Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Blackwell Battle For The Ring Novice   -   Div III
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

100 (Not Placed) Ayden Fagan NW Perry Wrestling Academy
     

70 (Not Placed) Don Choate NW Hennessey Takedown Club

70 (Not Placed) Connor Kelly NW Hennessey Takedown Club
     

100 (Not Placed) Jameson Ladwig NW Hennessey Takedown Club
     

90 (Not Placed) Carsten Campbell NW Tonkawa Wrestling
     

70 (Not Placed) Chris Davis NW Tonkawa Wrestling
     

76 (Not Placed) Clayton Evdaily NW Tonkawa Wrestling
     

80 (Not Placed) Asher Saluderes NW Tonkawa Wrestling
     

67 (Not Placed) Railen Green NW Blackwell Wrestling Club
     

73 (Not Placed) Lainey Looper NW Blackwell Wrestling Club
     

HWT (Not Placed) Matt Yinger NW Blackwell Wrestling Club
     

67 (Not Placed) Blake Boone NW Perry Wrestling Academy
     

110 (Not Placed) Wyatt Brown NW Hennessey Takedown Club
     

120 (Not Placed) Trace Waren NW Perry Wrestling Academy
     

85 (Not Placed) Trynton Gray NW Pawhuska
     

73 (Not Placed) Penn Dilbeck NW Woodland Wrestling Club

73 (Not Placed) Luke Hutchison NW Woodland Wrestling Club
     

67 (Not Placed) Tylon Tefertiller NW Woodland Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Talli Washington NW Woodland Wrestling Club
     

85 (Not Placed) Rylee Sexton NW Berryhill Wrestling
     

64 (Not Placed) Asher Bingham C Division Bell Wrestling
     

80 (Not Placed) Scott Cox C Division Bell Wrestling
     

73 (Not Placed) Chace Risley C Division Bell Wrestling
     

55 (Not Placed) Zaisha Woodard NW Bartlesville Wrestling Club
     

HWT (Not Placed) Brooks Hood OS Andover Wrestling Club
     

76 (Not Placed) Jordan Leftrick OS Andover Wrestling Club
     

85 (Not Placed) Chase Poppineau OS Andover Wrestling Club
     

67 (Not Placed) Trinity Williams OS Andover Wrestling Club
     

80 (Not Placed) Kyler Zimmerman OS Andover Wrestling Club
     

131 (Not Placed) Aspen Atkinson NW Perry Youth Wrestling
     

90 (Not Placed) Jordan Hedrick NW Perry Youth Wrestling
     

HWT (Not Placed) Chayse (150#) Polifka NW Perry Youth Wrestling
     

61 (Not Placed) Kyson Rucker NW Perry Youth Wrestling
     

58 (Not Placed) Matthew Salazar NW Bartlesville Wrestling Club
     

110 (Not Placed) Landon Breese OS Andover Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Porter Scantlin NW Wolfpak Wrestling
     

70 (Not Placed) Nathan Cruz NW Cushing Tigers
     

85 (Not Placed) Cayson Patten NW Bartlesville Wrestling Club
     

80 (Not Placed) Martigan McCray NW Pawnee Black Bear Wrestling
     

64 (Not Placed) Easton McCauley NW Barnsdall
     

70 (Not Placed) Wyatt Pearson NW Barnsdall
     

73 (Not Placed) Parker Fields NW Ponca City Kids Wrestling
     

67 (Not Placed) Jaxon Hernandez NW Ponca City Kids Wrestling
     

58 (Not Placed) Cohen Ivie NW Ponca City Kids Wrestling
     

100 (Not Placed) Samuel Miller NW Ponca City Kids Wrestling
OKWA