Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Kingfisher Novice   -   Div III
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

120 (Not Placed) Brycen Trout S Tecumseh Takedown Club
     

80 (Not Placed) Aden Watson C Noble TakeDown Club

80 (Not Placed) Andrew Thornhill C Noble TakeDown Club
     

85 (Not Placed) TJ Davis C Noble TakeDown Club

85 (Not Placed) Henry Cook C Noble TakeDown Club
     

52 (Not Placed) Madyson Chandler C Noble TakeDown Club
     

64 (Not Placed) Raphael Santoyo S Kingfisher
     

90 (Not Placed) Easten Kropp S Elk City Elks
     

67 (Not Placed) Elei Dominguez S Elk City Elks
     

76 (Not Placed) Landon Kaiser S Hinton

76 (Not Placed) Gage Robinson S Tecumseh Takedown Club
     

HWT (Not Placed) Jaydi Peacock S Tecumseh Takedown Club
     

73 (Not Placed) Woodrow Morgan S Tecumseh Takedown Club
     

100 (Not Placed) Talani Littlecreek S Tecumseh Takedown Club

100 (Not Placed) Bentley Inman S Tecumseh Takedown Club

100 (Not Placed) Leland Hart S Tecumseh Takedown Club
     

HWT (Not Placed) Elijah Harrison S Tecumseh Takedown Club
     

64 (Not Placed) Braxtin Hafer S Tecumseh Takedown Club
     

85 (Not Placed) Jordan Hedrick NW Perry Youth Wrestling
     

67 (Not Placed) Clayton Martin S HBT Grapplers
     

73 (Not Placed) Ford Lincoln S HBT Grapplers
     

58 (Not Placed) Gunner Lankford S HBT Grapplers
     

76 (Not Placed) Chace Risley C Division Bell Wrestling
     

85 (Not Placed) Scott Cox C Division Bell Wrestling
     

64 (Not Placed) Asher Bingham C Division Bell Wrestling
     

90 (Not Placed) Briggin Macias S Guymon Wrestling Club
     

110 (Not Placed) Trace Waren NW Perry Youth Wrestling
     

HWT (Not Placed) Peyton Getchius S Tecumseh Takedown Club
     

67 (Not Placed) Blake Boone NW Perry Youth Wrestling
     

52 (Not Placed) Zander Prestridge C StandFast Wrestling
     

80 (Not Placed) Eli Burns C StandFast Wrestling
     

100 (Not Placed) Cooper Brandt C StandFast Wrestling
     

52 (Not Placed) Easton Neal NW Tonkawa Wrestling
     

76 (Not Placed) Clayton Evdaily NW Tonkawa Wrestling
     

90 (Not Placed) Carsten Campbell NW Tonkawa Wrestling
     

73 (Not Placed) Miguel Moncada S Clinton Youth Wrestling
     

100 (Not Placed) James Morgan NW Hennessey Takedown Club

100 (Not Placed) Jameson Ladwig NW Hennessey Takedown Club
     

70 (Not Placed) Connor Kelly NW Hennessey Takedown Club
     

110 (Not Placed) Wyatt Brown NW Hennessey Takedown Club
     

100 (Not Placed) Brayson Brinson NW Hennessey Takedown Club
     

HWT (Not Placed) Raiden Briley NW Hennessey Takedown Club
     

58 (Not Placed) Brandt Beaman NW Hennessey Takedown Club
     

HWT (Not Placed) Colton Wright S Clinton Youth Wrestling
     

131 (Not Placed) Dru Wymore NW Hennessey Takedown Club
     

67 (Not Placed) Hector Lopez S Clinton Youth Wrestling
     

HWT (Not Placed) Matt Yinger NW Blackwell Wrestling Club
     

67 (Not Placed) Railen Green NW Blackwell Wrestling Club
     

100 (Not Placed) Andrew Pelesasa S Weatherford Youth
     

90 (Not Placed) Parker King S Weatherford Youth
     

110 (Not Placed) Kane Keasler S Weatherford Youth
     

67 (Not Placed) Cannen Johnson S Weatherford Youth
     

80 (Not Placed) Luke Ferrell S Weatherford Youth
     

90 (Not Placed) Grant Karber S Piedmont
     

131 (Not Placed) Tobias Gauge S Tecumseh Takedown Club
     

120 (Not Placed) Grady Gates S Tecumseh Takedown Club
     

76 (Not Placed) Blake Countess S Tecumseh Takedown Club
     

100 (Not Placed) Bobby Bristow S Tecumseh Takedown Club
     

70 (Not Placed) Amelya Allen S Tecumseh Takedown Club
     

73 (Not Placed) Cale McGee C Ironman Wrestling
     

76 (Not Placed) Carsten Cagle C Ironman Wrestling
     

80 (Not Placed) David Patterson S Piedmont
     

85 (Not Placed) Martigan McCray NW Pawnee Black Bear Wrestling
     

110 (Not Placed) Talon Grady S Piedmont
     

120 (Not Placed) Logan Davis S Piedmont
     

HWT (Not Placed) Griffin Cardwell S Piedmont
     

64 (Not Placed) Talli Washington NW Woodland Wrestling Club
     

67 (Not Placed) Tylon Tefertiller NW Woodland Wrestling Club
     

73 (Not Placed) Luke Hutchison NW Woodland Wrestling Club

73 (Not Placed) Penn Dilbeck NW Woodland Wrestling Club
OKWA