Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Salina Wildcat Novice   -   Div II
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

105 (Not Placed) Tristan Mowdy NW Henryetta Knights Wrestling
     

75 (Not Placed) Clinton Carter NE Wagoner Heat
     

70 (Not Placed) Ethan Frix NE Wagoner Heat
     

49 (Not Placed) Asher Dotson NE Sallisaw Takedown Club
     

61 (Not Placed) Sawyer ''Saucy'' Ferm NE Sallisaw Takedown Club
     

55 (Not Placed) Wyatt Bunch NE Claremore Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Grady Cook NE Claremore Wrestling Club

64 (Not Placed) Eli Tankersley NE Claremore Wrestling Club
     

55 (Not Placed) Knox Trosky NE Claremore Wrestling Club
     

52 (Not Placed) Aaron Collins NE Verdigris Youth Wrestling
     

64 (Not Placed) Aiden Elrod NE Grove Takedown Club
     

61 (Not Placed) Cooper Couch NE Grove Takedown Club
     

64 (Not Placed) Jozalyn Chavez NE Warner Eagle Wrestling Club
     

83 (Not Placed) Kayden Rogers NE Warner Eagle Wrestling Club
     

67 (Not Placed) Easton Armstrong NE Wagoner Takedown Club
     

64 (Not Placed) Rylan Hofschulte NE Wagoner Takedown Club
     

70 (Not Placed) Barrett Nail NE Wagoner Takedown Club
     

90 (Not Placed) Bentley Wilson NE Wagoner Takedown Club
     

75 (Not Placed) Taegan Austin NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Wyatt Boileau NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

49 (Not Placed) Hudson Daniel NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Landon Lewis NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

58 (Not Placed) Christian Honeycutt NE Wagoner Heat
     

105 (Not Placed) Alek Aguilar NE Fort Gibson Tiger Wrestling

105 (Not Placed) Raymond Champlain NE Fort Gibson Tiger Wrestling
     

70 (Not Placed) Allie McCall NE Fort Gibson Tiger Wrestling
     

HWT (Not Placed) Harlen Shrock NE War Pirate Wrestling
     

67 (Not Placed) Aubrey Bruce NE Black Fox Wrestling
     

90 (Not Placed) John Moon NE Black Fox Wrestling
     

70 (Not Placed) ALiyana Ortner OS Arkansas Warthawgs
     

75 (Not Placed) Stacey Brown NW Pin-King All Stars
     

61 (Not Placed) Xion Glover NW Pin-King All Stars
     

75 (Not Placed) Wale Mintgomery NW Pin-King All Stars
     

49 (Not Placed) Jackson Little OS Arkansas Warthawgs
     

61 (Not Placed) Christian Garcia NE Checotah Matcats
     

55 (Not Placed) Case Kilgore NE Checotah Matcats
     

67 (Not Placed) Owen Oleson NE Checotah Matcats
     

105 (Not Placed) Jayd Timmons NE Checotah Matcats
     

HWT (Not Placed) Keegan Tripp NE Checotah Matcats
     

52 (Not Placed) Kynslee Armstrong NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

55 (Not Placed) Roy Henry NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

52 (Not Placed) Case Howell NE Poteau Youth Wrestling Academy

52 (Not Placed) Cooper Howell NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

75 (Not Placed) Mannix Lum NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

61 (Not Placed) Drake West NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

58 (Not Placed) Parker Dykes NE Warrior Wrestling Club

58 (Not Placed) Maddox Hancock NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

HWT (Not Placed) Kevin Linville NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

75 (Not Placed) John Thomas JT Vaughn NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

52 (Not Placed) Allison Brannon NE Pitbull Wrestling Academy
     

61 (Not Placed) Drey Johnson NE Pitbull Wrestling Academy

61 (Not Placed) keshawn king NE Pitbull Wrestling Academy
     

HWT (Not Placed) Bralen Morgan NE Pitbull Wrestling Academy
     

49 (Not Placed) Aron Brannon NE Pitbull Wrestling Academy
     

55 (Not Placed) Rowdy Blackwell NE Pryor Elementary Wrestling
     

HWT (Not Placed) Audrina Collom NE Pryor Elementary Wrestling
     

67 (Not Placed) Shiann Collom NE Pryor Elementary Wrestling
     

70 (Not Placed) Malachi Faulkner NE Pryor Elementary Wrestling
     

55 (Not Placed) Grady Fiddler NE Pryor Elementary Wrestling
     

64 (Not Placed) Brynley Keener NE Pryor Elementary Wrestling

64 (Not Placed) Hunter Pryor NE Pryor Elementary Wrestling
     

61 (Not Placed) Caleb Ray NE Pryor Elementary Wrestling
     

90 (Not Placed) Bentley Sheets NE Pryor Elementary Wrestling
     

58 (Not Placed) Joseph Ketcher NE Dark Cloud Wrestling
     

49 (Not Placed) Lennox Vang NE Dark Cloud Wrestling
     

75 (Not Placed) Rhylyn Moua NE Dark Cloud Wrestling
     

64 (Not Placed) Cole Gallier NE Verdigris Youth Wrestling
     

58 (Not Placed) Jaxon Powell NE Verdigris Youth Wrestling
     

55 (Not Placed) Jaxen Woods NE Verdigris Youth Wrestling

55 (Not Placed) Jaxxson Buzzard NE Jay Wrestling Club
     

105 (Not Placed) Ashton Keith NE Jay Wrestling Club
     

61 (Not Placed) Dastan Keith NE Jay Wrestling Club
     

83 (Not Placed) Karsyn Pack NE Jay Wrestling Club
     

67 (Not Placed) Zander Still NE Jay Wrestling Club
     

90 (Not Placed) Laiklyn Wiese NE Jay Wrestling Club
     

70 (Not Placed) Porter Chaney NE Vinita Kids Wrestling
     

58 (Not Placed) Ean HOWARD NE Vinita Kids Wrestling

58 (Not Placed) Taylor Peetom NE Vinita Kids Wrestling
     

49 (Not Placed) Titus Lackey NW Next Level Wrestling Academy
     

83 (Not Placed) Bram Burcham NE COWETA TIGER WRESTLING
     

90 (Not Placed) Brock Burcham NE COWETA TIGER WRESTLING
     

55 (Not Placed) Logan Graydon NE COWETA TIGER WRESTLING
     

75 (Not Placed) Shooter Harris NE COWETA TIGER WRESTLING
     

67 (Not Placed) Bekam Hughes NE COWETA TIGER WRESTLING
     

83 (Not Placed) Franklin Lipe NE COWETA TIGER WRESTLING
     

75 (Not Placed) Broderick Perkins NE COWETA TIGER WRESTLING
     

61 (Not Placed) Dominic Phillips NE COWETA TIGER WRESTLING
     

75 (Not Placed) Daniel Pittman NE COWETA TIGER WRESTLING
     

58 (Not Placed) Jaden Richardson NE COWETA TIGER WRESTLING
     

67 (Not Placed) Camden Swaffar NE COWETA TIGER WRESTLING
     

61 (Not Placed) Grayson Van Tuyl NE COWETA TIGER WRESTLING
     

52 (Not Placed) Gage Wall NE COWETA TIGER WRESTLING
     

49 (Not Placed) Colston Yocham NE COWETA TIGER WRESTLING
     

64 (Not Placed) Hunter Smith NE Wagoner Takedown Club
     

52 (Not Placed) Nathan Bailey NE Tahlequah
     

49 (Not Placed) Miguel Barraza NE Tahlequah
     

83 (Not Placed) Brock Schnitzer NE Tahlequah
     

64 (Not Placed) Kade Tyer NE Tahlequah
     

49 (Not Placed) Kason Wolfe NW Keystone Kids Wrestling Club
     

58 (Not Placed) Rylan Hamby NW Keystone Kids Wrestling Club
     

83 (Not Placed) Landon Millikin NW Keystone Kids Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Kristian Graff NE R.A.W.
     

70 (Not Placed) Anderson Ruleford NE R.A.W.
     

67 (Not Placed) Eli Smith NE R.A.W.

67 (Not Placed) Luke Brown NE Salina Wrestling Club (SWC)

67 (Not Placed) Treyce Chandler NE Salina Wrestling Club (SWC)

67 (Not Placed) Liam Nunley NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

46 (Not Placed) Hudson Smith NE Salina Wrestling Club (SWC)
OKWA