Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Harrah Novice Tournament   -   Div I
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

43 (Not Placed) Derrick Mowdy NW Henryetta Knights Wrestling
     

60 (Not Placed) Grayson Gibson C Little Axe Takedown Club
     

40 (Not Placed) Sawyer Smith C Little Axe Takedown Club
     

37 (Not Placed) Paytin Williams C Little Axe Takedown Club

37 (Not Placed) Hunter Beach NW Woodland Wrestling Club
     

66 (Not Placed) Atticus Bernard NW Woodland Wrestling Club
     

HWT (Not Placed) Gage Bledsoe NW Woodland Wrestling Club
     

46 (Not Placed) Jaxson Dilbeck NW Woodland Wrestling Club

46 (Not Placed) Aden Lamb NW Woodland Wrestling Club
     

43 (Not Placed) Kaleb Leeper NW Woodland Wrestling Club
     

55 (Not Placed) Chanlee McKinney NW Woodland Wrestling Club
     

40 (Not Placed) Kade Potts NW Woodland Wrestling Club
     

HWT (Not Placed) Ryder Roberts NW Woodland Wrestling Club
     

43 (Not Placed) Tuffy Walker NW Woodland Wrestling Club
     

49 (Not Placed) Brock Wright NW Woodland Wrestling Club
     

43 (Not Placed) Jackson Easley C Ironman Wrestling
     

49 (Not Placed) Jerzee Eaton C Ironman Wrestling
     

52 (Not Placed) Braxton Hamblin C Ironman Wrestling
     

49 (Not Placed) Chance King C Ironman Wrestling
     

60 (Not Placed) Tanner Thompson C Ironman Wrestling
     

43 (Not Placed) Nico Banks S Tecumseh Takedown Club
     

55 (Not Placed) Luke Benge S Tecumseh Takedown Club
     

40 (Not Placed) David Crockett S Tecumseh Takedown Club

40 (Not Placed) Dax Crockett S Tecumseh Takedown Club
     

46 (Not Placed) Thomas Lulko S Tecumseh Takedown Club

46 (Not Placed) Leonidas McGrit S Tecumseh Takedown Club
     

HWT (Not Placed) Zhane Robinson S Tecumseh Takedown Club
     

43 (Not Placed) JP Smith S Tecumseh Takedown Club
     

46 (Not Placed) Luke Stevens S Tecumseh Takedown Club
     

49 (Not Placed) Nolan Whittington S Tecumseh Takedown Club
     

52 (Not Placed) Kevin Jarrett NW Tonkawa Wrestling
     

40 (Not Placed) Cannon OQuinn NW Tonkawa Wrestling
     

43 (Not Placed) Alethea Allgood S HBT Grapplers
     

55 (Not Placed) Ryker Holmes S HBT Grapplers

55 (Not Placed) Rogan Hunter S HBT Grapplers
     

37 (Not Placed) Finn Lankford S HBT Grapplers
     

46 (Not Placed) Riley Smith S HBT Grapplers
     

40 (Not Placed) Wrayon Washington S HBT Grapplers
     

55 (Not Placed) Arnold Adams S Piedmont

55 (Not Placed) Jenson Blay S Piedmont
     

52 (Not Placed) Waylon Buckner S Piedmont

52 (Not Placed) Tucker Coffman S Piedmont
     

43 (Not Placed) Cannon Henry S Piedmont

43 (Not Placed) Riggs Nail S Piedmont
     

60 (Not Placed) Liam Nelson S Piedmont
     

37 (Not Placed) Dawson Rigdon S Piedmont
     

52 (Not Placed) Canon Williams S Piedmont
     

46 (Not Placed) Quinton Reynolds-Barker S Clinton Youth Wrestling
     

55 (Not Placed) Kampton Stanley S Clinton Youth Wrestling

55 (Not Placed) Braxtyn Taylor S Clinton Youth Wrestling
     

43 (Not Placed) kenneth Wright S Clinton Youth Wrestling
     

46 (Not Placed) Cooper Coble C Division Bell Wrestling
     

52 (Not Placed) Kross Iwersen C Division Bell Wrestling

52 (Not Placed) Ryder Risley C Division Bell Wrestling
     

40 (Not Placed) George Wagoner C Division Bell Wrestling
     

55 (Not Placed) Silas Bigbie NW Prague Wrestling Club

55 (Not Placed) Sawyer Ward NW Prague Wrestling Club
     

52 (Not Placed) Ryker Wise NW Prague Wrestling Club
     

55 (Not Placed) Jace Guevara S Elgin Grapplers
     

66 (Not Placed) Trapper McElhaney S Elgin Grapplers
     

52 (Not Placed) Blacyn Sellers S Elgin Grapplers
     

37 (Not Placed) Case Sellers S Elgin Grapplers
     

HWT (Not Placed) Kyson Wahkinney S Elgin Grapplers
     

46 (Not Placed) Adrian Arteaga NW Blackwell Wrestling Club
     

HWT (Not Placed) Hudson Estep NW Blackwell Wrestling Club
     

49 (Not Placed) Kyler Heath NW Blackwell Wrestling Club

49 (Not Placed) Cutter Weant NW Blackwell Wrestling Club
     

55 (Not Placed) Callen Widener NW Blackwell Wrestling Club
     

40 (Not Placed) Kyla Widener NW Blackwell Wrestling Club
     

43 (Not Placed) Hudson Earnest C OKC Saints
     

55 (Not Placed) Hunter Blair C Noble TakeDown Club
     

37 (Not Placed) Justin Farlow C Noble TakeDown Club
     

46 (Not Placed) Ryker Godfrey C Noble TakeDown Club
     

40 (Not Placed) Tatum Hawkins C Noble TakeDown Club
     

46 (Not Placed) Jack Thornhill C Noble TakeDown Club
     

40 (Not Placed) Zane Thornhill C Noble TakeDown Club
     

52 (Not Placed) Blayke Yow C Noble TakeDown Club
     

37 (Not Placed) Kol Burd S Weatherford Youth

37 (Not Placed) Nash Gumpenberger S Weatherford Youth
     

40 (Not Placed) Bentley Hobbs S Weatherford Youth
     

HWT (Not Placed) Whitton Lindamood S Weatherford Youth

HWT (Not Placed) Kane Motsch S Weatherford Youth
     

52 (Not Placed) Kamp Schreck S Weatherford Youth
     

49 (Not Placed) Slade Skinner S Weatherford Youth
     

60 (Not Placed) Landon Villines S Weatherford Youth
     

46 (Not Placed) Kase Curtis NW Chandler Takedown Club

46 (Not Placed) Gatlin Earp NW Chandler Takedown Club
     

60 (Not Placed) Timburland Jackson NW Chandler Takedown Club
     

55 (Not Placed) Kobe Murphy NW Chandler Takedown Club
     

49 (Not Placed) Ryker Peck NW Chandler Takedown Club
     

40 (Not Placed) Christopher Soto NW Chandler Takedown Club
     

60 (Not Placed) Gavin Battles NW Perkins
     

43 (Not Placed) Keegan Burns NW Perkins
     

49 (Not Placed) Cannon` Depperschmidt NW Perkins
     

55 (Not Placed) Maverick Depperschmidt NW Perkins
     

43 (Not Placed) Kaleb Hornberger NW Perkins
     

HWT (Not Placed) Kyler Johnson NW Perkins
     

40 (Not Placed) Kale Johnson NW Perkins
     

60 (Not Placed) Knox Davidson C Norman Grappling Club
     

49 (Not Placed) Eli Gassett C Norman Grappling Club
     

HWT (Not Placed) Logan Keathley NW Perkins
     

66 (Not Placed) Gunner Jackson C Norman Grappling Club
     

43 (Not Placed) Ruger Luster NW Perkins
     

52 (Not Placed) Jaxsyn James C Norman Grappling Club

52 (Not Placed) Abel Scott C Norman Grappling Club
     

40 (Not Placed) Grant McCasland NW Perkins
     

55 (Not Placed) Alexander Tessneer C Norman Grappling Club
     

46 (Not Placed) Jaxx Pauley NW Perkins
     

52 (Not Placed) Cena Payne NW Perkins
     

49 (Not Placed) Emmalynn Payne NW Perkins
     

55 (Not Placed) Parker Ward NW Perkins
     

52 (Not Placed) Keyvon Wyatt NW Perkins
     

40 (Not Placed) Keylen Wyatt NW Perkins

40 (Not Placed) Noah Goodson NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

46 (Not Placed) Bowan ''Bo'' Gramm NW Bristow Elementary Wrestling Club

46 (Not Placed) Bodey Phillips NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

40 (Not Placed) Van Robison NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

37 (Not Placed) Easton Klinglesmith NW Perry Youth Wrestling
     

60 (Not Placed) Callen Anthony C Carl Albert Little League
     

46 (Not Placed) Ryder Powell C Carl Albert Little League
     

43 (Not Placed) Jackson Copeland S Kingfisher
     

52 (Not Placed) Hunter Kelley S Kingfisher
     

43 (Not Placed) Levi Kelley S Kingfisher
OKWA