Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Clinton Open   -   Div II
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

46 1 Channing Bowman S Prodigy Wrestling

46 2 Johnathan Noe S Blue Devil Wrestling Club
     

49 1 Kaden Thompson S Watonga Blaine County Grapplers

49 2 Tory Rice S Weatherford Youth

49 3 Angelo Rivera S Mangum Tigers

49 4 Braxton Chism S Clinton Youth Wrestling
     

**

52 1 Tyson Dickerson S Blue Devil Wrestling Club

**

52 2 Kensli Moss S Gladiator Grappling

**

52 3 Trelyn Didier S Watonga Blaine County Grapplers

**

52 4 Van Richardson S Weatherford Youth

52 5 Rhett Smith S Hinton

52 6 Nathan Lamborn S Clinton Youth Wrestling

52 7 Chelino Sanchez OS Borger youth

52 8 Leiden Hopkins S Mangum Tigers
     

**

55 1 Oakley Blankenship S Clinton Youth Wrestling

**

55 2 Daxon McCarther S Clinton Youth Wrestling

**

55 3 Beau Ferrell S Weatherford Youth

**

55 4 Jaken Stevens OS Borger youth

55 5 Tate Wigington S Watonga Blaine County Grapplers

55 6 Gunner Burnam S Mangum Tigers
     

**

58 1 Slade Davis S Clinton Youth Wrestling

**

58 2 Ryker Romannose C StandFast Wrestling

**

58 3 madisson lopez S Clinton Youth Wrestling

**

58 4 Jesus Sanchez OS Borger youth

58 5 Spencer Hewitt S Blue Devil Wrestling Club

58 6 Trevor Taylor S Mangum Tigers

58 7 Kase Burnam S Mangum Tigers
     

61 1 Catch Fawver S Clinton Youth Wrestling

61 2 Ryder Walker S Hinton

61 3 Raiden Coalson S Clinton Youth Wrestling
     

64 1 Everette Coalson S Clinton Youth Wrestling

64 2 Baylin Wigington S Watonga Blaine County Grapplers
     

67 1 Brently Sorter S Clinton Youth Wrestling

67 2 Kacii Heskett S HBT Grapplers
     

**

70 1 Knox Kline S HBT Grapplers

**

70 2 Emiliano Sanchez OS Borger youth

**

70 3 Hunter Villines S Weatherford Youth

**

70 4 Bowen Pearson S Watonga Blaine County Grapplers

70 5 Blake Botone S Anadarko

70 6 Brynlee Solis S Mangum Tigers
     

75 1 Makylan Stanley S Watonga Blaine County Grapplers

75 2 Paisley Campbell S Blue Devil Wrestling Club
     

83 1 Bentley Cano OS Borger youth

83 2 Jack Lusk S Anadarko

83 3 Dillon Strunk S Woodward

83 4 Reese Wood S Geary
     

90 1 Creek Ledford S HBT Grapplers

90 2 Ryan Polm S HBT Grapplers

90 3 Stetson Burrows S HBT Grapplers
     

HWT 1 Hayes Vice S Hinton
OKWA