Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Checotah Open   -   Div III
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

58 (Not Placed) Ryder Hobbs NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

100 (Not Placed) Taven Thrash S Anadarko
     

67 (Not Placed) Kash Walters NE Morris Eagles Wrestling Club

67 (Not Placed) Emmit Fourkiller NE Tahlequah
     

55 (Not Placed) Cooper Price NE Tahlequah
     

131 (Not Placed) Jaxen Cepeda OS Arkansas Warthawgs
     

73 (Not Placed) Dylan Friend OS Arkansas Warthawgs
     

100 (Not Placed) Jake Pugh OS Arkansas Warthawgs
     

70 (Not Placed) Tristen Kilgore NE Warner Eagle Wrestling Club
     

120 (Not Placed) Tyler Lovett NE Warner Eagle Wrestling Club
     

131 (Not Placed) Mason Eilenberger NE Bixby Wrestling Club
     

76 (Not Placed) Conner Chancellor NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

100 (Not Placed) Manny Botone S Anadarko
     

67 (Not Placed) Asher Hobbs NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

64 (Not Placed) Boston King NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

55 (Not Placed) Kale Elledge C Bridge Creek Youth Wrestling
     

85 (Not Placed) Ethan Moss NE COWETA TIGER WRESTLING
     

70 (Not Placed) Donald Fox NE Wagoner Heat
     

55 (Not Placed) Lane Collett NE Checotah Matcats
     

85 (Not Placed) Tymber Jones NE Checotah Matcats
     

HWT (Not Placed) Paden Miller NE Checotah Matcats
     

100 (Not Placed) Tucker Alberty NW Tulsa Blue-T Panthers
     

64 (Not Placed) Jaton Murray NE Checotah Matcats
     

58 (Not Placed) Dagan Timmons NE Checotah Matcats
     

55 (Not Placed) William Conner Craig C Division Bell Wrestling
     

73 (Not Placed) Spencer Holum NE Vinita Kids Wrestling
     

76 (Not Placed) Charlee Jones NE Vinita Kids Wrestling
     

110 (Not Placed) Mason Young NW Blackwell Wrestling Club
     

120 (Not Placed) Ace Coker NE Spiro Bulldogs
     

90 (Not Placed) Sloan Perkins C Noble TakeDown Club

90 (Not Placed) Battle Brooks S Wilburton Takedown Club
     

70 (Not Placed) Bryson Thompson NW Pin-King All Stars
     

85 (Not Placed) Marshall Boso C Ironman Wrestling
     

73 (Not Placed) Carsten Cagle C Ironman Wrestling
     

80 (Not Placed) Bradley Davies C Ironman Wrestling
     

131 (Not Placed) Hayden Rackley C Ironman Wrestling

131 (Not Placed) Parker Adams NE Vinita Kids Wrestling
     

70 (Not Placed) Cruz Freeman C Division Bell Wrestling
     

76 (Not Placed) Jace Larman C Division Bell Wrestling

76 (Not Placed) Chace Risley C Division Bell Wrestling
     

110 (Not Placed) Christopher Isaac NE McAlester Youth Wrestling

110 (Not Placed) Jaxson Jimmerson NE McAlester Youth Wrestling
     

80 (Not Placed) Camden Stuever NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

90 (Not Placed) Jaydan Gates NE Vian Wrestling Club
     

80 (Not Placed) Lucas Mcallister NE Vian Wrestling Club
     

85 (Not Placed) Tuff Sumpter NE Vian Wrestling Club
     

80 (Not Placed) Champ Thompson NE Jenks Youth Wrestling
OKWA