Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Gage Memorial Tournament Novice   -   Div II
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

75 (Not Placed) Kacen Copeland NE Sallisaw Takedown Club
     

64 (Not Placed) Caleb Ray NE Pryor Elementary Wrestling
     

83 (Not Placed) Jocelyn Miller NE Pryor Elementary Wrestling
     

70 (Not Placed) Brynley Keener NE Pryor Elementary Wrestling
     

83 (Not Placed) Levi Foster NE Pryor Elementary Wrestling
     

58 (Not Placed) Grady Fiddler NE Pryor Elementary Wrestling
     

67 (Not Placed) Malachi Faulkner NE Pryor Elementary Wrestling
     

70 (Not Placed) Shiann Collom NE Pryor Elementary Wrestling
     

HWT (Not Placed) Audrina Collom NE Pryor Elementary Wrestling
     

58 (Not Placed) Rowdy Blackwell NE Pryor Elementary Wrestling
     

67 (Not Placed) Easton Armstrong NE Wagoner Takedown Club
     

52 (Not Placed) Joey Baker NE Sallisaw Takedown Club

52 (Not Placed) Gage Wall NE COWETA TIGER WRESTLING
     

67 (Not Placed) Camden Swaffar NE COWETA TIGER WRESTLING

67 (Not Placed) Bekam Hughes NE COWETA TIGER WRESTLING
     

58 (Not Placed) Logan Graydon NE COWETA TIGER WRESTLING
     

61 (Not Placed) Ruger Fierro NE COWETA TIGER WRESTLING
     

70 (Not Placed) Shawn Pegg NW Berryhill Wrestling
     

61 (Not Placed) Colton Johnson NW Berryhill Wrestling
     

HWT (Not Placed) Bryson Pettit NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

52 (Not Placed) Cooper Shrier NE Team Tulsa
     

61 (Not Placed) Rex Mcdonald NE Team Tulsa
     

83 (Not Placed) Chloe Jalajel NE Team Tulsa
     

75 (Not Placed) Lucas Howe NE Team Tulsa
     

55 (Not Placed) Kaden Williams NE Hurricane Wrestling Academy
     

75 (Not Placed) Gianni Perez NE Hurricane Wrestling Academy
     

83 (Not Placed) Chuck Morris NE Hurricane Wrestling Academy
     

52 (Not Placed) Champion Hart NE Hurricane Wrestling Academy
     

58 (Not Placed) Lilly Ashley NE Hurricane Wrestling Academy
     

64 (Not Placed) Jaxsyn Gibson NW Berryhill Wrestling
     

52 (Not Placed) Peighton Mefford NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

46 (Not Placed) David Maxwell NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

90 (Not Placed) Kerria Brown NW Pin-King All Stars

90 (Not Placed) Bentley Wilson NE Wagoner Takedown Club
     

61 (Not Placed) Jake Mangrum NE Wagoner Takedown Club
     

HWT (Not Placed) Isaac Harris NE Wagoner Takedown Club
     

49 (Not Placed) Caiden Grizzard NE Wagoner Takedown Club
     

55 (Not Placed) Sean Baker NE Wagoner Takedown Club
     

52 (Not Placed) Kynslee Armstrong NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

58 (Not Placed) Drake West NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

52 (Not Placed) Autumn West NE Poteau Youth Wrestling Academy

52 (Not Placed) Jaysen Matlock NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

75 (Not Placed) Mannix Lum NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

49 (Not Placed) Case Howell NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

58 (Not Placed) Roy Henry NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

70 (Not Placed) Bransen Harper NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

61 (Not Placed) Carson Hamlin NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

83 (Not Placed) Talon Clark NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

67 (Not Placed) Aubrey Bruce NE Black Fox Wrestling
     

58 (Not Placed) Braelynn Williams NE Wagoner Heat
     

61 (Not Placed) Breanna Hunt NE Wagoner Heat
     

64 (Not Placed) Gracie Goforth NE Wagoner Heat
     

75 (Not Placed) Clinton Carter NE Wagoner Heat
     

105 (Not Placed) Tristan Mowdy NW Henryetta Knights Wrestling
     

55 (Not Placed) Blake Ketcher NE Dark Cloud Wrestling
     

75 (Not Placed) Peyton Nicklos NE Dark Cloud Wrestling
     

105 (Not Placed) Kolter Eilenberger NE Bixby Wrestling Club
     

90 (Not Placed) Laiklyn Wiese NE Jay Wrestling Club
     

46 (Not Placed) Carter Crutchfield NW Berryhill Wrestling

46 (Not Placed) Hunter Crow NW Berryhill Wrestling
     

55 (Not Placed) Jaxen Woods NE Verdigris Youth Wrestling
     

49 (Not Placed) Skylar Ross NE Verdigris Youth Wrestling
     

HWT (Not Placed) Keegan Tripp NE Checotah Matcats
     

58 (Not Placed) Jaxon Powell NE Verdigris Youth Wrestling
     

70 (Not Placed) Eli Moore NE Ram Wrestling Academy
     

61 (Not Placed) Lydia Cooper NE Ram Wrestling Academy
     

HWT (Not Placed) Curtis Monk NE Warrior Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Bryson Griffin NE Vian Wrestling Club
     

67 (Not Placed) Zander Still NE Jay Wrestling Club
     

70 (Not Placed) Skye-Anne Bowers NE Jay Wrestling Club
     

90 (Not Placed) Brock Willard NE Claremore Wrestling Club
     

55 (Not Placed) Knox Trosky NE Claremore Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Grady Cook NE Claremore Wrestling Club
     

55 (Not Placed) Wyatt Bunch NE Claremore Wrestling Club
     

70 (Not Placed) Kohbe Albert NE Second to None
     

90 (Not Placed) John Moon NE Black Fox Wrestling
OKWA