Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Battle for the Shield Open (Bixby Open)   -   Div II
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

HWT (Not Placed) Trent Gruenwald NE R.A.W.
     

64 (Not Placed) Dillon Bailey OS Arkansas Warthawgs
     

49 (Not Placed) Jaxon Marshall OS Arkansas Warthawgs
     

55 (Not Placed) Talon Robberson OS Arkansas Warthawgs
     

58 (Not Placed) Dylan Detherow NE Verdigris Youth Wrestling
     

61 (Not Placed) Kase King NE Verdigris Youth Wrestling
     

67 (Not Placed) Jax Rogers NE Verdigris Youth Wrestling
     

58 (Not Placed) Jace Hebert NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

52 (Not Placed) Kordell Burns NW Perkins
     

58 (Not Placed) Landin Badley NE Wagoner Takedown Club
     

67 (Not Placed) Zayden Woodard NW Bartlesville Wrestling Club
     

55 (Not Placed) Dagan Timmons NE Checotah Matcats
     

58 (Not Placed) Kellan Hayes NE R.A.W.
     

83 (Not Placed) Derek Jones NE R.A.W.
     

61 (Not Placed) Owen Koss NE R.A.W.
     

75 (Not Placed) Colt Miller NE Jenks Youth Wrestling
     

46 (Not Placed) Kross Greer NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

52 (Not Placed) Ryan Hess NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

HWT (Not Placed) Brett Pickup NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

58 (Not Placed) Tracker Smith NE Salina Wrestling Club (SWC)

58 (Not Placed) Jackson Beckley NE Team Tulsa
     

70 (Not Placed) Tucker Goins NE Spiro Bulldogs

70 (Not Placed) Brilan Monday NW Mojo Grappling
     

105 (Not Placed) Tristan Mowdy NW Henryetta Knights Wrestling
     

61 (Not Placed) Armond Goree NW Pin-King All Stars
     

55 (Not Placed) Manuel Payne jr NW Pin-King All Stars
     

61 (Not Placed) Randy Hotema NE Morris Eagles Wrestling Club
     

52 (Not Placed) Ketcher Hughes NE Morris Eagles Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Kash Walters NE Morris Eagles Wrestling Club

64 (Not Placed) Tajuan Davis NE Pitbull Wrestling Academy
     

83 (Not Placed) Jarius Johnson NE Pitbull Wrestling Academy
     

105 (Not Placed) Luke Black NE Vinita Kids Wrestling
     

67 (Not Placed) Ayo Bear NW Mojo Grappling
     

52 (Not Placed) Brantley Woodral NE Spiro Bulldogs
     

61 (Not Placed) Andrew Ridge NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

52 (Not Placed) Tristen Cross NE Brushy Wrestling Club
     

64 (Not Placed) Jaxson Keeney NW Blackwell Wrestling Club
     

HWT (Not Placed) Kash Kirby NW Blackwell Wrestling Club
     

67 (Not Placed) Jacob Atha NE Tahlequah
     

46 (Not Placed) zeke johnston NE Dark Cloud Wrestling
     

75 (Not Placed) John Thomas JT Vaughn NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

55 (Not Placed) Nathan Lamborn S Clinton Youth Wrestling
OKWA