Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Blackwell Battle For The Ring Open   -   Div I
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

46 (Not Placed) Emmett Marr NW Newkirk
     

HWT (Not Placed) Sky Wildcat NW Pawhuska
     

40 (Not Placed) Hagan Wolfenberger NW Berryhill Wrestling
     

46 (Not Placed) Carsten Reiss NW Keystone Kids Wrestling Club
     

37 (Not Placed) Hudson Waag NW Keystone Kids Wrestling Club
     

55 (Not Placed) Levi Ezell NW Tulsa North Mabee Stampede Take Down
     

40 (Not Placed) Isiah Lee NW Tulsa North Mabee Stampede Take Down
     

HWT (Not Placed) Terico Leslie NW Tulsa North Mabee Stampede Take Down
     

55 (Not Placed) Terrynn Owens NW Tulsa North Mabee Stampede Take Down
     

40 (Not Placed) Gage Kirchoff NW Newkirk
     

60 (Not Placed) Ryker Smith NW Pawhuska
     

43 (Not Placed) Keenen McCammon NW Newkirk
     

60 (Not Placed) Kyson Schulte NW Newkirk
     

37 (Not Placed) Tanner Swopes NW Newkirk
     

60 (Not Placed) Easton Wells NW Newkirk
     

46 (Not Placed) Cooper Coble C Division Bell Wrestling

46 (Not Placed) Robert Frey C Division Bell Wrestling
     

52 (Not Placed) Ryder Risley C Division Bell Wrestling
     

55 (Not Placed) Abel Vigil C Division Bell Wrestling
     

40 (Not Placed) George Wagoner C Division Bell Wrestling
     

66 (Not Placed) Titus McGuire S Watonga Blaine County Grapplers
     

40 (Not Placed) Elias Cruz NW Cushing Tigers
     

37 (Not Placed) Jagger Simpson NW Cushing Tigers
     

49 (Not Placed) Karver Harrall S Prodigy Wrestling
     

40 (Not Placed) Wrett Lawther S Woodward
     

66 (Not Placed) Henry Raile S Woodward
     

43 (Not Placed) Matthaeus Brown NW Tonkawa Wrestling
     

40 (Not Placed) Cannon OQuinn NW Tonkawa Wrestling

40 (Not Placed) Oakley Blood S Watonga Blaine County Grapplers

40 (Not Placed) Kayson Gordon S Watonga Blaine County Grapplers
     

60 (Not Placed) Daiven Watson OS Andover Wrestling Club
     

40 (Not Placed) River Pearson S Watonga Blaine County Grapplers
     

60 (Not Placed) Eli Wagner S Watonga Blaine County Grapplers
     

40 (Not Placed) Easton Wigington S Watonga Blaine County Grapplers
     

46 (Not Placed) Johnie Clapp NW Ponca City Kids Wrestling

46 (Not Placed) Brantley Leaming NW Ponca City Kids Wrestling
     

49 (Not Placed) Hayden Moss NW Ponca City Kids Wrestling
     

66 (Not Placed) Augustus (Gus) Cosby NW Pawhuska
     

HWT (Not Placed) John (JD) Ferguson NW Pawhuska
OKWA