Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Kingfisher Novice   -   Div I
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

46 (Not Placed) Nico Banks S Tecumseh Takedown Club
     

49 (Not Placed) Jezzlyn Hart S Tecumseh Takedown Club
     

46 (Not Placed) Thomas Lulko S Tecumseh Takedown Club
     

HWT (Not Placed) Zhane Robinson S Tecumseh Takedown Club
     

46 (Not Placed) JP Smith S Tecumseh Takedown Club

46 (Not Placed) Luke Stevens S Tecumseh Takedown Club
     

52 (Not Placed) Nolan Whittington S Tecumseh Takedown Club
     

40 (Not Placed) Marshall Coggins NW Blackwell Wrestling Club
     

HWT (Not Placed) Hudson Estep NW Blackwell Wrestling Club
     

49 (Not Placed) Cutter Weant NW Blackwell Wrestling Club
     

60 (Not Placed) Xzavier Fuentes S Clinton Youth Wrestling
     

46 (Not Placed) Quinton Reynolds-Barker S Clinton Youth Wrestling
     

55 (Not Placed) Kampton Stanley S Clinton Youth Wrestling

55 (Not Placed) Braxtyn Taylor S Clinton Youth Wrestling

55 (Not Placed) Ryker Holmes S HBT Grapplers
     

60 (Not Placed) Rogan Hunter S HBT Grapplers
     

46 (Not Placed) Trotter Ledford S HBT Grapplers

46 (Not Placed) Riley Smith S HBT Grapplers
     

40 (Not Placed) Wrayon Washington S HBT Grapplers
     

66 (Not Placed) Hayes Hardison NW Hennessey Takedown Club
     

60 (Not Placed) Cain Crume S Mangum Tigers
     

55 (Not Placed) Laik Waldroop S Mangum Tigers
     

46 (Not Placed) Wyatt Blocker S Kingfisher
     

40 (Not Placed) Justin Conner S Kingfisher
     

43 (Not Placed) Jackson Copeland S Kingfisher
     

40 (Not Placed) Bryer Darnell S Kingfisher
     

52 (Not Placed) Brynx Darnell S Kingfisher
     

46 (Not Placed) Thomas House S Kingfisher
     

52 (Not Placed) Hunter Kelley S Kingfisher
     

43 (Not Placed) Levi Kelley S Kingfisher

43 (Not Placed) Blake Mueggenborg S Kingfisher

43 (Not Placed) Landon Nusz S Kingfisher
     

49 (Not Placed) Brett Reese S Kingfisher

49 (Not Placed) Alexander Ryan S Kingfisher
     

55 (Not Placed) Deacon Ryan S Kingfisher
     

37 (Not Placed) Hunter Beach NW Woodland Wrestling Club
     

HWT (Not Placed) Gage Bledsoe NW Woodland Wrestling Club
     

46 (Not Placed) Jaxson Dilbeck NW Woodland Wrestling Club
     

49 (Not Placed) Cale Goad NW Woodland Wrestling Club
     

46 (Not Placed) Kaleb Leeper NW Woodland Wrestling Club
     

55 (Not Placed) Chanlee McKinney NW Woodland Wrestling Club
     

40 (Not Placed) Kade Potts NW Woodland Wrestling Club
     

37 (Not Placed) Bella Reed NW Woodland Wrestling Club
     

HWT (Not Placed) Ryder Roberts NW Woodland Wrestling Club
     

52 (Not Placed) Brock Wright NW Woodland Wrestling Club
     

43 (Not Placed) Jackson Easley C Ironman Wrestling
     

49 (Not Placed) Jerzee Eaton C Ironman Wrestling
     

52 (Not Placed) Braxton Hamblin C Ironman Wrestling
     

49 (Not Placed) Chance King C Ironman Wrestling
     

60 (Not Placed) Tanner Thompson C Ironman Wrestling

60 (Not Placed) Brysen Kropp S Elk City Elks
     

55 (Not Placed) Arnold Adams S Piedmont
     

52 (Not Placed) Waylon Buckner S Piedmont

52 (Not Placed) Tucker Coffman S Piedmont
     

49 (Not Placed) Rowan Coyle S Piedmont
     

37 (Not Placed) Nixon Coyle S Piedmont

37 (Not Placed) Bayler Grady S Piedmont
     

49 (Not Placed) Declan Grady S Piedmont
     

43 (Not Placed) Cannon Henry S Piedmont
     

40 (Not Placed) Riggs Nail S Piedmont

40 (Not Placed) Eli Rabe S Piedmont
     

43 (Not Placed) Dayton Rice S Piedmont
     

66 (Not Placed) Lincoln Roy S Piedmont
     

52 (Not Placed) Canon Williams S Piedmont
     

46 (Not Placed) Kruz Williams S Piedmont
     

55 (Not Placed) Zane Wyne S Piedmont
     

52 (Not Placed) Kipton Youngs S Piedmont
     

43 (Not Placed) Grant McCasland NW Perkins
     

37 (Not Placed) Kol Burd S Weatherford Youth

37 (Not Placed) Nash Gumpenberger S Weatherford Youth
     

49 (Not Placed) Jett Hinz S Weatherford Youth
     

43 (Not Placed) Bentley Hobbs S Weatherford Youth
     

HWT (Not Placed) Whitton Lindamood S Weatherford Youth
     

49 (Not Placed) Wrett Lindamood S Weatherford Youth
     

HWT (Not Placed) Kane Motsch S Weatherford Youth
     

49 (Not Placed) Slade Skinner S Weatherford Youth
     

60 (Not Placed) konner Smith S Weatherford Youth

60 (Not Placed) Landon Villines S Weatherford Youth
     

49 (Not Placed) Harvey Wright S Weatherford Youth
     

66 (Not Placed) Abraham Isaac Graciano S Hinton
     

43 (Not Placed) Newt Peck S Hinton
     

46 (Not Placed) Nolan Perez S Hinton
     

60 (Not Placed) Slayde Snow S Hinton
     

55 (Not Placed) Jase Fisher NW Tonkawa Wrestling
     

46 (Not Placed) Kevin Jarrett NW Tonkawa Wrestling
     

49 (Not Placed) River Looper NW Tonkawa Wrestling
     

43 (Not Placed) Lane McMillen NW Tonkawa Wrestling

43 (Not Placed) Cannon OQuinn NW Tonkawa Wrestling
     

40 (Not Placed) Easton Johnson C StandFast Wrestling
     

37 (Not Placed) Easton Klinglesmith NW Perry Youth Wrestling
     

55 (Not Placed) Case Bohnet NW Enid Youth Wrestling
     

46 (Not Placed) Cooper Coble C Division Bell Wrestling
     

49 (Not Placed) Denton Frizzell C Division Bell Wrestling
     

52 (Not Placed) Ryder Risley C Division Bell Wrestling
     

46 (Not Placed) Kase Curtis NW Chandler Takedown Club
     

52 (Not Placed) Corbin Hawkins C Noble TakeDown Club
     

37 (Not Placed) Tatum Hawkins C Noble TakeDown Club
     

40 (Not Placed) Justin Farlow C Noble TakeDown Club
     

55 (Not Placed) Jace Ritch C Noble TakeDown Club
     

43 (Not Placed) Jack Thornhill C Noble TakeDown Club
     

40 (Not Placed) Zane Thornhill C Noble TakeDown Club
     

49 (Not Placed) Blayke Yow C Noble TakeDown Club
OKWA