Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Little Axe Novice Tournament   -   Div II
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

HWT (Not Placed) Ben Koonce C Newcastle Youth Wrestling
     

52 (Not Placed) Jaxsyn James C Norman Grappling Club
     

83 (Not Placed) Riley Williams C Norman Grappling Club
     

55 (Not Placed) Jonathan Walker C Norman Grappling Club
     

52 (Not Placed) Abigail Walker C Norman Grappling Club
     

61 (Not Placed) Richard Lewis C Norman Grappling Club
     

58 (Not Placed) Scott Healy C Norman Grappling Club

58 (Not Placed) Harper Churchwell C Norman Grappling Club
     

49 (Not Placed) Halen Bassham C Norman Grappling Club
     

52 (Not Placed) Abel Scott C Norman Grappling Club
     

43 (Not Placed) Jensen Beecher C Newcastle Youth Wrestling
     

61 (Not Placed) Jonah Kassube C Harrah Little League Wrestling
     

55 (Not Placed) Hunter Chaves C Harrah Little League Wrestling
     

49 (Not Placed) Gavin Pryor NW Chandler Takedown Club

49 (Not Placed) Wyatt Miller NW Chandler Takedown Club
     

55 (Not Placed) Fysher Harris NW Chandler Takedown Club
     

64 (Not Placed) Aidan Wolff S Clinton Youth Wrestling
     

58 (Not Placed) Raiden Coalson S Clinton Youth Wrestling
     

55 (Not Placed) Alexander Tessneer C Norman Grappling Club
     

52 (Not Placed) Hayden Radebaugh C Little Axe Takedown Club
     

43 (Not Placed) Sawyer Smith C Little Axe Takedown Club
     

58 (Not Placed) Evan Taylor C Little Axe Takedown Club
     

HWT (Not Placed) Dakoda Allphin C Little Axe Takedown Club
     

67 (Not Placed) Carson Barber C Little Axe Takedown Club
     

75 (Not Placed) Jaxon Doonkeen C Little Axe Takedown Club
     

61 (Not Placed) Knox Miller C Little Axe Takedown Club
     

64 (Not Placed) Cash Murray C Little Axe Takedown Club
     

70 (Not Placed) Bradley Ross C Little Axe Takedown Club
     

55 (Not Placed) Parker Williams C Little Axe Takedown Club
     

58 (Not Placed) Gage Budde C Ironman Wrestling
     

105 (Not Placed) Alexie Cagle C Ironman Wrestling
     

64 (Not Placed) Rook McConnell C Ironman Wrestling
     

83 (Not Placed) Aiden Perdue C Ironman Wrestling
     

75 (Not Placed) Colt Pierson NW Davenport Dawg Pound Wrestling
     

52 (Not Placed) Emy Rice S Weatherford Youth
     

49 (Not Placed) Tory Rice S Weatherford Youth
     

61 (Not Placed) Colby Silman S Weatherford Youth
     

70 (Not Placed) Hunter Villines S Weatherford Youth
     

55 (Not Placed) Kayson JuAire S Anadarko
     

83 (Not Placed) Jack Lusk S Anadarko
     

HWT (Not Placed) Hestyn Shook S Anadarko
     

70 (Not Placed) Chaysen George S Kingfisher
     

58 (Not Placed) Camden Mclane S Kingfisher
     

83 (Not Placed) Kyler Moore S Kingfisher
     

55 (Not Placed) Preston Mueggenborg S Kingfisher
     

52 (Not Placed) Collin Marsh C Noble TakeDown Club
     

75 (Not Placed) Harley Nunez C Noble TakeDown Club
     

49 (Not Placed) Jaxon Vanarsdall C Noble TakeDown Club
     

61 (Not Placed) Emma Watson C Noble TakeDown Club
     

75 (Not Placed) Eli Frias S Weatherford Youth
     

67 (Not Placed) Jaxon White NW Davenport Dawg Pound Wrestling

67 (Not Placed) Carson Crisp S Tecumseh Takedown Club
     

83 (Not Placed) Jacob Foreman S Tecumseh Takedown Club
     

105 (Not Placed) K#2 (Kade) Robinson S Tecumseh Takedown Club
     

HWT (Not Placed) K#1 (Kealan) Robinson S Tecumseh Takedown Club
     

55 (Not Placed) William Rodgers S Tecumseh Takedown Club
     

61 (Not Placed) Wyatt Saner S Tecumseh Takedown Club
     

58 (Not Placed) Elijah (Eli) Storie S Tecumseh Takedown Club
     

90 (Not Placed) Brody Walker S Tecumseh Takedown Club
     

46 (Not Placed) Johnathan Noe S Blue Devil Wrestling Club

46 (Not Placed) Aiden Crone NE McAlester Youth Wrestling
     

105 (Not Placed) Joshua Eldridge NE McAlester Youth Wrestling
     

61 (Not Placed) Kody Mills S Piedmont

61 (Not Placed) Ryder Stone S Piedmont
     

67 (Not Placed) Jaime Armendariz S Clinton Youth Wrestling
OKWA