Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

OKWA Northwest Regionals   -   Div II
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

55 (Not Placed) Brody Schechter NW Perry Wrestling Academy
     

49 (Not Placed) Rocco Tyler NW Berryhill Wrestling
     

105 (Not Placed) Kelly Tabor Jr NW Berryhill Wrestling
     

52 (Not Placed) Mekko Stites NW Berryhill Wrestling

52 (Not Placed) Tucker Sexton NW Berryhill Wrestling
     

HWT (Not Placed) Mekhi Jackson NW Berryhill Wrestling
     

67 (Not Placed) Jesse Henson NW Berryhill Wrestling
     

64 (Not Placed) Jaxsyn Gibson NW Berryhill Wrestling
     

46 (Not Placed) Carter Crutchfield NW Berryhill Wrestling
     

75 (Not Placed) John Thomas JT Vaughn NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

HWT (Not Placed) Kevin Linville NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

43 (Not Placed) Kruze Brooksher NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

52 (Not Placed) Bentley Yingst NW Berryhill Wrestling

52 (Not Placed) Jonathan Ruff NW Perry Wrestling Academy
     

58 (Not Placed) Maddox O Dell NW Perry Wrestling Academy
     

49 (Not Placed) Heston Klinglesmith NW Perry Wrestling Academy
     

61 (Not Placed) Carson Jardot NW Perry Wrestling Academy
     

49 (Not Placed) Sutton Hawley NW Perry Wrestling Academy
     

61 (Not Placed) Alexander Fee NW Perry Wrestling Academy
     

43 (Not Placed) Ezekiel Fee NW Perry Wrestling Academy
     

61 (Not Placed) Kruse Sparks NW Ponca City Kids Wrestling
     

49 (Not Placed) Cooper Ross NW Ponca City Kids Wrestling
     

64 (Not Placed) Jaxson Keeney NW Ponca City Kids Wrestling
     

55 (Not Placed) Fysher Harris NW Chandler Takedown Club
     

75 (Not Placed) ANNIX SMITH NW Scissortail Wrestling Club
     

67 (Not Placed) Ej Turner Jr NW Pin-King All Stars
     

55 (Not Placed) Manuel Payne jr NW Pin-King All Stars
     

70 (Not Placed) Antonio Hooks Jr. NW Pin-King All Stars
     

61 (Not Placed) Armond Goree NW Pin-King All Stars
     

58 (Not Placed) Tony Gonzalez NW Enid Youth Wrestling
     

46 (Not Placed) Landon Martinez NW Elite Wrestling Academy
     

58 (Not Placed) Cash Carlton NW Elite Wrestling Academy

58 (Not Placed) Briar Leigh NW Morrison
     

90 (Not Placed) Brantly Spahr NW Chandler Takedown Club
     

49 (Not Placed) Jax Gates NW Ponca City Kids Wrestling
     

64 (Not Placed) Xander Earp NW Chandler Takedown Club
     

90 (Not Placed) Easton Tinsley NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Ross Powell NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

83 (Not Placed) Delando Jackson NW Tulsa North Mabee Stampede Take Down

83 (Not Placed) Teddy Galligher NW Barnsdall
     

61 (Not Placed) Weston Weant NW Newkirk
     

58 (Not Placed) Aceyn Marr NW Newkirk
     

75 (Not Placed) Kasen Engle NW Newkirk
     

64 (Not Placed) Corbyn Butler NW Newkirk
     

52 (Not Placed) Easton Brown NW Newkirk
     

64 (Not Placed) Lane Ward NW Blackwell Wrestling Club
     

58 (Not Placed) Hunter Simpson NW Cushing Tigers
     

55 (Not Placed) Wes Nickell NW Cushing Tigers
     

90 (Not Placed) Ryder Johnson NW Cushing Tigers
     

52 (Not Placed) Kirk Walker III NW Tulsa Blue-T Panthers
     

55 (Not Placed) Jonah Roberts NW Tulsa Blue-T Panthers
     

83 (Not Placed) Kolton Hamilton NW Tulsa Blue-T Panthers
     

75 (Not Placed) Chance Dewey NW Tulsa Blue-T Panthers

75 (Not Placed) Emery Lindsey NW Mojo Grappling
     

67 (Not Placed) Ayo Bear NW Mojo Grappling
     

52 (Not Placed) Kroy Wolfe NW Blackwell Wrestling Club
     

49 (Not Placed) Parker Simpson NW Cushing Tigers
     

58 (Not Placed) Jack Spence NW Blackwell Wrestling Club
     

90 (Not Placed) Alex Rodriguez NW Blackwell Wrestling Club
     

105 (Not Placed) Kash Kirby NW Blackwell Wrestling Club
     

55 (Not Placed) Aidyn Hall NW Blackwell Wrestling Club
     

46 (Not Placed) Brantley Brown NW Blackwell Wrestling Club
     

55 (Not Placed) Caden Bowling NW Blackwell Wrestling Club
     

HWT (Not Placed) Ryan Sanchez NW Pawnee Black Bear Wrestling
     

43 (Not Placed) Gunner Radford NW Pawnee Black Bear Wrestling
     

52 (Not Placed) Chance Nichols NW Pawnee Black Bear Wrestling
     

61 (Not Placed) Bentlee Hall NW Pawnee Black Bear Wrestling
     

58 (Not Placed) Cayden Crawford NW Pawhuska
     

55 (Not Placed) Wyatt Weaver NW Tonkawa Wrestling

55 (Not Placed) Braxton Zibell NW Bartlesville Wrestling Club
     

58 (Not Placed) Matthew Salazar NW Bartlesville Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Andrew Ridge NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

67 (Not Placed) Derek Orth NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

70 (Not Placed) Hunter Caughlin NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

61 (Not Placed) Madden Cate NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Wyatt Boileau NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

75 (Not Placed) Kiah Locust NW Cowboy Wrestling Club
     

58 (Not Placed) Danny Brake NW Cowboy Wrestling Club
     

105 (Not Placed) Tristan Mowdy NW Henryetta Knights Wrestling
     

49 (Not Placed) Camon Martin NW Keystone Kids Wrestling Club
     

61 (Not Placed) Jaxtyn Payne NW Perkins

61 (Not Placed) Caiden Payne NW Perkins
     

83 (Not Placed) Caleb Nichols NW Perkins
     

90 (Not Placed) Samuel Finton NW Perkins
     

67 (Not Placed) Andre Carter NW Perkins
     

52 (Not Placed) Kordell Burns NW Perkins
     

70 (Not Placed) Kegan Bryson NW Perkins
     

67 (Not Placed) Graham Brasher NW Perkins
     

61 (Not Placed) Logan Whited NW Perry Youth Wrestling
OKWA