Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Ironman Open Tournament   -   Div III
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

90 (Not Placed) Marshall Boso C Ironman Wrestling
     

64 (Not Placed) Bodie Swords NW Tonkawa Wrestling
     

80 (Not Placed) Braxton Campbell S Blue Devil Wrestling Club
     

70 (Not Placed) Brylie Reeves S Blue Devil Wrestling Club
     

76 (Not Placed) Riggs Robedeaux NW Morrison
     

110 (Not Placed) Emmitt Warren NW Morrison
     

80 (Not Placed) Joe Woods NW Morrison
     

67 (Not Placed) BJ (Billy Joe) Woods NW Morrison
     

73 (Not Placed) LIZZY PRYOR NW Chandler Takedown Club
     

76 (Not Placed) Mason Mitchell S Mangum Tigers
     

64 (Not Placed) Ryan Mitchell S Mangum Tigers
     

100 (Not Placed) Rhyder Wallace S Mangum Tigers
     

55 (Not Placed) Lane Collett NE Checotah Matcats
     

90 (Not Placed) Tymber Jones NE Checotah Matcats
     

73 (Not Placed) Kamden Sparks NW Tonkawa Wrestling
     

76 (Not Placed) Carsten Cagle C Ironman Wrestling
     

80 (Not Placed) Bradley Davies C Ironman Wrestling
     

73 (Not Placed) Cale McGee C Ironman Wrestling
     

90 (Not Placed) Noah Metcalf C Ironman Wrestling
     

131 (Not Placed) Hayden Rackley C Ironman Wrestling
     

80 (Not Placed) Logan Valent C Ironman Wrestling
     

64 (Not Placed) Levi McGuire S Watonga Blaine County Grapplers
     

76 (Not Placed) Kyle Pierce S Watonga Blaine County Grapplers
     

85 (Not Placed) Kyler Walters S Watonga Blaine County Grapplers
     

67 (Not Placed) Isaac Jackson NW Perry Youth Wrestling
     

110 (Not Placed) Jett Kennedy NW Perry Youth Wrestling
     

HWT (Not Placed) Chayse (150#) Polifka NW Perry Youth Wrestling
     

76 (Not Placed) Braylon Freeman NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

131 (Not Placed) Aymon King S Greenfield B.A.' s
     

73 (Not Placed) Bandr Wallace NW Henryetta Knights Wrestling
     

76 (Not Placed) Blake Wind NW Henryetta Knights Wrestling
     

67 (Not Placed) Tommy White S Anadarko
     

61 (Not Placed) Kory Eby C Noble TakeDown Club
     

67 (Not Placed) Christian Lovelady C Noble TakeDown Club
     

80 (Not Placed) Ronnie Lovelady C Noble TakeDown Club
     

90 (Not Placed) Sloan Perkins C Noble TakeDown Club
     

73 (Not Placed) Jaxson Roy S Piedmont
     

85 (Not Placed) Bryson Trogdon S Piedmont
     

80 (Not Placed) Scott Cox C Division Bell Wrestling
     

58 (Not Placed) William Conner Craig C Division Bell Wrestling
     

70 (Not Placed) Cruz Freeman C Division Bell Wrestling
     

76 (Not Placed) Jace Larman C Division Bell Wrestling
     

58 (Not Placed) Remy Whitney C StandFast Wrestling
     

67 (Not Placed) Max Burd S Weatherford Youth
     

90 (Not Placed) Battle Brooks S Wilburton Takedown Club
     

67 (Not Placed) Rogan Choate NW Hennessey Takedown Club
     

80 (Not Placed) Kason Scruggs NW Hennessey Takedown Club
     

110 (Not Placed) Carlos Camarena Jr. C Norman Grappling Club
     

76 (Not Placed) Ian Greer C Norman Grappling Club
     

80 (Not Placed) Jackson McCurley C Norman Grappling Club
     

64 (Not Placed) Colton Dobbs C Newcastle Youth Wrestling
     

80 (Not Placed) Kash McLean C Newcastle Youth Wrestling
     

67 (Not Placed) Kason White C Newcastle Youth Wrestling
     

64 (Not Placed) Brennen Guerra C OKC Saints
     

61 (Not Placed) Trey Quirk C Carl Albert Little League
OKWA