Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Choctaw Battle For The Belt   -   Div II
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

52 (Not Placed) Bentley Yingst NW Berryhill Wrestling
     

58 (Not Placed) Slade Davis S Clinton Youth Wrestling
     

49 (Not Placed) Cade Cross S Clinton Youth Wrestling
     

64 (Not Placed) Everette Coalson S Clinton Youth Wrestling

64 (Not Placed) Ej Turner Jr NW Pin-King All Stars
     

61 (Not Placed) Armond Goree NW Pin-King All Stars
     

70 (Not Placed) Bradley Ross C Little Axe Takedown Club
     

49 (Not Placed) Cooper Ross NW Ponca City Kids Wrestling
     

52 (Not Placed) Cruz Freeman NW Bristow Elementary Wrestling Club

52 (Not Placed) Tyson Dickerson S Blue Devil Wrestling Club
     

61 (Not Placed) Catch Fawver S Clinton Youth Wrestling
     

49 (Not Placed) Rocco Tyler NW Berryhill Wrestling
     

HWT (Not Placed) Kelly Tabor Jr NW Berryhill Wrestling
     

61 (Not Placed) Jaxsyn Gibson NW Berryhill Wrestling
     

55 (Not Placed) Blaze Ingram NW Berryhill Wrestling
     

64 (Not Placed) Blaine Derryberry C Carl Albert Little League

64 (Not Placed) Drake Ruiz NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

55 (Not Placed) Jace Hebert NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

90 (Not Placed) Brantly Spahr NW Chandler Takedown Club
     

58 (Not Placed) Jacksen Thompson C Division Bell Wrestling

58 (Not Placed) Dagan Timmons NE Checotah Matcats
     

67 (Not Placed) Jaton Murray NE Checotah Matcats
     

61 (Not Placed) Christian Garcia NE Checotah Matcats
     

64 (Not Placed) Kash Walters NE Morris Eagles Wrestling Club
     

55 (Not Placed) Ketcher Hughes NE Morris Eagles Wrestling Club
     

61 (Not Placed) Randy Hotema NE Morris Eagles Wrestling Club
     

64 (Not Placed) A-Tsi-la ''G'' McIntosh NE Glenpool wrestling
     

67 (Not Placed) Elijah Zentner C Division Bell Wrestling
     

55 (Not Placed) Matthew Woodward C Division Bell Wrestling
     

75 (Not Placed) Harley Nunez C Noble TakeDown Club
     

70 (Not Placed) Jase Coble C Division Bell Wrestling
     

52 (Not Placed) Jaxon Marshall OS Arkansas Warthawgs
     

55 (Not Placed) Jonathan Walker C Norman Grappling Club

55 (Not Placed) Cash Perrien C Norman Grappling Club
     

67 (Not Placed) Aiden Hillis C Norman Grappling Club

67 (Not Placed) Brently Sorter S Clinton Youth Wrestling
     

55 (Not Placed) Daxon McCarther S Clinton Youth Wrestling
     

52 (Not Placed) Nathan Lamborn S Clinton Youth Wrestling

52 (Not Placed) Easton Brown NW Newkirk
     

64 (Not Placed) Jax Mitchell S Piedmont
     

49 (Not Placed) Cooper Karber S Piedmont
     

52 (Not Placed) Jackson Henry S Piedmont
     

46 (Not Placed) Cooper Edge S Piedmont
     

58 (Not Placed) Will Charles S Piedmont
     

90 (Not Placed) Ben Adams S Piedmont
     

55 (Not Placed) Beau Ferrell S Weatherford Youth
     

58 (Not Placed) Ryker Romannose C StandFast Wrestling
     

61 (Not Placed) Krew Dean NE COWETA TIGER WRESTLING
     

83 (Not Placed) Luke Patterson S Piedmont
     

HWT (Not Placed) Hestyn Shook S Anadarko
     

83 (Not Placed) Caleb Nichols NW Perkins
     

52 (Not Placed) Kordell Burns NW Perkins
     

70 (Not Placed) Kegan Bryson NW Perkins
     

67 (Not Placed) Graham Brasher NW Perkins
     

90 (Not Placed) Austin Shears C Ironman Wrestling
     

49 (Not Placed) Cannon Hurst C Ironman Wrestling
     

61 (Not Placed) Kruse Sparks NW Tonkawa Wrestling

61 (Not Placed) Alexander Fee NW Perry Wrestling Academy
     

58 (Not Placed) Trevor Taylor S Mangum Tigers
     

70 (Not Placed) Brynlee Solis S Mangum Tigers
     

58 (Not Placed) Grady Tackett NE Collinsville Cardinal Wrestling
     

64 (Not Placed) Reid Tackett NE Collinsville Cardinal Wrestling
     

52 (Not Placed) Casin Guerra C OKC Saints

52 (Not Placed) Jonathan Ruff NW Perry Wrestling Academy
     

49 (Not Placed) Heston Klinglesmith NW Perry Wrestling Academy
     

61 (Not Placed) Carson Jardot NW Perry Wrestling Academy
     

49 (Not Placed) Sutton Hawley NW Perry Wrestling Academy
     

52 (Not Placed) Chance Nichols NW Pawnee Black Bear Wrestling
     

43 (Not Placed) Ezekiel Fee NW Perry Wrestling Academy
     

HWT (Not Placed) K#1 (Kealan) Robinson S Tecumseh Takedown Club
     

105 (Not Placed) K#2 (Kade) Robinson S Tecumseh Takedown Club
     

61 (Not Placed) Landry Turner NW Blackwell Wrestling Club
     

55 (Not Placed) Aidyn Hall NW Blackwell Wrestling Club
     

83 (Not Placed) Parker Lovett NE Warner Eagle Wrestling Club
     

46 (Not Placed) Cecil Garner NE Warner Eagle Wrestling Club
     

58 (Not Placed) Cason Rigdon S Piedmont
OKWA