Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Choctaw Battle For The Belt   -   Div III
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

80 (Not Placed) Braxton Campbell S Blue Devil Wrestling Club
     

73 (Not Placed) Jacy Fawver S Clinton Youth Wrestling
     

80 (Not Placed) Wyatt Lewis S Geary
     

64 (Not Placed) Ej Turner Jr NW Pin-King All Stars
     

61 (Not Placed) Armond Goree NW Pin-King All Stars
     

70 (Not Placed) Bryson Thompson NW Pin-King All Stars
     

58 (Not Placed) Ashton Marzett NW Pin-King All Stars
     

76 (Not Placed) Braylon Freeman NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

67 (Not Placed) Miles Evans NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

61 (Not Placed) Daxen Delacerda NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

HWT (Not Placed) Major Vawter C Little Axe Takedown Club
     

52 (Not Placed) Bentlee Potter S Clinton Youth Wrestling
     

58 (Not Placed) Cael Dolan NW Berryhill Wrestling
     

90 (Not Placed) Judd Hebert II NE Poteau Youth Wrestling Academy

90 (Not Placed) Sloan Perkins C Noble TakeDown Club
     

80 (Not Placed) Ronnie Lovelady C Noble TakeDown Club
     

67 (Not Placed) Christian Lovelady C Noble TakeDown Club
     

61 (Not Placed) Kory Eby C Noble TakeDown Club
     

64 (Not Placed) Asher Hobbs NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

58 (Not Placed) Ryder Hobbs NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

76 (Not Placed) Conner Chancellor NE Salina Wrestling Club (SWC)

76 (Not Placed) Trenton Wilson S Mangum Tigers
     

64 (Not Placed) Asher Bingham C Division Bell Wrestling

64 (Not Placed) Inman Massie NW Chandler Takedown Club
     

100 (Not Placed) William Conley NW Chandler Takedown Club
     

61 (Not Placed) Corey Conley NW Chandler Takedown Club
     

64 (Not Placed) Kash Walters NE Morris Eagles Wrestling Club
     

90 (Not Placed) cash pope NE Glenpool wrestling
     

76 (Not Placed) ZA McIntosh NE Glenpool wrestling
     

73 (Not Placed) Justin Davis NE Glenpool wrestling
     

85 (Not Placed) Emmett Moten NE Morris Eagles Wrestling Club
     

73 (Not Placed) Chace Risley C Division Bell Wrestling
     

70 (Not Placed) Cruz Freeman C Division Bell Wrestling
     

100 (Not Placed) Rhyder Wallace S Mangum Tigers
     

67 (Not Placed) Elijah Zentner C Division Bell Wrestling

67 (Not Placed) BJ (Billy Joe) Woods NW Morrison
     

76 (Not Placed) Joe Woods NW Morrison
     

73 (Not Placed) Riggs Robedeaux NW Morrison
     

80 (Not Placed) Jonathan Little OS Arkansas Warthawgs
     

73 (Not Placed) Dylan Friend OS Arkansas Warthawgs
     

131 (Not Placed) Jaxen Cepeda OS Arkansas Warthawgs
     

80 (Not Placed) Jackson McCurley C Norman Grappling Club
     

120 (Not Placed) Carlos Camarena Jr. C Norman Grappling Club
     

76 (Not Placed) Kiowyn Deaton-Vancuren NE Grove Takedown Club
     

HWT (Not Placed) Brody Williams S Piedmont
     

85 (Not Placed) Bryson Trogdon S Piedmont

85 (Not Placed) Jack Adams S Piedmont
     

58 (Not Placed) Ryker Romannose C StandFast Wrestling

58 (Not Placed) Remy Whitney C StandFast Wrestling
     

55 (Not Placed) Lason West S HBT Grapplers
     

76 (Not Placed) Jayce Kent NE COWETA TIGER WRESTLING
     

80 (Not Placed) Toby Shield NE Grove Takedown Club
     

110 (Not Placed) Weston Mathia NE Grove Takedown Club
     

70 (Not Placed) Bryson Gelinas NE Grove Takedown Club
     

85 (Not Placed) Ike Burr NE Jenks Youth Wrestling

85 (Not Placed) Logan Valent C Ironman Wrestling
     

73 (Not Placed) Jeremy Wright S Anadarko
     

70 (Not Placed) Tommy White S Anadarko
     

100 (Not Placed) Taven Thrash S Anadarko
     

67 (Not Placed) Brecken Rice NE R.A.W.
     

61 (Not Placed) Bodie Swords NW Tonkawa Wrestling
     

73 (Not Placed) Kamden Sparks NW Tonkawa Wrestling
     

85 (Not Placed) Aiden Morales NW Pawnee Black Bear Wrestling
     

90 (Not Placed) Hudson McCray NW Pawnee Black Bear Wrestling
     

67 (Not Placed) Ashton Fee NW Perry Wrestling Academy
     

64 (Not Placed) Ryan Mitchell S Mangum Tigers
     

76 (Not Placed) Mason Mitchell S Mangum Tigers
     

67 (Not Placed) Ty Whitlock C Harrah Little League Wrestling
     

61 (Not Placed) Ryatt Rodden C Harrah Little League Wrestling
     

85 (Not Placed) Hudson Fryar C Harrah Little League Wrestling
     

100 (Not Placed) Landon Boles C Harrah Little League Wrestling
     

64 (Not Placed) Jett Moore NE Collinsville Cardinal Wrestling
     

61 (Not Placed) Rowden Benavidez NE Collinsville Cardinal Wrestling
     

70 (Not Placed) Landon Heskett NW Ponca City Kids Wrestling
     

73 (Not Placed) Parker Fields NW Ponca City Kids Wrestling
     

110 (Not Placed) Tate Kozak NW Pawnee Black Bear Wrestling
     

73 (Not Placed) Pilon Timothy NE Tahlequah
     

70 (Not Placed) Levi Stallworth NE Tahlequah
     

90 (Not Placed) Grayson Sellers NE Tahlequah
     

80 (Not Placed) Charles Gregory NE Tahlequah
     

64 (Not Placed) Colton Dobbs C Newcastle Youth Wrestling
     

131 (Not Placed) Ryker Smith S Weatherford Youth
     

70 (Not Placed) Cannen Johnson S Weatherford Youth
     

HWT (Not Placed) Jaydi Peacock S Tecumseh Takedown Club
     

120 (Not Placed) Tyler Lovett NE Warner Eagle Wrestling Club
OKWA