Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Challenge of the Talons Novice   -   Div I
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

40 (Not Placed) Xander Tripp NE Checotah Matcats
     

46 (Not Placed) Kyler Heath NW Blackwell Wrestling Club
     

HWT (Not Placed) Hudson Estep NW Blackwell Wrestling Club
     

49 (Not Placed) Adrian Arteaga NW Blackwell Wrestling Club
     

40 (Not Placed) Huck Olsen NW Henryetta Knights Wrestling
     

43 (Not Placed) Derrick Mowdy NW Henryetta Knights Wrestling
     

52 (Not Placed) DeYon Wilson NW Pin-King All Stars
     

49 (Not Placed) Alijah Justice NW Pin-King All Stars
     

HWT (Not Placed) Brennan Gilton NW Pin-King All Stars
     

49 (Not Placed) Aron Brannon NE Pitbull Wrestling Academy

49 (Not Placed) Cutter Weant NW Blackwell Wrestling Club
     

60 (Not Placed) Maverick Stewart NE Checotah Matcats
     

66 (Not Placed) Bristol Stewart NE Checotah Matcats
     

HWT (Not Placed) Tyus Jones NE Checotah Matcats
     

55 (Not Placed) Daxton Ibarra NE Checotah Matcats
     

46 (Not Placed) Bear VanTuyl NE COWETA TIGER WRESTLING

46 (Not Placed) William Ritter NE COWETA TIGER WRESTLING
     

66 (Not Placed) Luke Pittman NE COWETA TIGER WRESTLING
     

40 (Not Placed) Samuel Pereyro NE COWETA TIGER WRESTLING

40 (Not Placed) Logan Jenkins NE COWETA TIGER WRESTLING
     

HWT (Not Placed) Hunter LeGrand NW Berryhill Wrestling
     

37 (Not Placed) Jet ''Rowdy'' Lusti NE Sallisaw Takedown Club
     

49 (Not Placed) Jordan Rasberry NE Morris Eagles Wrestling Club
     

43 (Not Placed) Dillon Hughes NE Morris Eagles Wrestling Club
     

46 (Not Placed) Hayden Williams NE Locust Grove (Pirate Wrestling)

46 (Not Placed) Channing Anno NE Locust Grove (Pirate Wrestling)

46 (Not Placed) Kaden McLaurin NW Tulsa North Mabee Stampede Take Down
     

40 (Not Placed) Isiah Lee NW Tulsa North Mabee Stampede Take Down
     

55 (Not Placed) Levi Ezell NW Tulsa North Mabee Stampede Take Down
     

66 (Not Placed) Brinklee Coker NE Spiro Bulldogs
     

40 (Not Placed) Archer Hardison NE COWETA TIGER WRESTLING
     

55 (Not Placed) Blaze Ingram NW Berryhill Wrestling
     

40 (Not Placed) Charlie Ferguson NW Berryhill Wrestling
     

43 (Not Placed) Ezra Brach NW Berryhill Wrestling
     

46 (Not Placed) Corbin Aich NW Berryhill Wrestling
     

43 (Not Placed) Garytt Graddy NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

37 (Not Placed) Jack Crain NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

40 (Not Placed) Kyla Widener NW Blackwell Wrestling Club
     

60 (Not Placed) Callen Widener NW Blackwell Wrestling Club
     

43 (Not Placed) Hudson Hughes NE Verdigris Youth Wrestling
     

55 (Not Placed) Kayden Walker NW Tulsa Blue-T Panthers
     

60 (Not Placed) Presley Hamilton NW Tulsa Blue-T Panthers
     

66 (Not Placed) Michael Evans III NW Tulsa Blue-T Panthers
     

46 (Not Placed) Crew Card NW Tulsa Blue-T Panthers
     

60 (Not Placed) Drew Alberty NW Tulsa Blue-T Panthers
     

49 (Not Placed) Channing Replogle NE Verdigris Youth Wrestling
     

52 (Not Placed) Sam Olson NE Verdigris Youth Wrestling
     

HWT (Not Placed) Sydney O'Brien NE Verdigris Youth Wrestling
     

43 (Not Placed) Kolt King NE Verdigris Youth Wrestling
     

49 (Not Placed) Abel Glover NE Vian Wrestling Club
     

60 (Not Placed) Brooks Gallier NE Verdigris Youth Wrestling
     

HWT (Not Placed) Jaxon Sconyers NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

43 (Not Placed) Andy Henry NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

60 (Not Placed) Jaylie Grant NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

43 (Not Placed) Adalynn Grant NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

55 (Not Placed) Dillon Myers NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

52 (Not Placed) Kameron Lang NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

60 (Not Placed) Charlotte Booth NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

49 (Not Placed) Daxton Deckard NE Bixby Wrestling Club

49 (Not Placed) Casin Ross NE Warner Eagle Wrestling Club
     

46 (Not Placed) Tucker Beaty NE COWETA TIGER WRESTLING
     

66 (Not Placed) Ryan Pruitt NE McAlester Youth Wrestling
     

46 (Not Placed) Rowan Musgrove NE McAlester Youth Wrestling
     

55 (Not Placed) Reed Landry NE McAlester Youth Wrestling
     

46 (Not Placed) Aiden Crone NE McAlester Youth Wrestling
     

40 (Not Placed) Amaiya Spence NE Fort Gibson Tiger Wrestling
     

55 (Not Placed) Buddy Moore NE Fort Gibson Tiger Wrestling
     

40 (Not Placed) Timmy McCall NE Fort Gibson Tiger Wrestling

40 (Not Placed) Waylon Wooten NE Warner Eagle Wrestling Club
     

52 (Not Placed) Baron Brown NE Bixby Wrestling Club
     

49 (Not Placed) Rance Rock NE Warner Eagle Wrestling Club
     

55 (Not Placed) Elijah Moore NE Warner Eagle Wrestling Club
     

40 (Not Placed) Clay Hubler NE Warner Eagle Wrestling Club
     

49 (Not Placed) Arabella Armstrong NE Warner Eagle Wrestling Club

49 (Not Placed) Brantley Walker NE Jenks Youth Wrestling

49 (Not Placed) Ashton Walker NE Jenks Youth Wrestling
     

46 (Not Placed) Myles Flesner NE Jenks Youth Wrestling
     

66 (Not Placed) Joncarlo Claudio NE Jenks Youth Wrestling
OKWA