Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Choctaw Novice Battle For The Belt   -   Div I
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

37 (Not Placed) George Wagoner C Division Bell Wrestling

37 (Not Placed) Tatum Hawkins C Noble TakeDown Club

37 (Not Placed) Maxon Rollins C Noble TakeDown Club
     

52 (Not Placed) Hayden Radebaugh C Little Axe Takedown Club
     

40 (Not Placed) Sawyer Smith C Little Axe Takedown Club
     

60 (Not Placed) Evan Taylor C Little Axe Takedown Club
     

37 (Not Placed) Paytin Williams C Little Axe Takedown Club
     

46 (Not Placed) Cooper Coble C Division Bell Wrestling
     

49 (Not Placed) Denton Frizzell C Division Bell Wrestling
     

55 (Not Placed) Kross Iwersen C Division Bell Wrestling
     

52 (Not Placed) Ryder Risley C Division Bell Wrestling
     

60 (Not Placed) Abel Vigil C Division Bell Wrestling
     

43 (Not Placed) Ryker Godfrey C Noble TakeDown Club
     

37 (Not Placed) Hunter Beach NW Woodland Wrestling Club
     

66 (Not Placed) Gage Bledsoe NW Woodland Wrestling Club
     

55 (Not Placed) Chanlee McKinney NW Woodland Wrestling Club
     

40 (Not Placed) Kade Potts NW Woodland Wrestling Club
     

43 (Not Placed) Tuffy Walker NW Woodland Wrestling Club
     

49 (Not Placed) Brock Wright NW Woodland Wrestling Club
     

55 (Not Placed) Silas Bigbie NW Prague Wrestling Club

55 (Not Placed) Sawyer Ward NW Prague Wrestling Club
     

66 (Not Placed) Beckett Newman NW Hennessey Takedown Club
     

37 (Not Placed) Easton Klinglesmith NW Perry Wrestling Academy
     

43 (Not Placed) Winston Tyler NW Perry Wrestling Academy
     

49 (Not Placed) Chance King C Ironman Wrestling
     

HWT (Not Placed) Phillip Shield NE Grove Takedown Club
     

66 (Not Placed) Braxton Garcia NE Checotah Matcats
     

55 (Not Placed) Daxton Ibarra NE Checotah Matcats
     

60 (Not Placed) Maverick Stewart NE Checotah Matcats
     

40 (Not Placed) Xander Tripp NE Checotah Matcats
     

55 (Not Placed) Jackie Allen NE Collinsville Cardinal Wrestling
     

43 (Not Placed) Ryzen Johns NE Collinsville Cardinal Wrestling
     

49 (Not Placed) Ezekiel Mashburn NE Collinsville Cardinal Wrestling
     

52 (Not Placed) Aron Brannon NE Pitbull Wrestling Academy
     

46 (Not Placed) Dillon Hughes NE Morris Eagles Wrestling Club

46 (Not Placed) Jordan Rasberry NE Morris Eagles Wrestling Club

46 (Not Placed) Brantley Leaming NW Ponca City Kids Wrestling
     

40 (Not Placed) Beckham Kolar C Ironman Wrestling
     

HWT (Not Placed) Jack Waggoner C Ironman Wrestling
     

40 (Not Placed) Barrett Waggoner C Ironman Wrestling
     

55 (Not Placed) Asa Koonce C Newcastle Youth Wrestling
     

52 (Not Placed) Cyrus Baker C Harrah Little League Wrestling

52 (Not Placed) Carter Clemons C Harrah Little League Wrestling
     

HWT (Not Placed) Grant Welch C Harrah Little League Wrestling
     

55 (Not Placed) Hunter Blair C Noble TakeDown Club
     

60 (Not Placed) Brody Dover C Noble TakeDown Club
     

40 (Not Placed) Justin Farlow C Noble TakeDown Club
     

46 (Not Placed) Luke Stevens S Tecumseh Takedown Club
     

49 (Not Placed) Rowan Coyle S Piedmont
     

37 (Not Placed) Nixon Coyle S Piedmont

37 (Not Placed) Emersyn Edge S Piedmont
     

43 (Not Placed) Cannon Henry S Piedmont
     

40 (Not Placed) Riggs Nail S Piedmont
     

60 (Not Placed) Liam Nelson S Piedmont
     

43 (Not Placed) Max West S Piedmont

43 (Not Placed) Thomas Lulko S Tecumseh Takedown Club
     

49 (Not Placed) Leonidas McGrit S Tecumseh Takedown Club
     

HWT (Not Placed) Zhane Robinson S Tecumseh Takedown Club
     

40 (Not Placed) JP Smith S Tecumseh Takedown Club
     

52 (Not Placed) Tucker Coffman S Piedmont
     

49 (Not Placed) Nolan Whittington S Tecumseh Takedown Club
     

40 (Not Placed) Justin Conner S Kingfisher

40 (Not Placed) Bryer Darnell S Kingfisher
     

52 (Not Placed) Brynx Darnell S Kingfisher

52 (Not Placed) Hunter Kelley S Kingfisher
     

43 (Not Placed) Levi Kelley S Kingfisher

43 (Not Placed) Logan Hewitt S Blue Devil Wrestling Club
     

46 (Not Placed) Rizzur Brown S Geary
     

49 (Not Placed) Oliver Prichett S Geary
     

43 (Not Placed) Walter Lusk S Anadarko
     

40 (Not Placed) Noah Goodson NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

46 (Not Placed) Corbin Aich NW Berryhill Wrestling
     

55 (Not Placed) Blaze Ingram NW Berryhill Wrestling
     

46 (Not Placed) Damen Macias NW Berryhill Wrestling

46 (Not Placed) Grayson Orrel NW Berryhill Wrestling
     

43 (Not Placed) Coltyn Conley NW Chandler Takedown Club
     

46 (Not Placed) Kase Curtis NW Chandler Takedown Club
     

55 (Not Placed) Kobe Murphy NW Chandler Takedown Club

55 (Not Placed) Ryker Peck NW Chandler Takedown Club
     

49 (Not Placed) Gavin Pryor NW Chandler Takedown Club

49 (Not Placed) Adrian Arteaga NW Blackwell Wrestling Club
     

HWT (Not Placed) Hudson Estep NW Blackwell Wrestling Club
     

60 (Not Placed) Brysen Kropp S Elk City Elks
     

43 (Not Placed) Bowan ''Bo'' Gramm NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

40 (Not Placed) Van Robison NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

43 (Not Placed) Tucker Tackett NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

52 (Not Placed) Tristan Woods NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

HWT (Not Placed) Whitton Lindamood S Weatherford Youth

HWT (Not Placed) Kane Motsch S Weatherford Youth
     

49 (Not Placed) Slade Skinner S Weatherford Youth
     

60 (Not Placed) Landon Villines S Weatherford Youth
     

55 (Not Placed) Jenson Blay S Piedmont
     

52 (Not Placed) Waylon Buckner S Piedmont
OKWA