Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Little Axe Novice Tournament   -   Div III
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

70 (Not Placed) Eric Terrazas C Newcastle Youth Wrestling
     

76 (Not Placed) Luke Ferrell S Weatherford Youth
     

131 (Not Placed) Aymon King S Greenfield B.A.' s
     

73 (Not Placed) LIZZY PRYOR NW Chandler Takedown Club
     

90 (Not Placed) ShaeLynn Clark NW Davenport Dawg Pound Wrestling
     

67 (Not Placed) Paxton Williams C Little Axe Takedown Club
     

110 (Not Placed) Hailey Taylor C Little Axe Takedown Club
     

85 (Not Placed) Coby Byrum C Little Axe Takedown Club
     

120 (Not Placed) Jonathan Barton C Little Axe Takedown Club
     

85 (Not Placed) Jenner Flint C Ironman Wrestling
     

80 (Not Placed) Carsten Cagle C Ironman Wrestling
     

110 (Not Placed) Chance Walker C Norman Grappling Club
     

70 (Not Placed) Cannen Johnson S Weatherford Youth
     

67 (Not Placed) Joseph Beecher C Newcastle Youth Wrestling
     

HWT (Not Placed) Ridge Spangler C Harrah Little League Wrestling
     

90 (Not Placed) Jaden Osborne C Harrah Little League Wrestling
     

73 (Not Placed) Yahir Marquez C Harrah Little League Wrestling
     

85 (Not Placed) TJ Davis C Noble TakeDown Club
     

80 (Not Placed) Gabe Neils NE Morris Eagles Wrestling Club
     

85 (Not Placed) Emmett Moten NE Morris Eagles Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Bianca Verdadero NE McAlester Youth Wrestling
     

110 (Not Placed) Jaxson Jimmerson NE McAlester Youth Wrestling

110 (Not Placed) Miguel Bryson NE McAlester Youth Wrestling
     

HWT (Not Placed) Jaydi Peacock S Tecumseh Takedown Club
     

73 (Not Placed) Miguel Moncada S Clinton Youth Wrestling
     

67 (Not Placed) Hector Lopez S Clinton Youth Wrestling
     

64 (Not Placed) Bentlee Hernandez S Clinton Youth Wrestling
     

120 (Not Placed) Logan Davis S Piedmont

120 (Not Placed) Braiden Webb S Tecumseh Takedown Club

120 (Not Placed) Brycen Trout S Tecumseh Takedown Club
     

58 (Not Placed) Kolsen Tiffin S Tecumseh Takedown Club
     

120 (Not Placed) Kaylee Smith S Tecumseh Takedown Club

120 (Not Placed) Caydence Smith S Tecumseh Takedown Club
     

70 (Not Placed) Gage Robinson S Tecumseh Takedown Club
     

HWT (Not Placed) Colton Wright S Clinton Youth Wrestling
     

100 (Not Placed) Leland Hart S Tecumseh Takedown Club
     

61 (Not Placed) Braxtin Hafer S Tecumseh Takedown Club
     

HWT (Not Placed) Peyton Getchius S Tecumseh Takedown Club
     

110 (Not Placed) Grady Gates S Tecumseh Takedown Club
     

70 (Not Placed) Lillian Flores S Tecumseh Takedown Club
     

110 (Not Placed) Alex Coker S Tecumseh Takedown Club
     

67 (Not Placed) Amelya Allen S Tecumseh Takedown Club

67 (Not Placed) Raphael Santoyo S Kingfisher
     

110 (Not Placed) Brody Rhodes S Anadarko
     

76 (Not Placed) Lane Alldredge S Anadarko
OKWA