Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Salina King of the Ring   -   Div III
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

70 (Not Placed) Donald Fox NE Wagoner Heat
     

100 (Not Placed) Axl Branham NE Vian Wrestling Club
     

58 (Not Placed) Noah Larcade NE Vian Wrestling Club
     

70 (Not Placed) Jacob Moses NE Vian Wrestling Club
     

90 (Not Placed) Tuff Sumpter NE Vian Wrestling Club
     

67 (Not Placed) Peyton Boston NE Sallisaw Takedown Club
     

100 (Not Placed) Hudson Hicks NE Sallisaw Takedown Club
     

61 (Not Placed) Levi Matheny NE Claremore Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Ryan Noll NE Claremore Wrestling Club
     

58 (Not Placed) Brayden Barajas NE Grove Takedown Club
     

76 (Not Placed) Kiowyn Deaton-Vancuren NE Grove Takedown Club
     

70 (Not Placed) Bryson Gelinas NE Grove Takedown Club
     

67 (Not Placed) Hoyt Gibson NE Grove Takedown Club

67 (Not Placed) Gabe Hunt NE Grove Takedown Club
     

110 (Not Placed) Weston Mathia NE Grove Takedown Club
     

85 (Not Placed) Toby Shield NE Grove Takedown Club
     

64 (Not Placed) Christion Glendening NE Warner Eagle Wrestling Club
     

120 (Not Placed) Tyler Lovett NE Warner Eagle Wrestling Club
     

58 (Not Placed) Ashton Marzett NW Pin-King All Stars
     

64 (Not Placed) Kamden Bell NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

73 (Not Placed) Michael Duncan NW Sperry Elementary Wrestling Club

73 (Not Placed) Jacob Fuller NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

58 (Not Placed) Hudson Glover NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

80 (Not Placed) Rowdy Hupman NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

85 (Not Placed) Palmer Lamb NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

80 (Not Placed) Dylan Martin NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

67 (Not Placed) Westin Pollock NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

80 (Not Placed) Kade Runk NW Sperry Elementary Wrestling Club

80 (Not Placed) Camden Warne NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

76 (Not Placed) Ryker Williams NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

131 (Not Placed) Jaxen Cepeda OS Arkansas Warthawgs
     

55 (Not Placed) Ty Kennedy OS Arkansas Warthawgs
     

80 (Not Placed) Jonathan Little OS Arkansas Warthawgs
     

100 (Not Placed) Jake Pugh OS Arkansas Warthawgs
     

HWT (Not Placed) Aiden Bruce NE Black Fox Wrestling
     

80 (Not Placed) Colby Cook NE Black Fox Wrestling
     

90 (Not Placed) Tate Cruise NE Black Fox Wrestling

90 (Not Placed) John DeBoer IV NE Black Fox Wrestling
     

70 (Not Placed) Lane Padgett NE Black Fox Wrestling
     

55 (Not Placed) Lane Collett NE Checotah Matcats
     

85 (Not Placed) Tymber Jones NE Checotah Matcats
     

67 (Not Placed) Colt Kilgore NE Checotah Matcats
     

HWT (Not Placed) Paden Miller NE Checotah Matcats
     

90 (Not Placed) Judd Hebert II NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

61 (Not Placed) Dagan Timmons NE Checotah Matcats
     

90 (Not Placed) Conlee Adair NE Warrior Wrestling Club
     

120 (Not Placed) Kage Gorczynski NE Dark Cloud Wrestling
     

80 (Not Placed) Blake Ketcher NE Dark Cloud Wrestling
     

100 (Not Placed) Hunter schondel NE Dark Cloud Wrestling
     

131 (Not Placed) Parker Adams NE Vinita Kids Wrestling
     

90 (Not Placed) Corbin Brown NE Vinita Kids Wrestling
     

110 (Not Placed) Trevor Eichhorn NE Vinita Kids Wrestling
     

70 (Not Placed) Spencer Holum NE Vinita Kids Wrestling
     

100 (Not Placed) Dagan Hopkins NE Vinita Kids Wrestling
     

73 (Not Placed) Charlee Jones NE Vinita Kids Wrestling
     

90 (Not Placed) Cole Martin NE Vinita Kids Wrestling
     

73 (Not Placed) Bodey McDonald NE Vinita Kids Wrestling
     

52 (Not Placed) William Conner Craig C Division Bell Wrestling
     

131 (Not Placed) Ryker Wiese NE Jay Wrestling Club
     

80 (Not Placed) Roman King NE Jay Wrestling Club
     

73 (Not Placed) Eli Phillips NE Jay Wrestling Club
     

76 (Not Placed) Isacc Chavoya NE Pryor Elementary Wrestling
     

120 (Not Placed) Addison Pryor NE Pryor Elementary Wrestling
     

64 (Not Placed) Noah White NE Pryor Elementary Wrestling
     

80 (Not Placed) braxton bacon NE Glenpool wrestling
     

73 (Not Placed) Justin Davis NE Glenpool wrestling
     

76 (Not Placed) ZA McIntosh NE Glenpool wrestling
     

85 (Not Placed) cash pope NE Glenpool wrestling

85 (Not Placed) Jace Davis NE COWETA TIGER WRESTLING
     

76 (Not Placed) Jayce Kent NE COWETA TIGER WRESTLING
     

85 (Not Placed) Ethan Moss NE COWETA TIGER WRESTLING
     

110 (Not Placed) Michael Dixon NW Henryetta Knights Wrestling
     

HWT (Not Placed) Landen Jones NW Henryetta Knights Wrestling
     

73 (Not Placed) Bandr Wallace NW Henryetta Knights Wrestling
     

76 (Not Placed) Blake Wind NW Henryetta Knights Wrestling
     

55 (Not Placed) Jacob Gwin NE COWETA TIGER WRESTLING
     

64 (Not Placed) Carter Millison NE Verdigris Youth Wrestling

64 (Not Placed) Jaxon McDaniel NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

85 (Not Placed) James McDougal NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

100 (Not Placed) Mack Powell NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

80 (Not Placed) Jarius Johnson NE Pitbull Wrestling Academy
     

70 (Not Placed) Jericho Burkart NE Tahlequah
     

76 (Not Placed) Kyler Frits NE Tahlequah
     

55 (Not Placed) Cooper Price NE Tahlequah
     

70 (Not Placed) Levi Stallworth NE Tahlequah
     

58 (Not Placed) Kase King NE Verdigris Youth Wrestling

58 (Not Placed) Kaiden Burt NE Wagoner Takedown Club
     

100 (Not Placed) Nate Soma NE Wagoner Takedown Club
     

80 (Not Placed) Derek Jones NE R.A.W.
     

61 (Not Placed) Owen Koss NE R.A.W.
     

HWT (Not Placed) Donald Chaney NE R.A.W.
     

67 (Not Placed) DJ Dantzler NE R.A.W.
     

85 (Not Placed) Christian Ketiku NE R.A.W.
     

70 (Not Placed) Tripp Martin NE R.A.W.
     

61 (Not Placed) Braxton Plunk NE R.A.W.
     

80 (Not Placed) Jason Postma NE R.A.W.
     

70 (Not Placed) Brecken Rice NE R.A.W.

70 (Not Placed) Jai Robins NE R.A.W.
     

64 (Not Placed) Easton Rodgers NE R.A.W.
     

76 (Not Placed) Drake Sheffield NE R.A.W.
     

73 (Not Placed) Easton Smith NE R.A.W.
     

67 (Not Placed) Brynlyn Sullivan NE R.A.W.
     

64 (Not Placed) Gabe Terriquez NE R.A.W.
     

100 (Not Placed) Colton Treat NE R.A.W.
     

67 (Not Placed) Corde Williams NE R.A.W.
     

58 (Not Placed) Johnnie Wayne ''Callan'' Caldwell NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

76 (Not Placed) Conner Chancellor NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

85 (Not Placed) Konner Cobb NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

58 (Not Placed) Michael Hess NE Salina Wrestling Club (SWC)

58 (Not Placed) Ryder Hobbs NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

64 (Not Placed) Asher Hobbs NE Salina Wrestling Club (SWC)

64 (Not Placed) Boston King NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

61 (Not Placed) Maddox Masters NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

85 (Not Placed) Ryker Mefford NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

90 (Not Placed) Corbin Morrison NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

61 (Not Placed) Marcus Scott NE Salina Wrestling Club (SWC)

61 (Not Placed) Blay Sorum NE Salina Wrestling Club (SWC)
OKWA