placed) Tate Cruise NE Black Fox Wrestling
     

80 (Not Placed) Colby Cook NE Black Fox Wrestling
     

73 (Not Placed) Serenity Mendoza NE Wagoner Heat
     

61 (Not Placed) Lane Goforth NE Wagoner Heat
     

76 (Not Placed) Jace Larman C Division Bell Wrestling
     

70 (Not Placed) Peyton Griffin C Division Bell Wrestling
     

85 (Not Placed) Ben Millard millard OS Bentonville Youth Wrestling
     

76 (Not Placed) Grant Ford NW Blackwell Wrestling Club
     

70 (Not Placed) Troy Nunn NW Mojo Grappling
     

80 (Not Placed) Jackson McCurley C Norman Grappling Club
     

100 (Not Placed) Bronx Perez NE Jenks Youth Wrestling
     

110 (Not Placed) Rhodes Molenda C Team Molenda
     

73 (Not Placed) Bandr Wallace NW Henryetta Knights Wrestling
     

85 (Not Placed) Tuff Sumpter NE Vian Wrestling Club
     

67 (Not Placed) Bryson Richey NE Vian Wrestling Club
     

70 (Not Placed) Jacob Moses NE Vian Wrestling Club
     

61 (Not Placed) Noah Larcade NE Vian Wrestling Club
     

90 (Not Placed) Jaydan Gates NE Vian Wrestling Club
     

100 (Not Placed) Axl Branham NE Vian Wrestling Club
     

61 (Not Placed) Barry Ritter NE COWETA TIGER WRESTLING
     

76 (Not Placed) Ian Greer C Norman Grappling Club
     

80 (Not Placed) Carson Huffman NE Locust Grove (Pirate Wrestling)
     

100 (Not Placed) Conlee Adair NE Warrior Wrestling Club
     

80 (Not Placed) Logan Valent C Ironman Wrestling

80 (Not Placed) Bradley Davies C Ironman Wrestling
     

76 (Not Placed) Carsten Cagle C Ironman Wrestling
     

100 (Not Placed) Gabriela Ortiz NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

76 (Not Placed) Bentley Jackson NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

90 (Not Placed) Judd Hebert II NE Poteau Youth Wrestling Academy
OKWA