Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Choctaw Novice Battle For The Belt   -   Div II
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

52 (Not Placed) Chance Nichols NW Pawnee Black Bear Wrestling
     

HWT (Not Placed) Ryan Sanchez NW Pawnee Black Bear Wrestling
     

105 (Not Placed) Clay Donelson NW Woodland Wrestling Club
     

75 (Not Placed) Jackson Hutchison NW Woodland Wrestling Club
     

61 (Not Placed) Caiden Payne NW Perkins

61 (Not Placed) Jaxtyn Payne NW Perkins
     

58 (Not Placed) Gage Budde C Ironman Wrestling
     

90 (Not Placed) Alexie Cagle C Ironman Wrestling
     

49 (Not Placed) Cannon Hurst C Ironman Wrestling
     

83 (Not Placed) Tyson Neal C Ironman Wrestling

83 (Not Placed) Aiden Perdue C Ironman Wrestling
     

75 (Not Placed) Tripp Rackley C Ironman Wrestling
     

83 (Not Placed) Easton Barger C Norman Grappling Club
     

58 (Not Placed) Scott Healy C Norman Grappling Club
     

55 (Not Placed) Beau Ferrell S Weatherford Youth
     

75 (Not Placed) Eli Frias S Weatherford Youth
     

61 (Not Placed) Colby Silman S Weatherford Youth
     

70 (Not Placed) Hunter Villines S Weatherford Youth
     

83 (Not Placed) Adelyn Blay S Piedmont

83 (Not Placed) Luke Patterson S Piedmont
     

58 (Not Placed) Ryder Stone S Piedmont
     

61 (Not Placed) Landry Turner NW Blackwell Wrestling Club
     

67 (Not Placed) Jayde Lynch NE Warner Eagle Wrestling Club
     

83 (Not Placed) Kayden Rogers NE Warner Eagle Wrestling Club
     

67 (Not Placed) Falcon Walker NE Warner Eagle Wrestling Club
     

105 (Not Placed) Riley White NE Warner Eagle Wrestling Club
     

70 (Not Placed) Havick Mason Beasley/Mize S Tecumseh Takedown Club
     

67 (Not Placed) Carson Crisp S Tecumseh Takedown Club
     

83 (Not Placed) Jacob Foreman S Tecumseh Takedown Club
     

90 (Not Placed) Trevor Girod S Tecumseh Takedown Club
     

105 (Not Placed) K#2 (Kade) Robinson S Tecumseh Takedown Club
     

HWT (Not Placed) K#1 (Kealan) Robinson S Tecumseh Takedown Club
     

61 (Not Placed) Wyatt Saner S Tecumseh Takedown Club
     

58 (Not Placed) Elijah (Eli) Storie S Tecumseh Takedown Club
     

90 (Not Placed) Brody Walker S Tecumseh Takedown Club
     

58 (Not Placed) Cayden Crawford NW Pawhuska
     

64 (Not Placed) Braxton Garcia NE Checotah Matcats
     

55 (Not Placed) Brantley Cowett NE Checotah Matcats
     

61 (Not Placed) Christian Garcia NE Checotah Matcats
     

55 (Not Placed) Case Kilgore NE Checotah Matcats
     

83 (Not Placed) Jaxon Reeves NE Checotah Matcats
     

105 (Not Placed) Jayd Timmons NE Checotah Matcats
     

HWT (Not Placed) Keegan Tripp NE Checotah Matcats
     

43 (Not Placed) Jensen Beecher C Newcastle Youth Wrestling
     

61 (Not Placed) AJ Brodeur C Newcastle Youth Wrestling
     

HWT (Not Placed) Ben Koonce C Newcastle Youth Wrestling
     

58 (Not Placed) Mason Sellers NE Tahlequah
     

64 (Not Placed) Christian Greff NW Prague Wrestling Club
     

105 (Not Placed) Weston Walker NW Prague Wrestling Club
     

67 (Not Placed) Beckett Newman NW Hennessey Takedown Club
     

90 (Not Placed) Haxton Carter NW Hennessey Takedown Club
     

58 (Not Placed) Frankie Robertson NW Hennessey Takedown Club
     

67 (Not Placed) Aston Balderson NW Perry Wrestling Academy
     

61 (Not Placed) Carson Jardot NW Perry Wrestling Academy
     

83 (Not Placed) Grayson Milligan NW Perry Wrestling Academy
     

58 (Not Placed) Maddox O Dell NW Perry Wrestling Academy
     

55 (Not Placed) Brody Schechter NW Perry Wrestling Academy
     

61 (Not Placed) Tristan Unruh NW Perry Wrestling Academy
     

64 (Not Placed) Rolando Velazquez II NW Perry Wrestling Academy
     

75 (Not Placed) Kendalynn Wilde NW Perry Wrestling Academy
     

58 (Not Placed) Raiden Johns NE Collinsville Cardinal Wrestling
     

55 (Not Placed) Fysher Harris NW Chandler Takedown Club
     

49 (Not Placed) Wyatt Miller NW Chandler Takedown Club
     

61 (Not Placed) Johnny Ralston NW Chandler Takedown Club
     

90 (Not Placed) Brantly Spahr NW Chandler Takedown Club
     

49 (Not Placed) Gavin Pryor NW Chandler Takedown Club
     

52 (Not Placed) Kynslee Armstrong NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

49 (Not Placed) Case Howell NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

52 (Not Placed) Cooper Howell NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

67 (Not Placed) Carter Perry C Carl Albert Little League
     

61 (Not Placed) Caleb Ray NE Pryor Elementary Wrestling
     

70 (Not Placed) Chaysen George S Kingfisher
     

58 (Not Placed) Camden Mclane S Kingfisher
     

83 (Not Placed) Kyler Moore S Kingfisher
     

55 (Not Placed) Preston Mueggenborg S Kingfisher
     

43 (Not Placed) Blake Mueggenborg S Kingfisher
     

58 (Not Placed) Spencer Hewitt S Blue Devil Wrestling Club
     

49 (Not Placed) Aron Brannon NE Pitbull Wrestling Academy

49 (Not Placed) Allison Brannon NE Pitbull Wrestling Academy
     

61 (Not Placed) keshawn king NE Pitbull Wrestling Academy

61 (Not Placed) Evan Taylor C Little Axe Takedown Club
     

67 (Not Placed) Carson Barber C Little Axe Takedown Club
     

75 (Not Placed) Jaxon Doonkeen C Little Axe Takedown Club
     

70 (Not Placed) Bradley Ross C Little Axe Takedown Club
     

55 (Not Placed) Parker Williams C Little Axe Takedown Club
     

52 (Not Placed) Kaden Godfrey C Noble TakeDown Club
     

49 (Not Placed) Collin Marsh C Noble TakeDown Club
     

75 (Not Placed) Harley Nunez C Noble TakeDown Club
     

64 (Not Placed) Carson Ray C Noble TakeDown Club
     

49 (Not Placed) Jaxon Vanarsdall C Noble TakeDown Club
     

61 (Not Placed) Emma Watson C Noble TakeDown Club
     

55 (Not Placed) Rikkur Brown S Geary
     

83 (Not Placed) Reese Wood S Geary
     

55 (Not Placed) Braxtyn Taylor S Clinton Youth Wrestling
     

61 (Not Placed) Trayton Carey S Anadarko
     

67 (Not Placed) Jaime Armendariz S Clinton Youth Wrestling
     

61 (Not Placed) Catch Fawver S Clinton Youth Wrestling
     

52 (Not Placed) Nathan Lamborn S Clinton Youth Wrestling
     

49 (Not Placed) Eli Gassett C Norman Grappling Club
     

52 (Not Placed) Jaxsyn James C Norman Grappling Club
     

61 (Not Placed) Boston Richardson C Norman Grappling Club
     

75 (Not Placed) Colt Pierson NW Davenport Dawg Pound Wrestling
     

67 (Not Placed) Jaxon White NW Davenport Dawg Pound Wrestling
     

105 (Not Placed) Brett Goucher S Anadarko
     

52 (Not Placed) Kayson JuAire S Anadarko
     

83 (Not Placed) Jack Lusk S Anadarko
     

70 (Not Placed) Weston Matlock S Anadarko
     

HWT (Not Placed) Hestyn Shook S Anadarko
     

70 (Not Placed) Jase Coble C Division Bell Wrestling
     

61 (Not Placed) David White C Division Bell Wrestling
     

83 (Not Placed) Keith Polecat NE Morris Eagles Wrestling Club
     

67 (Not Placed) Maximus Bozone NW Berryhill Wrestling
     

83 (Not Placed) Brody Brown NW Berryhill Wrestling
     

46 (Not Placed) Hunter Crow NW Berryhill Wrestling
     

105 (Not Placed) James Hayden Fleming NW Berryhill Wrestling
     

61 (Not Placed) Jaxsyn Gibson NW Berryhill Wrestling
     

52 (Not Placed) Ryder Risley C Division Bell Wrestling
     

83 (Not Placed) Hunter Chaney NE Glenpool wrestling
     

55 (Not Placed) Hunter Chaves C Harrah Little League Wrestling
     

61 (Not Placed) Jonah Kassube C Harrah Little League Wrestling
OKWA