Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Ironman Open Tournament   -   Div II
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

90 (Not Placed) Alexie Cagle C Ironman Wrestling
     

61 (Not Placed) Slade Davis S Clinton Youth Wrestling
     

58 (Not Placed) Daxon McCarther S Clinton Youth Wrestling
     

67 (Not Placed) Brently Sorter S Clinton Youth Wrestling
     

52 (Not Placed) Casin Guerra C OKC Saints
     

58 (Not Placed) Jace Singleton C OKC Saints
     

61 (Not Placed) Kruse Sparks NW Tonkawa Wrestling
     

70 (Not Placed) Paisley Campbell S Blue Devil Wrestling Club
     

52 (Not Placed) Tyson Dickerson S Blue Devil Wrestling Club
     

49 (Not Placed) Havyn Jarnagin NE Sallisaw Takedown Club
     

64 (Not Placed) Xander Earp NW Chandler Takedown Club

64 (Not Placed) Mac Boso C Ironman Wrestling

64 (Not Placed) Blaine Derryberry C Carl Albert Little League
     

49 (Not Placed) Cannon Hurst C Ironman Wrestling
     

75 (Not Placed) Gage Rackley C Ironman Wrestling
     

90 (Not Placed) Austin Shears C Ironman Wrestling
     

55 (Not Placed) Trelyn Didier S Watonga Blaine County Grapplers
     

70 (Not Placed) Bowen Pearson S Watonga Blaine County Grapplers
     

49 (Not Placed) Kaden Thompson S Watonga Blaine County Grapplers
     

67 (Not Placed) Baylin Wigington S Watonga Blaine County Grapplers
     

61 (Not Placed) Danny Brake NW Perry Youth Wrestling
     

46 (Not Placed) Brooklyn Jackson NW Perry Youth Wrestling
     

49 (Not Placed) Heston Klinglesmith NW Perry Youth Wrestling
     

61 (Not Placed) Cason Rigdon S Piedmont
     

55 (Not Placed) Beau Ferrell S Weatherford Youth
     

49 (Not Placed) Robert Frey C Division Bell Wrestling
     

58 (Not Placed) Jacksen Thompson C Division Bell Wrestling

58 (Not Placed) Matthew Woodward C Division Bell Wrestling
     

67 (Not Placed) Elijah Zentner C Division Bell Wrestling
     

46 (Not Placed) Cooper Edge S Piedmont
     

52 (Not Placed) Jackson Henry S Piedmont
     

58 (Not Placed) Calin Kinder S Piedmont
     

64 (Not Placed) Jax Mitchell S Piedmont
     

70 (Not Placed) Liam Nix S Piedmont
     

105 (Not Placed) Tristan Mowdy NW Henryetta Knights Wrestling
     

67 (Not Placed) Jaxon Rickers S Woodward

67 (Not Placed) Aiden Hillis C Norman Grappling Club
     

55 (Not Placed) Cash Perrien C Norman Grappling Club
     

58 (Not Placed) Briar Leigh NW Morrison

58 (Not Placed) Kase Burnam S Mangum Tigers
     

52 (Not Placed) Pistol Hopper S Mangum Tigers
     

46 (Not Placed) Angelo Rivera S Mangum Tigers
     

55 (Not Placed) Oakly Flatt C Noble TakeDown Club

55 (Not Placed) Oakley Blankenship S Clinton Youth Wrestling
     

64 (Not Placed) Everette Coalson S Clinton Youth Wrestling
OKWA