Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Team Tulsa Veterans Day Novice   -   Div I
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

49 (Not Placed) Kruze Hubbard NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

40 (Not Placed) Noah Goodson NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

52 (Not Placed) Daxton Ibarra NE Muskogee Rougher Wrestling
     

49 (Not Placed) Kynzler Brooksher NW Skiatook Bulldog Wrestling

49 (Not Placed) Logan Beyen NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

60 (Not Placed) Ayden Auten NW Skiatook Bulldog Wrestling

60 (Not Placed) Christian Soldier NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

46 (Not Placed) Hudson Smith NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

55 (Not Placed) Kadin Lane NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

40 (Not Placed) Bodhi King NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

46 (Not Placed) Bodey Phillips NW Bristow Elementary Wrestling Club

46 (Not Placed) Parker Hobbs NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

40 (Not Placed) Christopher Soto NW Chandler Takedown Club
     

49 (Not Placed) Ryker Peck NW Chandler Takedown Club
     

55 (Not Placed) Kobe Murphy NW Chandler Takedown Club
     

60 (Not Placed) Timburland Jackson NW Chandler Takedown Club
     

49 (Not Placed) Gatlin Earp NW Chandler Takedown Club
     

46 (Not Placed) Kase Curtis NW Chandler Takedown Club
     

43 (Not Placed) Ryan Collins NE Jenks Youth Wrestling
     

46 (Not Placed) William Ritter NE COWETA TIGER WRESTLING
     

55 (Not Placed) Yaretzi Rojas NE Team Tulsa
     

49 (Not Placed) Daniel Rojas NE Team Tulsa
     

43 (Not Placed) Carson Jones NE Team Tulsa
     

52 (Not Placed) Sawyer Turner NE Checotah Matcats
     

60 (Not Placed) Maverick Stewart NE Checotah Matcats
     

46 (Not Placed) Mason Montoya NE Checotah Matcats
     

HWT (Not Placed) Tyus Jones NE Checotah Matcats
     

46 (Not Placed) Bear VanTuyl NE COWETA TIGER WRESTLING
     

HWT (Not Placed) Jaxon Sconyers NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

40 (Not Placed) Samuel Pereyro NE COWETA TIGER WRESTLING
     

43 (Not Placed) Wyatt Palmer NE COWETA TIGER WRESTLING
     

HWT (Not Placed) Tony Hammock NE COWETA TIGER WRESTLING
     

60 (Not Placed) Aiden Fowler NE COWETA TIGER WRESTLING
     

55 (Not Placed) Tinleigh Forbes NE COWETA TIGER WRESTLING

55 (Not Placed) Titus Dillingham NE COWETA TIGER WRESTLING
     

43 (Not Placed) Tucker Beaty NE COWETA TIGER WRESTLING
     

52 (Not Placed) Briar Ware NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

40 (Not Placed) Gage Hailey NW Berryhill Wrestling
     

46 (Not Placed) Blake Halbert NE Locust Grove (Pirate Wrestling)
     

66 (Not Placed) Mia Fleming NE Locust Grove (Pirate Wrestling)
     

43 (Not Placed) Raiden Crawford NE Wagoner Heat
     

49 (Not Placed) Pharmer Carter NE Wagoner Heat
     

43 (Not Placed) Dannie Walker NE Black Fox Wrestling
     

52 (Not Placed) Ella Stonecipher NE Black Fox Wrestling

52 (Not Placed) Kason Tabor NW Berryhill Wrestling
     

46 (Not Placed) Grayson Orrel NW Berryhill Wrestling
     

HWT (Not Placed) Hunter LeGrand NW Berryhill Wrestling
     

52 (Not Placed) Hayden Stanford NE Locust Grove (Pirate Wrestling)
     

40 (Not Placed) Ezra Brach NW Berryhill Wrestling
     

55 (Not Placed) Abel Vigil C Division Bell Wrestling
     

52 (Not Placed) Ryder Risley C Division Bell Wrestling
     

49 (Not Placed) Denton Frizzell C Division Bell Wrestling
     

46 (Not Placed) Cooper Coble C Division Bell Wrestling

46 (Not Placed) Kyrin Robinson NW Pin-King All Stars
     

55 (Not Placed) Cadence Slater NW Mojo Grappling
     

66 (Not Placed) Cliffy Lewis NW Mojo Grappling
     

55 (Not Placed) Ryder Ammer NE Bixby Wrestling Club
     

43 (Not Placed) Torque Place NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

49 (Not Placed) Zaxton Mitchell NE Poteau Youth Wrestling Academy

49 (Not Placed) Marleigh Howel NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

60 (Not Placed) Jaylie Grant NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

43 (Not Placed) Adalynn Grant NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

HWT (Not Placed) Hunter Eagle NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

49 (Not Placed) Ryland Dwillis NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

60 (Not Placed) Hunter Dalton NE Bixby Wrestling Club

60 (Not Placed) Bryson Lay NW Mojo Grappling
     

66 (Not Placed) Hunter Smith NE Wagoner Takedown Club
     

43 (Not Placed) Kamdyn Sheppard NE Wagoner Takedown Club
     

60 (Not Placed) Carter Lacey NE Wagoner Takedown Club
     

49 (Not Placed) Hunter Jones NE Wagoner Takedown Club
     

43 (Not Placed) Iver Garcia NE Wagoner Takedown Club
     

46 (Not Placed) Gunner Fulk NE Wagoner Takedown Club
     

49 (Not Placed) Lane Cagle NE Wagoner Takedown Club
     

46 (Not Placed) Hayden Williams NE Locust Grove (Pirate Wrestling)
OKWA