Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Choctaw Novice Battle For The Belt   -   Div III
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

70 (Not Placed) Connor Kelly NW Hennessey Takedown Club
     

100 (Not Placed) Ethan Choate NW Chandler Takedown Club
     

90 (Not Placed) Remington Miller C Noble TakeDown Club
     

85 (Not Placed) TJ Davis C Noble TakeDown Club

85 (Not Placed) Olivia Cherry C Noble TakeDown Club
     

HWT (Not Placed) Ridge Spangler C Harrah Little League Wrestling
     

90 (Not Placed) Jaden Osborne C Harrah Little League Wrestling
     

73 (Not Placed) Yahir Marquez C Harrah Little League Wrestling

73 (Not Placed) Parker Fields NW Ponca City Kids Wrestling
     

100 (Not Placed) Jameson Ladwig NW Hennessey Takedown Club
     

67 (Not Placed) Blake Boone NW Perry Wrestling Academy
     

70 (Not Placed) Don Choate NW Hennessey Takedown Club
     

100 (Not Placed) Wyatt Brown NW Hennessey Takedown Club
     

67 (Not Placed) Raphael Santoyo S Kingfisher
     

64 (Not Placed) Kason White C Newcastle Youth Wrestling
     

70 (Not Placed) Eric Terrazas C Newcastle Youth Wrestling
     

67 (Not Placed) Joseph Beecher C Newcastle Youth Wrestling
     

90 (Not Placed) Adric Mazey NE McAlester Youth Wrestling
     

110 (Not Placed) Jaxson Jimmerson NE McAlester Youth Wrestling
     

64 (Not Placed) Asher Bingham C Division Bell Wrestling

64 (Not Placed) Paxton Williams C Little Axe Takedown Club
     

HWT (Not Placed) Major Vawter C Little Axe Takedown Club
     

90 (Not Placed) Coby Byrum C Little Axe Takedown Club

90 (Not Placed) Easten Kropp S Elk City Elks
     

61 (Not Placed) Elei Dominguez S Elk City Elks
     

85 (Not Placed) Emmett Moten NE Morris Eagles Wrestling Club
     

90 (Not Placed) Jake Hurt NE Morris Eagles Wrestling Club
     

70 (Not Placed) Nolan Kobyluk C Division Bell Wrestling
     

80 (Not Placed) Scott Cox C Division Bell Wrestling
     

64 (Not Placed) Gracie Majors NE Checotah Matcats
     

80 (Not Placed) Jonathan Little OS Arkansas Warthawgs
     

HWT (Not Placed) Colton Wright S Clinton Youth Wrestling
     

73 (Not Placed) Miguel Moncada S Clinton Youth Wrestling
     

67 (Not Placed) Hector Lopez S Clinton Youth Wrestling
     

64 (Not Placed) Bentlee Hernandez S Clinton Youth Wrestling
     

73 (Not Placed) Jacy Fawver S Clinton Youth Wrestling

73 (Not Placed) Isaac Yocham NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

70 (Not Placed) Zeppelin Frisbee NW Perry Wrestling Academy
     

67 (Not Placed) Tristan Stanley NW Perkins
     

64 (Not Placed) Kayden Lowry NE Grove Takedown Club
     

70 (Not Placed) Bryson Gelinas NE Grove Takedown Club
     

58 (Not Placed) Daxton Bergmann NE Grove Takedown Club
     

HWT (Not Placed) Keaton Tartsah S Anadarko
     

110 (Not Placed) Brody Rhodes S Anadarko
     

80 (Not Placed) Ethan Puerta S Anadarko
     

120 (Not Placed) Trinity Geikaunmah S Anadarko
     

76 (Not Placed) Lane Alldredge S Anadarko
     

131 (Not Placed) Aymon King S Greenfield B.A.' s
     

85 (Not Placed) Ike Burr NE Jenks Youth Wrestling
     

80 (Not Placed) Hannah Hart NW Perkins
     

76 (Not Placed) Clayton Evdaily NW Tonkawa Wrestling
     

120 (Not Placed) Ryan Lantz C Ironman Wrestling
     

85 (Not Placed) Jenner Flint C Ironman Wrestling
     

76 (Not Placed) Carsten Cagle C Ironman Wrestling
     

110 (Not Placed) Slayden Francis NE Collinsville Cardinal Wrestling
     

64 (Not Placed) Talli Washington NW Woodland Wrestling Club
     

67 (Not Placed) Tylon Tefertiller NW Woodland Wrestling Club
     

110 (Not Placed) Alex Coker S Tecumseh Takedown Club
     

67 (Not Placed) Colt Kilgore NE Checotah Matcats
     

58 (Not Placed) Joseph Giroux NE Checotah Matcats
     

85 (Not Placed) Trynton Gray NW Pawhuska
     

110 (Not Placed) Brycen Trout S Tecumseh Takedown Club
     

58 (Not Placed) Kolsen Tiffin S Tecumseh Takedown Club
     

70 (Not Placed) Gage Robinson S Tecumseh Takedown Club
     

67 (Not Placed) Woodrow Morgan S Tecumseh Takedown Club
     

110 (Not Placed) Grady Gates S Tecumseh Takedown Club
     

80 (Not Placed) Martigan McCray NW Pawnee Black Bear Wrestling
     

110 (Not Placed) Kane Keasler S Weatherford Youth
     

70 (Not Placed) Cannen Johnson S Weatherford Youth
     

76 (Not Placed) Luke Ferrell S Weatherford Youth

76 (Not Placed) Jayce Kent NE COWETA TIGER WRESTLING
     

90 (Not Placed) Cheyenne Owens NE Warner Eagle Wrestling Club
     

85 (Not Placed) Bryson Trogdon S Piedmont
     

120 (Not Placed) Logan Davis S Piedmont
     

131 (Not Placed) Griffin Cardwell S Piedmont
OKWA