Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Gage Memorial Tournament Novice   -   Div I
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

46 (Not Placed) Damen Macias NW Berryhill Wrestling
     

37 (Not Placed) Logan Jenkins NE COWETA TIGER WRESTLING
     

HWT (Not Placed) Beau Hicks NE COWETA TIGER WRESTLING
     

60 (Not Placed) Wiley-J Harrell NE COWETA TIGER WRESTLING
     

40 (Not Placed) Archer Hardison NE COWETA TIGER WRESTLING
     

HWT (Not Placed) Tony Hammock NE COWETA TIGER WRESTLING

HWT (Not Placed) Trey Stephenson NW Berryhill Wrestling
     

66 (Not Placed) Bradley Richards NW Berryhill Wrestling
     

52 (Not Placed) Gunner Cherry NE COWETA TIGER WRESTLING
     

37 (Not Placed) Brentley Berry NE COWETA TIGER WRESTLING
     

43 (Not Placed) Tucker Beaty NE COWETA TIGER WRESTLING
     

40 (Not Placed) Samuel Pereyro NE COWETA TIGER WRESTLING
     

HWT (Not Placed) Hunter LeGrand NW Berryhill Wrestling
     

40 (Not Placed) Gage Hailey NW Berryhill Wrestling

40 (Not Placed) Charlie Ferguson NW Berryhill Wrestling

40 (Not Placed) Jaxon Deo NW Berryhill Wrestling

40 (Not Placed) Dominic Crow NW Berryhill Wrestling
     

46 (Not Placed) Corbin Aich NW Berryhill Wrestling
     

37 (Not Placed) Xander Tripp NE Checotah Matcats
     

60 (Not Placed) Maverick Stewart NE Checotah Matcats
     

66 (Not Placed) Tyus Jones NE Checotah Matcats
     

40 (Not Placed) Maggie Bowman NE Lady Outlaws

40 (Not Placed) Huck Olsen NW Henryetta Knights Wrestling
     

43 (Not Placed) Luke Olsen NW Henryetta Knights Wrestling

43 (Not Placed) Derrick Mowdy NW Henryetta Knights Wrestling

43 (Not Placed) Blake Jackson NW Henryetta Knights Wrestling
     

66 (Not Placed) Joshua Croney NW Henryetta Knights Wrestling
     

43 (Not Placed) Carli Buford NE Hurricane Wrestling Academy
     

52 (Not Placed) Brantley Ashley NE Hurricane Wrestling Academy
     

40 (Not Placed) Jaxen Ashley NE Hurricane Wrestling Academy

40 (Not Placed) Kyng Walker NE Hurricane Wrestling Academy
     

66 (Not Placed) Ty (Collett) Stewart NE Checotah Matcats

66 (Not Placed) Hunter Smith NE Wagoner Takedown Club
     

40 (Not Placed) Kamdyn Sheppard NE Wagoner Takedown Club
     

49 (Not Placed) Hunter Jones NE Wagoner Takedown Club

49 (Not Placed) Lane Cagle NE Wagoner Takedown Club
     

37 (Not Placed) Laken Burt NE Wagoner Takedown Club
     

52 (Not Placed) Jesse Bell NE Warner Eagle Wrestling Club
     

46 (Not Placed) Grady Brown NE Vinita Kids Wrestling
     

55 (Not Placed) Harbor Hicks NE Sallisaw Takedown Club
     

46 (Not Placed) William Ritter NE COWETA TIGER WRESTLING
     

49 (Not Placed) Ryker Blair NE Black Fox Wrestling
     

37 (Not Placed) Garret Potts NE Wagoner Heat
     

43 (Not Placed) Raiden Crawford NE Wagoner Heat
     

46 (Not Placed) Hayden Williams NE Locust Grove (Pirate Wrestling)
     

52 (Not Placed) Straider Yant NE Black Fox Wrestling

52 (Not Placed) Hayden Stanford NE Locust Grove (Pirate Wrestling)
     

43 (Not Placed) Dannie Walker NE Black Fox Wrestling
     

52 (Not Placed) Ella Stonecipher NE Black Fox Wrestling
     

55 (Not Placed) Jaxson Powell NE Black Fox Wrestling
     

49 (Not Placed) Channing Anno NE Locust Grove (Pirate Wrestling)
     

46 (Not Placed) Callan Carson NE Black Fox Wrestling
     

43 (Not Placed) Jayden Benedict NE Second to None
     

HWT (Not Placed) Angel Sims NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

49 (Not Placed) Marleigh Howel NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

43 (Not Placed) Andy Henry NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

66 (Not Placed) Elijah Heavener NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

60 (Not Placed) Jaylie Grant NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

43 (Not Placed) Adalynn Grant NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

46 (Not Placed) Daxton Tom S Broken Bow Youth Wrestling
     

49 (Not Placed) Gage Taylor S Broken Bow Youth Wrestling
     

40 (Not Placed) Rhett Caudle S Broken Bow Youth Wrestling
     

49 (Not Placed) Jayvyn Webster NE Claremore Wrestling Club

49 (Not Placed) Sean Ross NE Verdigris Youth Wrestling

49 (Not Placed) Channing Replogle NE Verdigris Youth Wrestling
     

43 (Not Placed) Kolt King NE Verdigris Youth Wrestling
     

55 (Not Placed) Cannon Hughes NE Verdigris Youth Wrestling
     

60 (Not Placed) Brooks Gallier NE Verdigris Youth Wrestling

60 (Not Placed) Neo Collins NE Verdigris Youth Wrestling
     

52 (Not Placed) Jeremiah Collins NE Verdigris Youth Wrestling
     

49 (Not Placed) Titus Cooper NE Ram Wrestling Academy

49 (Not Placed) Kasen Friend OS Arkansas Warthawgs
     

52 (Not Placed) Axton Abney S Broken Bow Youth Wrestling
     

46 (Not Placed) Princeton Webster NE Claremore Wrestling Club
     

43 (Not Placed) Grayson Varnell NE Claremore Wrestling Club
     

HWT (Not Placed) Elijah Pratt NE Claremore Wrestling Club
     

40 (Not Placed) Stetson McNutt NE Claremore Wrestling Club
     

60 (Not Placed) Kambri Hutchens NE Claremore Wrestling Club
     

49 (Not Placed) Christian Cosio NE Claremore Wrestling Club
     

46 (Not Placed) Claire Cook NE Claremore Wrestling Club
     

55 (Not Placed) Mathias Aragon NE Claremore Wrestling Club
     

49 (Not Placed) Brooks Lewis NE Second to None
OKWA