Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

OKWA Southern Regionals   -   Div III
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

58 (Not Placed) Kylee Ooton S Prodigy Wrestling
     

80 (Not Placed) Eli Berry S Chickasha
     

58 (Not Placed) Chase Burrows S Chickasha
     

90 (Not Placed) Morgan Henry S Chickasha
     

67 (Not Placed) Joseph Pennington S Chickasha
     

110 (Not Placed) Charles Wheeler S Chickasha
     

85 (Not Placed) Jack Adams S Piedmont
     

76 (Not Placed) Andrew Stockton S Piedmont
     

HWT (Not Placed) Brody Williams S Piedmont
     

100 (Not Placed) Miles Billy S Elk City Elks
     

85 (Not Placed) Branson Cobb S Elk City Elks
     

67 (Not Placed) Elei Dominguez S Elk City Elks
     

90 (Not Placed) Easten Kropp S Elk City Elks
     

100 (Not Placed) Rosco Lewis S Prodigy Wrestling
     

64 (Not Placed) Noah Majka S Prodigy Wrestling
     

67 (Not Placed) Hendrix Newcomb S Prodigy Wrestling
     

76 (Not Placed) Jeremy Wright S Anadarko
     

61 (Not Placed) Jaegar RomanNose S Prodigy Wrestling
     

85 (Not Placed) Logan Snyder S Prodigy Wrestling
     

55 (Not Placed) Sammy Cox S Watonga Blaine County Grapplers
     

64 (Not Placed) Levi McGuire S Watonga Blaine County Grapplers
     

80 (Not Placed) Braxton Campbell S Blue Devil Wrestling Club
     

85 (Not Placed) Brylan Anderson S HWT
     

HWT (Not Placed) Juan Hernandez S HWT
     

70 (Not Placed) Amelya Allen S Tecumseh Takedown Club
     

100 (Not Placed) Leland Hart S Tecumseh Takedown Club
     

73 (Not Placed) Gage Robinson S Tecumseh Takedown Club
     

76 (Not Placed) Mason Mitchell S Mangum Tigers
     

64 (Not Placed) Ryan Mitchell S Mangum Tigers
     

85 (Not Placed) Logan Harris S Oklahoma Chaos Wrestling
     

61 (Not Placed) Emalyn Johnston-Stewart S Oklahoma Chaos Wrestling
     

100 (Not Placed) Battle Brooks S Wilburton Takedown Club
     

64 (Not Placed) Wyatt Ledford S HBT Grapplers

64 (Not Placed) Bentlee Hernandez S Clinton Youth Wrestling
     

67 (Not Placed) Hector Lopez S Clinton Youth Wrestling
     

73 (Not Placed) Miguel Moncada S Clinton Youth Wrestling
     

52 (Not Placed) Bentlee Potter S Clinton Youth Wrestling
     

HWT (Not Placed) Colton Wright S Clinton Youth Wrestling
     

90 (Not Placed) Kingston Applebee S Woodward
     

85 (Not Placed) Bentley Gambrell S SEO Wrestling
     

80 (Not Placed) Abel Solis S SEO Wrestling
     

110 (Not Placed) Kenzie Trotter S SEO Wrestling
     

67 (Not Placed) Bo Vaughn S SEO Wrestling
     

131 (Not Placed) Aymon King S Greenfield B.A.' s
     

70 (Not Placed) Lane Baker S HBT Grapplers
     

76 (Not Placed) Zayde Holmes S HBT Grapplers
     

73 (Not Placed) Jett Kline S HBT Grapplers
     

61 (Not Placed) Gunner Lankford S HBT Grapplers
     

58 (Not Placed) Noah Bollig S Duncan Demon Wrestling Club
     

76 (Not Placed) Ford Lincoln S HBT Grapplers
     

55 (Not Placed) Lason West S HBT Grapplers
     

85 (Not Placed) Gabe Nunn S Team Nunn
     

70 (Not Placed) Max Burd S Weatherford Youth
     

76 (Not Placed) Luke Ferrell S Weatherford Youth
     

131 (Not Placed) Ryker Smith S Weatherford Youth
     

100 (Not Placed) Bryer Lenaburg S Hinton
     

85 (Not Placed) Daxton Bean S Elgin Grapplers
     

80 (Not Placed) Bohlin Eslick S Elgin Grapplers
     

90 (Not Placed) Amare Johnson S Elgin Grapplers
     

80 (Not Placed) Wyatt Lewis S Geary
     

67 (Not Placed) Raphael Santoyo S Kingfisher
     

90 (Not Placed) Manny Botone S Anadarko
     

110 (Not Placed) Taven Thrash S Anadarko
     

70 (Not Placed) Tommy White S Anadarko
OKWA