Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Team Tulsa Veterans Day Novice   -   Div II
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

49 (Not Placed) Havyn Jarnagin NE Sallisaw Takedown Club
     

61 (Not Placed) Ruger Fierro NE COWETA TIGER WRESTLING
     

52 (Not Placed) Casch Conner NE COWETA TIGER WRESTLING
     

70 (Not Placed) Jax Clare NE COWETA TIGER WRESTLING
     

61 (Not Placed) Tyler Farmer NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Owen Koss NE R.A.W.
     

105 (Not Placed) Riley White NE Warner Eagle Wrestling Club
     

67 (Not Placed) Falcon Walker NE Warner Eagle Wrestling Club

67 (Not Placed) Masyn Kosyan NE Warner Eagle Wrestling Club

67 (Not Placed) Jozalyn Chavez NE Warner Eagle Wrestling Club
     

55 (Not Placed) Logan Graydon NE COWETA TIGER WRESTLING
     

61 (Not Placed) Sawyer ''Saucy'' Ferm NE Sallisaw Takedown Club
     

49 (Not Placed) Asher Dotson NE Sallisaw Takedown Club
     

75 (Not Placed) Kacen Copeland NE Sallisaw Takedown Club
     

70 (Not Placed) Liam Nunley NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

90 (Not Placed) Brantly Spahr NW Chandler Takedown Club
     

58 (Not Placed) Johnny Ralston NW Chandler Takedown Club
     

49 (Not Placed) Wyatt Miller NW Chandler Takedown Club
     

67 (Not Placed) Treyce Chandler NE Salina Wrestling Club (SWC)

67 (Not Placed) Kyzer Brooksher NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

83 (Not Placed) Jaxon Reeves NE Checotah Matcats
     

61 (Not Placed) Javin Allami NE Team Tulsa
     

52 (Not Placed) Cooper Shrier NE Team Tulsa
     

55 (Not Placed) Nayeli Rojas NE Team Tulsa
     

58 (Not Placed) Rex Mcdonald NE Team Tulsa
     

75 (Not Placed) Chloe Jalajel NE Team Tulsa

75 (Not Placed) Lucas Howe NE Team Tulsa
     

61 (Not Placed) Randy Clark NE Team Tulsa
     

58 (Not Placed) Brinlee Wooten NE Checotah Matcats
     

HWT (Not Placed) Keegan Tripp NE Checotah Matcats
     

49 (Not Placed) Case Howell NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

64 (Not Placed) Jaton Murray NE Checotah Matcats
     

52 (Not Placed) Case Kilgore NE Checotah Matcats
     

46 (Not Placed) Brantley Cowett NE Checotah Matcats
     

52 (Not Placed) Gage Wall NE COWETA TIGER WRESTLING
     

61 (Not Placed) Grayson Van Tuyl NE COWETA TIGER WRESTLING
     

67 (Not Placed) Camden Swaffar NE COWETA TIGER WRESTLING
     

75 (Not Placed) Daniel Pittman NE COWETA TIGER WRESTLING

75 (Not Placed) Broderick Perkins NE COWETA TIGER WRESTLING
     

67 (Not Placed) Bekam Hughes NE COWETA TIGER WRESTLING
     

64 (Not Placed) Breanna Hunt NE Wagoner Heat
     

61 (Not Placed) Rylan Hofschulte NE Wagoner Takedown Club
     

HWT (Not Placed) Isaac Harris NE Wagoner Takedown Club
     

105 (Not Placed) Ivan Garcia NE Wagoner Takedown Club
     

55 (Not Placed) Sean Baker NE Wagoner Takedown Club
     

49 (Not Placed) Easton Armstrong NE Wagoner Takedown Club
     

90 (Not Placed) John Moon NE Black Fox Wrestling
     

83 (Not Placed) Haidyn Goad NE Black Fox Wrestling
     

67 (Not Placed) Aubrey Bruce NE Black Fox Wrestling
     

58 (Not Placed) Braelynn Williams NE Wagoner Heat
     

61 (Not Placed) Jake Mangrum NE Wagoner Takedown Club
     

75 (Not Placed) Clinton Carter NE Wagoner Heat

75 (Not Placed) Hayden Brown NE Jenks Youth Wrestling
     

55 (Not Placed) Ryne Allner NE Jenks Youth Wrestling
     

105 (Not Placed) Tristan Mowdy NW Henryetta Knights Wrestling
     

90 (Not Placed) Alexie Cagle C Ironman Wrestling
     

67 (Not Placed) Elijah Zentner C Division Bell Wrestling
     

61 (Not Placed) David White C Division Bell Wrestling
     

70 (Not Placed) Jase Coble C Division Bell Wrestling
     

64 (Not Placed) Bryson Griffin NE Vian Wrestling Club
     

46 (Not Placed) Carter Crutchfield NW Berryhill Wrestling
     

58 (Not Placed) Roy Henry NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

70 (Not Placed) Bransen Harper NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

83 (Not Placed) Talon Clark NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

75 (Not Placed) Kadyn Black NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

52 (Not Placed) Kynslee Armstrong NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

49 (Not Placed) Rocco Tyler NW Berryhill Wrestling
     

61 (Not Placed) Colton Johnson NW Berryhill Wrestling
     

64 (Not Placed) Carmen Hailey NW Berryhill Wrestling

64 (Not Placed) Jaxsyn Gibson NW Berryhill Wrestling
     

75 (Not Placed) Brilan Monday NW Mojo Grappling
     

67 (Not Placed) Maximus Bozone NW Berryhill Wrestling
     

58 (Not Placed) Ronan Winkle NE Bixby Wrestling Club
     

83 (Not Placed) Raegan Sylvester NE Bixby Wrestling Club
     

43 (Not Placed) Blake Manley NE Bixby Wrestling Club
     

61 (Not Placed) Cooper Johnson NE Bixby Wrestling Club
     

70 (Not Placed) Jamison Hughes NE Bixby Wrestling Club
     

83 (Not Placed) Hunter Hughes NE Bixby Wrestling Club
     

105 (Not Placed) Kolter Eilenberger NE Bixby Wrestling Club
     

90 (Not Placed) Bentley Wilson NE Wagoner Takedown Club
OKWA