Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Blackwell Battle For The Ring Open   -   Div II
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

49 (Not Placed) Sutton Hawley NW Perry Wrestling Academy
     

46 (Not Placed) Karson Waag NW Keystone Kids Wrestling Club
     

58 (Not Placed) Maddox Pope NW Keystone Kids Wrestling Club
     

55 (Not Placed) Bryson Pope NW Keystone Kids Wrestling Club
     

61 (Not Placed) Zander Pope NW Keystone Kids Wrestling Club
     

49 (Not Placed) Camon Martin NW Keystone Kids Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Hunter Haught NW Keystone Kids Wrestling Club

64 (Not Placed) Zayden Anderson NW Keystone Kids Wrestling Club
     

49 (Not Placed) Heston Klinglesmith NW Perry Wrestling Academy
     

61 (Not Placed) Ethan Williams NW Keystone Kids Wrestling Club

61 (Not Placed) Alexander Fee NW Perry Wrestling Academy
     

43 (Not Placed) Ezekiel Fee NW Perry Wrestling Academy
     

58 (Not Placed) Briar Leigh NW Morrison
     

52 (Not Placed) Kroy Wolfe NW Blackwell Wrestling Club
     

58 (Not Placed) Kendrick Wimmer NW Blackwell Wrestling Club
     

75 (Not Placed) Karter Wimmer NW Blackwell Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Lane Ward NW Blackwell Wrestling Club
     

61 (Not Placed) Landry Turner NW Blackwell Wrestling Club
     

46 (Not Placed) Carsten Reiss NW Keystone Kids Wrestling Club

46 (Not Placed) Robert Frey C Division Bell Wrestling
     

67 (Not Placed) Elijah Zentner C Division Bell Wrestling
     

55 (Not Placed) Matthew Woodward C Division Bell Wrestling
     

58 (Not Placed) Jacksen Thompson C Division Bell Wrestling

58 (Not Placed) Aceyn Marr NW Newkirk
     

70 (Not Placed) Kasen Engle NW Newkirk
     

52 (Not Placed) Easton Brown NW Newkirk
     

83 (Not Placed) Delando Jackson NW Tulsa North Mabee Stampede Take Down
     

61 (Not Placed) Jack Spence NW Blackwell Wrestling Club
     

55 (Not Placed) Bentley Yingst NW Berryhill Wrestling
     

49 (Not Placed) Rocco Tyler NW Berryhill Wrestling
     

HWT (Not Placed) Kelly Tabor Jr NW Berryhill Wrestling
     

52 (Not Placed) Mekko Stites NW Berryhill Wrestling

52 (Not Placed) Tucker Sexton NW Berryhill Wrestling
     

HWT (Not Placed) Mekhi Jackson NW Berryhill Wrestling
     

67 (Not Placed) Jesse Henson NW Berryhill Wrestling
     

49 (Not Placed) Wesley Wilson NW Keystone Kids Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Aydan Mayse NW Wolfpak Wrestling
     

52 (Not Placed) Kordell Burns NW Perkins
     

67 (Not Placed) Kegan Bryson NW Perkins

67 (Not Placed) Graham Brasher NW Perkins
     

49 (Not Placed) Parker Simpson NW Cushing Tigers
     

58 (Not Placed) Hunter Simpson NW Cushing Tigers
     

67 (Not Placed) Colt Powell NW Cushing Tigers
     

55 (Not Placed) Wes Nickell NW Cushing Tigers
     

90 (Not Placed) Ryder Johnson NW Cushing Tigers
     

67 (Not Placed) Andre Carter NW Perkins

67 (Not Placed) Zayden Woodard NW Bartlesville Wrestling Club
     

55 (Not Placed) Wyatt Weaver NW Tonkawa Wrestling
     

58 (Not Placed) Kruse Sparks NW Tonkawa Wrestling
     

90 (Not Placed) Camden Jarvis NW Tonkawa Wrestling
     

52 (Not Placed) Chance Nichols NW Pawnee Black Bear Wrestling
     

61 (Not Placed) Bentlee Hall NW Pawnee Black Bear Wrestling
     

58 (Not Placed) Jordy Gawith OS Andover Wrestling Club
     

43 (Not Placed) Kashtin Fulk OS Team Haysville
     

67 (Not Placed) Baylin Wigington S Watonga Blaine County Grapplers
     

90 (Not Placed) Alex Rodriguez NW Blackwell Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Jaxson Keeney NW Blackwell Wrestling Club
     

55 (Not Placed) Aidyn Hall NW Blackwell Wrestling Club
     

46 (Not Placed) Brantley Brown NW Blackwell Wrestling Club
     

55 (Not Placed) Caden Bowling NW Blackwell Wrestling Club
     

49 (Not Placed) Graham Sandoval NW Ponca City Kids Wrestling

49 (Not Placed) Cooper Ross NW Ponca City Kids Wrestling

49 (Not Placed) Jax Gates NW Ponca City Kids Wrestling
     

52 (Not Placed) Mason Coleman OS Team Haysville
     

49 (Not Placed) Kaden Thompson S Watonga Blaine County Grapplers
     

83 (Not Placed) Makylan Stanley S Watonga Blaine County Grapplers
     

70 (Not Placed) Bowen Pearson S Watonga Blaine County Grapplers
     

49 (Not Placed) Noah Leutkemeyer S Watonga Blaine County Grapplers
     

55 (Not Placed) Trelyn Didier S Watonga Blaine County Grapplers
     

83 (Not Placed) Caleb Nichols NW Perkins
     

90 (Not Placed) Samuel Finton NW Perkins
OKWA