Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Salina Wildcat Novice   -   Div III
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

61 (Not Placed) Jordan Ketcher NE Dark Cloud Wrestling
     

70 (Not Placed) Landon Roper NE Pryor Elementary Wrestling
     

80 (Not Placed) Cortez Lofton NE Pryor Elementary Wrestling
     

120 (Not Placed) Noah Limon NE Pryor Elementary Wrestling
     

64 (Not Placed) Garrett Wisdom NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

76 (Not Placed) Kennedy Maner NE Locust Grove (Pirate Wrestling)
     

67 (Not Placed) Abby Chambers NE Warrior Wrestling Club
     

76 (Not Placed) Joseph Veloquio NE Dark Cloud Wrestling
     

80 (Not Placed) Blake Ketcher NE Dark Cloud Wrestling
     

90 (Not Placed) Tatum Stottlemyre NE Pryor Elementary Wrestling
     

55 (Not Placed) James Meyers OS Arkansas Warthawgs
     

80 (Not Placed) Jonathan Little OS Arkansas Warthawgs
     

100 (Not Placed) DeAndre Wilson NW Pin-King All Stars
     

58 (Not Placed) Ashton Marzett NW Pin-King All Stars
     

64 (Not Placed) Gracie Majors NE Checotah Matcats
     

67 (Not Placed) Colt Kilgore NE Checotah Matcats
     

58 (Not Placed) Joseph Giroux NE Checotah Matcats
     

HWT (Not Placed) Aiden Bruce NE Black Fox Wrestling
     

76 (Not Placed) Broderick Perkins NE COWETA TIGER WRESTLING

76 (Not Placed) David Wells-Ketcher NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

85 (Not Placed) Konner Cobb NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

120 (Not Placed) Clint Brown NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

80 (Not Placed) Nash Denove NE R.A.W.
     

73 (Not Placed) Gage Pope NE Verdigris Youth Wrestling
     

85 (Not Placed) Jaxon Holland NE Verdigris Youth Wrestling
     

73 (Not Placed) Brayden Baker NE Verdigris Youth Wrestling
     

90 (Not Placed) Kambrey Phillips NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

120 (Not Placed) Jack Wilson NE Fort Gibson Tiger Wrestling
     

110 (Not Placed) Mason Leatherwood NE Tahlequah

110 (Not Placed) Caeden Pierce NE COWETA TIGER WRESTLING
     

64 (Not Placed) Raeya Perkins NE COWETA TIGER WRESTLING
     

58 (Not Placed) Aidan Lipe NE COWETA TIGER WRESTLING
     

76 (Not Placed) Jayce Kent NE COWETA TIGER WRESTLING
     

110 (Not Placed) Blane Graydon NE COWETA TIGER WRESTLING
     

100 (Not Placed) Raymond Caldwell NE COWETA TIGER WRESTLING
     

64 (Not Placed) Noah White NE Pryor Elementary Wrestling
     

73 (Not Placed) Damien Feliciano NE Claremore Wrestling Club

73 (Not Placed) Maddox Elrod NE Grove Takedown Club
     

58 (Not Placed) Daxton Bergmann NE Grove Takedown Club

58 (Not Placed) Brayden Barajas NE Grove Takedown Club
     

64 (Not Placed) Ashton Tecumseh NE Claremore Wrestling Club
     

70 (Not Placed) Braden Schumacher NE Claremore Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Ryan Noll NE Claremore Wrestling Club
     

61 (Not Placed) Levi Matheny NE Claremore Wrestling Club
     

100 (Not Placed) Collin Foster NE Claremore Wrestling Club
     

70 (Not Placed) Bryson Gelinas NE Grove Takedown Club
     

85 (Not Placed) Addyson Bunch NE Claremore Wrestling Club
     

HWT (Not Placed) Aiden Baker NE Claremore Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Rocklyn Johnson NE Sallisaw Takedown Club
     

100 (Not Placed) Caleb Fogleman NE Wagoner Heat

100 (Not Placed) Tristan Mowdy NW Henryetta Knights Wrestling
     

76 (Not Placed) Blake Wind NW Henryetta Knights Wrestling
     

73 (Not Placed) Bandr Wallace NW Henryetta Knights Wrestling
     

HWT (Not Placed) Landen Jones NW Henryetta Knights Wrestling
     

90 (Not Placed) Cheyenne Owens NE Warner Eagle Wrestling Club
     

120 (Not Placed) Owen Wheeler NE Wagoner Takedown Club

120 (Not Placed) Dakota Poteet NE Wagoner Takedown Club
     

76 (Not Placed) Ryker Williams NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

67 (Not Placed) Westin Pollock NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

85 (Not Placed) Palmer Lamb NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Brody Hughes NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

90 (Not Placed) Lane Card NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

80 (Not Placed) Axel Booth NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

110 (Not Placed) Michael Dixon NW Henryetta Knights Wrestling
     

85 (Not Placed) Colten Lester NE Warner Eagle Wrestling Club
     

70 (Not Placed) Tristen Kilgore NE Warner Eagle Wrestling Club
     

100 (Not Placed) Michael Torrone NE Vinita Kids Wrestling

100 (Not Placed) Dagan Hopkins NE Vinita Kids Wrestling
     

HWT (Not Placed) Will Fullbright NE Vinita Kids Wrestling
     

110 (Not Placed) Cadence Carter NE Vinita Kids Wrestling
     

67 (Not Placed) Kayden Lowry NE Grove Takedown Club
     

70 (Not Placed) Brody Keller NE Grove Takedown Club
OKWA