Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Sperry Small Town Throwdown Open   -   Div II
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

49 (Not Placed) Rocco Tyler NW Berryhill Wrestling
     

58 (Not Placed) Kellan Hayes NE R.A.W.
     

HWT (Not Placed) Trent Gruenwald NE R.A.W.
     

70 (Not Placed) Beckett Bowman NE R.A.W.
     

52 (Not Placed) Cooper Summers NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

58 (Not Placed) Tracker Smith NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

55 (Not Placed) Elias Littlefield NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

52 (Not Placed) Ryan Hess NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

46 (Not Placed) Kross Greer NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

58 (Not Placed) Cruz Malone NW Barnsdall
     

83 (Not Placed) Teddy Galligher NW Barnsdall
     

52 (Not Placed) Bentley Yingst NW Berryhill Wrestling
     

83 (Not Placed) Derek Jones NE R.A.W.
     

HWT (Not Placed) Kelly Tabor Jr NW Berryhill Wrestling
     

52 (Not Placed) Mekko Stites NW Berryhill Wrestling
     

67 (Not Placed) Jesse Henson NW Berryhill Wrestling

67 (Not Placed) Jax Rogers NE Verdigris Youth Wrestling
     

61 (Not Placed) Wyatt Haire NE Verdigris Youth Wrestling
     

58 (Not Placed) Dylan Detherow NE Verdigris Youth Wrestling

58 (Not Placed) Josh Back NE Verdigris Youth Wrestling
     

75 (Not Placed) Gage Johnson NE Jenks Youth Wrestling
     

46 (Not Placed) Kruze Brooksher NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

67 (Not Placed) Kyzer Brooksher NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

105 (Not Placed) Kolter Eilenberger NE Bixby Wrestling Club
     

52 (Not Placed) Gage Wall NE COWETA TIGER WRESTLING
     

HWT (Not Placed) Bralen Morgan NE Pitbull Wrestling Academy
     

61 (Not Placed) keshawn king NE Pitbull Wrestling Academy

61 (Not Placed) Drey Johnson NE Pitbull Wrestling Academy
     

83 (Not Placed) Jarius Johnson NE Pitbull Wrestling Academy
     

64 (Not Placed) Tajuan Davis NE Pitbull Wrestling Academy
     

61 (Not Placed) Ethan Williams NW Keystone Kids Wrestling Club
     

46 (Not Placed) Karson Waag NW Keystone Kids Wrestling Club

46 (Not Placed) Camon Martin NW Keystone Kids Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Hunter Haught NW Keystone Kids Wrestling Club
     

67 (Not Placed) Zayden Anderson NW Keystone Kids Wrestling Club
     

90 (Not Placed) Easton Tinsley NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

105 (Not Placed) Hunter Starkey NW Sperry Elementary Wrestling Club

105 (Not Placed) MADDOX SAMPSON NE COWETA TIGER WRESTLING
     

58 (Not Placed) BellaRose Hutcheson NE COWETA TIGER WRESTLING
     

70 (Not Placed) Cash Howard NE COWETA TIGER WRESTLING
     

61 (Not Placed) Tripp Hardison NE COWETA TIGER WRESTLING
     

55 (Not Placed) Jacob Gwin NE COWETA TIGER WRESTLING
     

43 (Not Placed) Noah Griffith NE COWETA TIGER WRESTLING
     

49 (Not Placed) Axel Gothard NE COWETA TIGER WRESTLING
     

61 (Not Placed) Ruger Fierro NE COWETA TIGER WRESTLING

61 (Not Placed) Krew Dean NE COWETA TIGER WRESTLING

61 (Not Placed) Owen Koss NE R.A.W.

61 (Not Placed) Jack Spence NW Blackwell Wrestling Club
     

105 (Not Placed) FISHER HILL NE Grove Takedown Club
     

46 (Not Placed) Sutton Hawley NW Enid Youth Wrestling
     

43 (Not Placed) Ezekiel Fee NW Enid Youth Wrestling
     

61 (Not Placed) Alexander Fee NW Enid Youth Wrestling
     

105 (Not Placed) Luke Black NE Vinita Kids Wrestling
     

58 (Not Placed) Matthew Salazar NW Bartlesville Wrestling Club
     

55 (Not Placed) Manuel Payne jr NW Pin-King All Stars
     

58 (Not Placed) Ellis Ousley NW Pin-King All Stars
     

61 (Not Placed) Armond Goree NW Pin-King All Stars
     

52 (Not Placed) Kroy Wolfe NW Blackwell Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Lane Ward NW Blackwell Wrestling Club
     

58 (Not Placed) Cayden Crawford NW Pawhuska
     

61 (Not Placed) Jaxson Keeney NW Blackwell Wrestling Club
     

55 (Not Placed) Aidyn Hall NW Blackwell Wrestling Club
     

46 (Not Placed) Brantley Brown NW Blackwell Wrestling Club
     

55 (Not Placed) Caden Bowling NW Blackwell Wrestling Club
     

43 (Not Placed) Gunner Radford NW Pawnee Black Bear Wrestling
     

52 (Not Placed) Chance Nichols NW Pawnee Black Bear Wrestling
     

61 (Not Placed) Bentlee Hall NW Pawnee Black Bear Wrestling
     

83 (Not Placed) Whitley Wilscam OS Andover Wrestling Club
     

58 (Not Placed) Jordan Williams OS Andover Wrestling Club
     

83 (Not Placed) Jaxson Remy OS Andover Wrestling Club
     

58 (Not Placed) Grady Tackett NE Collinsville Cardinal Wrestling
     

61 (Not Placed) Talon Sitsler NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Andrew Ridge NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

83 (Not Placed) Liam Quinton NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

67 (Not Placed) Derek Orth NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

58 (Not Placed) Liam Krajicek NW Sperry Elementary Wrestling Club

58 (Not Placed) Ryker Collier NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

61 (Not Placed) Madden Cate NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Wyatt Boileau NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

75 (Not Placed) Taegan Austin NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

70 (Not Placed) Bentley Keener NE Pryor Elementary Wrestling
     

55 (Not Placed) Wyatt Austin NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

46 (Not Placed) Tyler Ragan OS Andover Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Reid Tackett NE Collinsville Cardinal Wrestling
     

83 (Not Placed) JaMarcus Siemens NE Collinsville Cardinal Wrestling

83 (Not Placed) Roper Campbell NE Collinsville Cardinal Wrestling
     

67 (Not Placed) Jaxon Rickers S Woodward

67 (Not Placed) Wyatt Whitfield NW Ponca City Kids Wrestling
     

52 (Not Placed) Graham Sandoval NW Ponca City Kids Wrestling
     

49 (Not Placed) Cooper Ross NW Ponca City Kids Wrestling

49 (Not Placed) Jax Gates NW Ponca City Kids Wrestling
     

58 (Not Placed) Aceyn Marr NW Newkirk
     

52 (Not Placed) Easton Brown NW Newkirk
OKWA