Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Battle for the Shield Novice (Bixby Novice)   -   Div I
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

37 (Not Placed) Laken Burt NE Wagoner Takedown Club

37 (Not Placed) Anniyah Bear NW Mojo Grappling
     

40 (Not Placed) Maisyn Hulbutta NW Mojo Grappling
     

60 (Not Placed) Bryson Lay NW Mojo Grappling
     

55 (Not Placed) Cadence Slater NW Mojo Grappling
     

66 (Not Placed) Ty (Collett) Stewart NE Checotah Matcats
     

52 (Not Placed) Daxton Ibarra NE Checotah Matcats
     

HWT (Not Placed) Tyus Jones NE Checotah Matcats
     

46 (Not Placed) Mason Montoya NE Checotah Matcats
     

43 (Not Placed) Andy Henry NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

HWT (Not Placed) Jaxon Sconyers NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

55 (Not Placed) Jaxson Powell NE Black Fox Wrestling
     

46 (Not Placed) Bodey Phillips NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

52 (Not Placed) Kaisen Kelley NE Pryor Elementary Wrestling
     

46 (Not Placed) Lane Cagle NE Wagoner Takedown Club
     

49 (Not Placed) Hunter Jones NE Wagoner Takedown Club
     

60 (Not Placed) Hunter Smith NE Wagoner Takedown Club
     

49 (Not Placed) Legend Dentis NW Keystone Kids Wrestling Club
     

HWT (Not Placed) Liam Farquhar NW Keystone Kids Wrestling Club
     

46 (Not Placed) Luke Hall NW Keystone Kids Wrestling Club
     

49 (Not Placed) Jase Hamilton NW Keystone Kids Wrestling Club
     

55 (Not Placed) Henry Hansen NW Keystone Kids Wrestling Club
     

52 (Not Placed) Landon Replogle NW Keystone Kids Wrestling Club
     

49 (Not Placed) Kason Wolfe NW Keystone Kids Wrestling Club
     

40 (Not Placed) Andrew Johnson NE Pitbull Wrestling Academy
     

43 (Not Placed) Jackson Easley C Ironman Wrestling
     

52 (Not Placed) Axton Abney S Broken Bow Youth Wrestling
     

40 (Not Placed) Rhett Caudle S Broken Bow Youth Wrestling
     

43 (Not Placed) Auzi Childers S Broken Bow Youth Wrestling
     

55 (Not Placed) Maddon Harp S Broken Bow Youth Wrestling
     

HWT (Not Placed) Kazen Mathews S Broken Bow Youth Wrestling
     

49 (Not Placed) Gage Taylor S Broken Bow Youth Wrestling
     

46 (Not Placed) Daxton Tom S Broken Bow Youth Wrestling
     

49 (Not Placed) Pharmer Carter NE Wagoner Heat
     

46 (Not Placed) Liberty Hunt NE Wagoner Heat

46 (Not Placed) Mason Carney NE Fort Gibson Tiger Wrestling
     

52 (Not Placed) Buddy Moore NE Fort Gibson Tiger Wrestling
     

40 (Not Placed) Amaiya Spence NE Fort Gibson Tiger Wrestling
     

46 (Not Placed) Jackson Little OS Arkansas Warthawgs

46 (Not Placed) Dillon Hughes NE Morris Eagles Wrestling Club
     

66 (Not Placed) Joncarlo Claudio NE Jenks Youth Wrestling
     

40 (Not Placed) Grant Remus NW Bartlesville Wrestling Club

40 (Not Placed) Zylis Woodard NW Bartlesville Wrestling Club
     

43 (Not Placed) Aniyah Stewart NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

60 (Not Placed) Ayden Auten NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

37 (Not Placed) Jack Crain NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

43 (Not Placed) Houston Daniels NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

37 (Not Placed) Dash Hudson NW Skiatook Bulldog Wrestling

37 (Not Placed) Kylen Montgomery NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

HWT (Not Placed) Wesley Seaton NW Skiatook Bulldog Wrestling
OKWA