Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

SMAKdown Open   -   Div II
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

61 (Not Placed) Bentlee Hall NW Pawnee Black Bear Wrestling
     

52 (Not Placed) Chance Nichols NW Pawnee Black Bear Wrestling
     

43 (Not Placed) Gunner Radford NW Pawnee Black Bear Wrestling
     

HWT (Not Placed) Ryan Sanchez NW Pawnee Black Bear Wrestling
     

49 (Not Placed) Aron Brannon NE Pitbull Wrestling Academy
     

83 (Not Placed) Hunter Chaney NE Glenpool wrestling
     

61 (Not Placed) Ross Powell NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

90 (Not Placed) Easton Tinsley NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

67 (Not Placed) Jesse Henson NW Berryhill Wrestling
     

52 (Not Placed) Mekko Stites NW Berryhill Wrestling
     

49 (Not Placed) Rocco Tyler NW Berryhill Wrestling
     

52 (Not Placed) Bentley Yingst NW Berryhill Wrestling
     

58 (Not Placed) Cruz Malone NW Barnsdall
     

70 (Not Placed) Maximus Carter NE Bixby Wrestling Club
     

52 (Not Placed) Cale Hancock NE Bixby Wrestling Club
     

83 (Not Placed) Hunter Hughes NE Bixby Wrestling Club
     

70 (Not Placed) Jamison Hughes NE Bixby Wrestling Club
     

58 (Not Placed) Cooper Johnson NE Bixby Wrestling Club

58 (Not Placed) Ronan Winkle NE Bixby Wrestling Club
     

55 (Not Placed) Aidyn Hall NW Blackwell Wrestling Club
     

105 (Not Placed) Kash Kirby NW Blackwell Wrestling Club
     

67 (Not Placed) Aubrey Bruce NE Black Fox Wrestling
     

58 (Not Placed) Hunter Simpson NW Cushing Tigers
     

49 (Not Placed) Parker Simpson NW Cushing Tigers
     

55 (Not Placed) Wyatt Bunch NE Claremore Wrestling Club

55 (Not Placed) Knox Trosky NE Claremore Wrestling Club
     

43 (Not Placed) Ezekiel Fee NW Perry Wrestling Academy
     

61 (Not Placed) Alexander Fee NW Perry Wrestling Academy
     

49 (Not Placed) Sutton Hawley NW Perry Wrestling Academy
     

61 (Not Placed) Carson Jardot NW Perry Wrestling Academy
     

52 (Not Placed) Jonathan Ruff NW Perry Wrestling Academy
     

55 (Not Placed) Brody Schechter NW Perry Wrestling Academy
     

52 (Not Placed) Allison Brannon NE Pitbull Wrestling Academy
     

64 (Not Placed) Tajuan Davis NE Pitbull Wrestling Academy
     

83 (Not Placed) Jarius Johnson NE Pitbull Wrestling Academy
     

61 (Not Placed) Drey Johnson NE Pitbull Wrestling Academy
     

HWT (Not Placed) Bralen Morgan NE Pitbull Wrestling Academy
     

58 (Not Placed) Cayden Crawford NW Pawhuska

58 (Not Placed) Matthew Salazar NW Bartlesville Wrestling Club
     

55 (Not Placed) Braxton Zibell NW Bartlesville Wrestling Club
     

83 (Not Placed) Roper Campbell NE Collinsville Cardinal Wrestling
     

61 (Not Placed) Isaac Casillas NE Collinsville Cardinal Wrestling
     

75 (Not Placed) JaMarcus Siemens NE Collinsville Cardinal Wrestling
     

64 (Not Placed) Reid Tackett NE Collinsville Cardinal Wrestling
     

58 (Not Placed) Grady Tackett NE Collinsville Cardinal Wrestling
     

49 (Not Placed) Caiden Grizzard NE Wagoner Takedown Club
     

67 (Not Placed) Rylan Hofschulte NE Wagoner Takedown Club
     

64 (Not Placed) Jake Mangrum NE Wagoner Takedown Club
     

75 (Not Placed) Taegan Austin NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Wyatt Boileau NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

61 (Not Placed) Madden Cate NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

67 (Not Placed) Derek Orth NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Andrew Ridge NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

105 (Not Placed) Hunter Starkey NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Mac Boso C Ironman Wrestling
     

75 (Not Placed) Gage Rackley C Ironman Wrestling
     

58 (Not Placed) Cash Carlton NW Elite Wrestling Academy
     

46 (Not Placed) Landon Martinez NW Elite Wrestling Academy
     

58 (Not Placed) Roy Henry NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

75 (Not Placed) Porter Chaney NE Vinita Kids Wrestling
     

61 (Not Placed) Declan Forrest NE Vinita Kids Wrestling

61 (Not Placed) Jayce Hart NE Vinita Kids Wrestling
     

105 (Not Placed) Fisher Hill NE Vinita Kids Wrestling
     

61 (Not Placed) Ean HOWARD NE Vinita Kids Wrestling
     

83 (Not Placed) Delando Jackson NW Tulsa North Mabee Stampede Take Down
     

55 (Not Placed) Grady Fiddler NE Pryor Elementary Wrestling
     

105 (Not Placed) Jesse Claudio NE Jenks Youth Wrestling
     

70 (Not Placed) Ledger Dukes NE Jenks Youth Wrestling
     

55 (Not Placed) Alex Evans NE Jenks Youth Wrestling
     

70 (Not Placed) Gage Johnson NE Jenks Youth Wrestling
     

64 (Not Placed) Wyatt Newton NE Jenks Youth Wrestling
     

75 (Not Placed) Stacey Brown NW Pin-King All Stars
     

61 (Not Placed) Armond Goree NW Pin-King All Stars
     

67 (Not Placed) Antonio Hooks Jr. NW Pin-King All Stars
     

55 (Not Placed) Manuel Payne jr NW Pin-King All Stars
     

64 (Not Placed) Ej Turner Jr NW Pin-King All Stars
     

75 (Not Placed) Holden Davidson NE Dark Cloud Wrestling
     

49 (Not Placed) zeke johnston NE Dark Cloud Wrestling
     

70 (Not Placed) Rhylyn Moua NE Dark Cloud Wrestling
     

46 (Not Placed) Lennox Vang NE Dark Cloud Wrestling

46 (Not Placed) timmy xiong NE Dark Cloud Wrestling
     

61 (Not Placed) Krew Dean NE COWETA TIGER WRESTLING
     

55 (Not Placed) Jacob Gwin NE COWETA TIGER WRESTLING
     

HWT (Not Placed) Brantley Hilton NE COWETA TIGER WRESTLING
     

75 (Not Placed) Broderick Perkins NE COWETA TIGER WRESTLING
     

105 (Not Placed) MADDOX SAMPSON NE COWETA TIGER WRESTLING
     

58 (Not Placed) Channing Weed NE COWETA TIGER WRESTLING
     

90 (Not Placed) Brantly Spahr NW Chandler Takedown Club
     

75 (Not Placed) Andrew Kraft NE BAWC
     

67 (Not Placed) Cole Gallier NE Verdigris Youth Wrestling
     

64 (Not Placed) Wyatt Haire NE Verdigris Youth Wrestling
     

61 (Not Placed) Kase King NE Verdigris Youth Wrestling
     

70 (Not Placed) Jax Rogers NE Verdigris Youth Wrestling
     

64 (Not Placed) Treyce Chandler NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

46 (Not Placed) Kross Greer NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

HWT (Not Placed) Brett Pickup NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

58 (Not Placed) Tracker Smith NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

70 (Not Placed) Kegan Bryson NW Perkins
     

83 (Not Placed) Caleb Nichols NW Perkins
     

46 (Not Placed) Kruze Brooksher NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

58 (Not Placed) Maddox Hancock NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

HWT (Not Placed) Kevin Linville NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

75 (Not Placed) John Thomas JT Vaughn NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

58 (Not Placed) Briar Leigh NW Morrison
     

61 (Not Placed) Randy Hotema NE Morris Eagles Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Kash Walters NE Morris Eagles Wrestling Club
     

58 (Not Placed) Hayden Beckwith NE Miami Takedown Club

58 (Not Placed) Jaxson Brewer NE Miami Takedown Club
     

70 (Not Placed) Atreyu Mcdow NE Miami Takedown Club
     

58 (Not Placed) Colton Durant NE Team Tulsa
     

70 (Not Placed) Lucas Howe NE Team Tulsa
     

58 (Not Placed) Nayeli Rojas NE Team Tulsa
     

55 (Not Placed) Cooper Shrier NE Team Tulsa
     

70 (Not Placed) Kohbe Albert NE Second to None
OKWA