Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Team Tulsa Veterans Day Novice   -   Div III
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

67 (Not Placed) Colt Kilgore NE Checotah Matcats
     

73 (Not Placed) Bandr Wallace NW Henryetta Knights Wrestling
     

80 (Not Placed) David Wells-Ketcher NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

90 (Not Placed) London Ward NW Chandler Takedown Club
     

64 (Not Placed) Abby Chambers NE Warrior Wrestling Club
     

73 (Not Placed) Jerzi Nolen NE Sallisaw Takedown Club
     

67 (Not Placed) Tristen Kilgore NE Warner Eagle Wrestling Club
     

85 (Not Placed) Colten Lester NE Warner Eagle Wrestling Club
     

90 (Not Placed) Kambrey Phillips NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Levi White NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

55 (Not Placed) Joseph Giroux NE Checotah Matcats
     

HWT (Not Placed) Landen Jones NW Henryetta Knights Wrestling
     

61 (Not Placed) Gracie Majors NE Checotah Matcats
     

64 (Not Placed) Blayze Wooten NE Checotah Matcats
     

90 (Not Placed) Eli Boggan NE Team Tulsa
     

80 (Not Placed) Brody Johnson NE Team Tulsa
     

70 (Not Placed) Jaylyn Lazzerini NE Team Tulsa
     

85 (Not Placed) Jaxson Paschall NE Team Tulsa
     

73 (Not Placed) Caressa Crafton NE Muskogee Rougher Wrestling
     

100 (Not Placed) Addera Felts NE Muskogee Rougher Wrestling
     

76 (Not Placed) Kentrell Jones NE Muskogee Rougher Wrestling
     

100 (Not Placed) Mykale Thomas NE Muskogee Rougher Wrestling
     

73 (Not Placed) Austin Thatcher NE Wagoner Heat
     

70 (Not Placed) Evan Fitzgibbon NE Vian Wrestling Club
     

131 (Not Placed) Dakota Poteet NE Wagoner Takedown Club
     

67 (Not Placed) Elijah Zentner C Division Bell Wrestling
     

64 (Not Placed) Asher Bingham C Division Bell Wrestling
     

85 (Not Placed) Scott Cox C Division Bell Wrestling
     

70 (Not Placed) Nolan Kobyluk C Division Bell Wrestling
     

76 (Not Placed) Chace Risley C Division Bell Wrestling

76 (Not Placed) Carsten Cagle C Ironman Wrestling
     

HWT (Not Placed) Aiden Bruce NE Black Fox Wrestling
     

80 (Not Placed) Colby Cook NE Black Fox Wrestling
     

73 (Not Placed) Eli Fitzgibbon NE Vian Wrestling Club
     

100 (Not Placed) Braxton Williams NE Wagoner Heat
     

73 (Not Placed) Gavin Cox NE Jenks Youth Wrestling
     

70 (Not Placed) Elyie Stogner S Wilburton Takedown Club
     

110 (Not Placed) Giovanni Diaz NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

67 (Not Placed) Dawson Fruen NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

100 (Not Placed) Raymond Caldwell NE COWETA TIGER WRESTLING

100 (Not Placed) Blane Graydon NE COWETA TIGER WRESTLING
     

70 (Not Placed) Raeya Perkins NE COWETA TIGER WRESTLING
     

64 (Not Placed) Garrett Wisdom NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

110 (Not Placed) Michael Dixon NW Henryetta Knights Wrestling
OKWA