Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

SMAKdown Open   -   Div III
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

110 (Not Placed) Tate Kozak NW Pawnee Black Bear Wrestling
     

90 (Not Placed) Hudson McCray NW Pawnee Black Bear Wrestling
     

80 (Not Placed) Martigan McCray NW Pawnee Black Bear Wrestling
     

85 (Not Placed) Aiden Morales NW Pawnee Black Bear Wrestling
     

58 (Not Placed) Ashton Marzett NW Pin-King All Stars
     

70 (Not Placed) Bryson Thompson NW Pin-King All Stars
     

100 (Not Placed) Caleb Fogleman NE Wagoner Heat
     

73 (Not Placed) Austin Thatcher NE Wagoner Heat
     

85 (Not Placed) Tymber Jones NE Checotah Matcats
     

HWT (Not Placed) Paden Miller NE Checotah Matcats
     

73 (Not Placed) Roukyn Robbins OS Winner Youth Wrestling
     

67 (Not Placed) Benjamin Armstrong NE Collinsville Cardinal Wrestling
     

61 (Not Placed) Rowden Benavidez NE Collinsville Cardinal Wrestling
     

64 (Not Placed) Chase Goldstein NE Collinsville Cardinal Wrestling

64 (Not Placed) Jett Moore NE Collinsville Cardinal Wrestling
     

70 (Not Placed) Jericho Burkart NE Tahlequah
     

67 (Not Placed) Emmit Fourkiller NE Tahlequah
     

70 (Not Placed) Levi Stallworth NE Tahlequah
     

HWT (Not Placed) Aiden Bruce NE Black Fox Wrestling
     

76 (Not Placed) Colby Cook NE Black Fox Wrestling
     

90 (Not Placed) Tate Cruise NE Black Fox Wrestling
     

80 (Not Placed) Hannah Hart NW Perkins
     

67 (Not Placed) Tristan Stanley NW Perkins
     

85 (Not Placed) Jackson Wallick NW Perkins
     

76 (Not Placed) Kiowyn Deaton-Vancuren NE Grove Takedown Club
     

70 (Not Placed) Bryson Gelinas NE Grove Takedown Club
     

110 (Not Placed) Weston Mathia NE Grove Takedown Club
     

80 (Not Placed) Toby Shield NE Grove Takedown Club
     

73 (Not Placed) Damien Feliciano NE Claremore Wrestling Club
     

61 (Not Placed) Levi Matheny NE Claremore Wrestling Club

61 (Not Placed) Ryan Noll NE Claremore Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Ashton Tecumseh NE Claremore Wrestling Club
     

80 (Not Placed) Deacon Davis NW Next Level Wrestling Academy
     

100 (Not Placed) Ayden Fagan NW Perry Wrestling Academy
     

67 (Not Placed) Ashton Fee NW Perry Wrestling Academy
     

100 (Not Placed) Jett Kennedy NW Perry Wrestling Academy
     

131 (Not Placed) Parker Adams NE Vinita Kids Wrestling
     

90 (Not Placed) Corbin Brown NE Vinita Kids Wrestling
     

110 (Not Placed) Cadence Carter NE Vinita Kids Wrestling

110 (Not Placed) Trevor Eichhorn NE Vinita Kids Wrestling
     

70 (Not Placed) Spencer Holum NE Vinita Kids Wrestling
     

73 (Not Placed) Charlee Jones NE Vinita Kids Wrestling
     

85 (Not Placed) Cole Martin NE Vinita Kids Wrestling
     

70 (Not Placed) Bodey McDonald NE Vinita Kids Wrestling
     

100 (Not Placed) Michael Torrone NE Vinita Kids Wrestling
     

73 (Not Placed) Talus Barnett NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

70 (Not Placed) Miles Evans NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

76 (Not Placed) Braylon Freeman NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

85 (Not Placed) James McDougal NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

100 (Not Placed) Mack Powell NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

58 (Not Placed) Roman Tyler NW Berryhill Wrestling
     

67 (Not Placed) Gabriel Calvillo Hebensperger NW Cushing Tigers
     

70 (Not Placed) Nathan Cruz NW Cushing Tigers
     

131 (Not Placed) Jackson Hebensperger NW Cushing Tigers
     

76 (Not Placed) Jaden OKelley NW Cushing Tigers

76 (Not Placed) Kyler Ward NW Cushing Tigers
     

90 (Not Placed) Marshall Boso C Ironman Wrestling
     

131 (Not Placed) Hayden Rackley C Ironman Wrestling
     

67 (Not Placed) Peyton Boston NE Sallisaw Takedown Club
     

73 (Not Placed) Eli Fitzgibbons NE Sallisaw Takedown Club
     

100 (Not Placed) Hudson Hicks NE Sallisaw Takedown Club
     

55 (Not Placed) Wyatt Rooks NW Elite Wrestling Academy
     

85 (Not Placed) Jalen Duffy NW Tulsa North Mabee Stampede Take Down
     

120 (Not Placed) Kage Gorczynski NE Dark Cloud Wrestling
     

61 (Not Placed) Jordan Ketcher NE Dark Cloud Wrestling
     

80 (Not Placed) Blake Ketcher NE Dark Cloud Wrestling
     

100 (Not Placed) Hunter schondel NE Dark Cloud Wrestling
     

76 (Not Placed) Joseph Veloquio NE Dark Cloud Wrestling
     

64 (Not Placed) Corey Conley NW Chandler Takedown Club
     

100 (Not Placed) William Conley NW Chandler Takedown Club
     

73 (Not Placed) LIZZY PRYOR NW Chandler Takedown Club
     

85 (Not Placed) Ike Burr NE Jenks Youth Wrestling
     

76 (Not Placed) Gavin Cox NE Jenks Youth Wrestling
     

80 (Not Placed) Liam Newton NE Jenks Youth Wrestling
     

110 (Not Placed) Kaylor Sumner NE Jenks Youth Wrestling
     

80 (Not Placed) Champ Thompson NE Jenks Youth Wrestling
     

67 (Not Placed) Raeya Perkins NE COWETA TIGER WRESTLING
     

70 (Not Placed) Ben Brady NE Verdigris Youth Wrestling
     

76 (Not Placed) Gage Pope NE Verdigris Youth Wrestling
     

90 (Not Placed) Conlee Adair NE Warrior Wrestling Club
     

67 (Not Placed) Abby Chambers NE Warrior Wrestling Club
     

85 (Not Placed) Michael Dawson NW Pawhuska

85 (Not Placed) Trynton Gray NW Pawhuska

85 (Not Placed) Levi Hendren NW Pawhuska
     

76 (Not Placed) Haelee Smith NW Pawhuska
     

120 (Not Placed) Jimmie Wildcat NW Pawhuska
     

110 (Not Placed) Mateo Valdez NE Miami Takedown Club
     

58 (Not Placed) Johnnie Wayne ''Callan'' Caldwell NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

76 (Not Placed) Conner Chancellor NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

85 (Not Placed) Konner Cobb NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

55 (Not Placed) Michael Hess NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

58 (Not Placed) Ryder Hobbs NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

67 (Not Placed) Asher Hobbs NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

64 (Not Placed) Boston King NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

90 (Not Placed) Corbin Morrison NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

64 (Not Placed) Kamden Bell NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

80 (Not Placed) Axel Booth NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

70 (Not Placed) Watson Brownrigg NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

90 (Not Placed) Lane Card NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

73 (Not Placed) Michael Duncan NW Sperry Elementary Wrestling Club

73 (Not Placed) Jacob Fuller NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

58 (Not Placed) Hudson Glover NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Brody Hughes NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

85 (Not Placed) Rowdy Hupman NW Sperry Elementary Wrestling Club

85 (Not Placed) Palmer Lamb NW Sperry Elementary Wrestling Club

85 (Not Placed) Dylan Martin NW Sperry Elementary Wrestling Club

85 (Not Placed) Luke Orth NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

67 (Not Placed) Westin Pollock NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

80 (Not Placed) Kade Runk NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

76 (Not Placed) Camden Warne NW Sperry Elementary Wrestling Club

76 (Not Placed) Ryker Williams NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

80 (Not Placed) Zane Agnew NW Bartlesville Wrestling Club

80 (Not Placed) Christian Ketiku NW Bartlesville Wrestling Club

80 (Not Placed) Camden Stuever NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

67 (Not Placed) Garrett Wisdom NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

73 (Not Placed) Riggs Robedeaux NW Morrison
     

110 (Not Placed) Emmitt Warren NW Morrison
     

67 (Not Placed) BJ (Billy Joe) Woods NW Morrison
     

90 (Not Placed) Caleb Higgins NE Catoosa
     

100 (Not Placed) Lain Monroe NE Catoosa
     

73 (Not Placed) Ian Sales NE Catoosa
     

120 (Not Placed) Jason Watkins NE Catoosa
     

90 (Not Placed) Evan Luna NE Wagoner Takedown Club

90 (Not Placed) Collin Moore NE Wagoner Takedown Club
     

110 (Not Placed) John Seratt NE Wagoner Takedown Club
     

100 (Not Placed) Nate Soma NE Wagoner Takedown Club
     

64 (Not Placed) Kash Walters NE Morris Eagles Wrestling Club
     

73 (Not Placed) Riley Bradley NE Team Tulsa
     

100 (Not Placed) Jacob Graves NE Team Tulsa
     

80 (Not Placed) Owen Notley NE Team Tulsa
     

HWT (Not Placed) Noah Tyler NE Team Tulsa
     

131 (Not Placed) Aspen Atkinson NW Perry Youth Wrestling
     

HWT (Not Placed) Chayse (150#) Polifka NW Perry Youth Wrestling
     

61 (Not Placed) Kyson Rucker NW Perry Youth Wrestling
     

55 (Not Placed) Braylon Duffey NE Second to None
     

67 (Not Placed) Bryson McQueen NE Second to None
     

55 (Not Placed) Colton Perry NE Second to None
     

120 (Not Placed) Mason Eilenberger NE Bixby Wrestling Club
     

80 (Not Placed) Brody McGuire NE Bixby Wrestling Club
     

90 (Not Placed) Griffin Roberts NE Bixby Wrestling Club
     

120 (Not Placed) Gavyn Roberts NE Bixby Wrestling Club
OKWA