Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

OKWA Northeast Regionals   -   Div I
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

37 (Not Placed) Garret Potts NE Wagoner Heat
     

43 (Not Placed) Coby Green, Jr. NE Hurricane Wrestling Academy
     

37 (Not Placed) Mason carter NE Hurricane Wrestling Academy
     

49 (Not Placed) Anterryo Banner NE Hurricane Wrestling Academy
     

40 (Not Placed) Kyng Walker NE Hurricane Wrestling Academy

40 (Not Placed) Tucker Scott NE Tahlequah
     

37 (Not Placed) Tristan Price NE Tahlequah
     

43 (Not Placed) Kopelan Kirby NE Tahlequah
     

HWT (Not Placed) Koda Jones NE Tahlequah
     

37 (Not Placed) Dakota Fourkiller NE Tahlequah
     

55 (Not Placed) Stonewall Coombes NE Tahlequah
     

49 (Not Placed) Myles Flesner NE Jenks Youth Wrestling
     

66 (Not Placed) Joncarlo Claudio NE Jenks Youth Wrestling
     

HWT (Not Placed) shepherd lee NE Hurricane Wrestling Academy
     

40 (Not Placed) Kacen Miller NE Pryor Elementary Wrestling
     

52 (Not Placed) Kaisen Kelley NE Pryor Elementary Wrestling
     

60 (Not Placed) Ryder Padgett NE Black Fox Wrestling
     

46 (Not Placed) Callan Carson NE Black Fox Wrestling
     

40 (Not Placed) Andrew Johnson NE Pitbull Wrestling Academy
     

49 (Not Placed) Aron Brannon NE Pitbull Wrestling Academy
     

40 (Not Placed) Xander Tripp NE Checotah Matcats
     

55 (Not Placed) Daxton Ibarra NE Checotah Matcats
     

66 (Not Placed) Braxton Garcia NE Checotah Matcats
     

49 (Not Placed) Braden Abel NE Jay Wrestling Club
     

55 (Not Placed) Braxton Corbell NE Warner Eagle Wrestling Club
     

43 (Not Placed) Messiah Kent NE Team Tulsa
     

60 (Not Placed) Dallas Lane Hughes NE Morris Eagles Wrestling Club
     

66 (Not Placed) Creed Wallace NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

46 (Not Placed) Hudson Smith NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

52 (Not Placed) Riley Rice NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

HWT (Not Placed) Barrett Redeagle NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

40 (Not Placed) Knox Greer NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

HWT (Not Placed) Wes Brown NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

43 (Not Placed) Cooper Smith NE Team Tulsa
     

55 (Not Placed) Yaretzi Rojas NE Team Tulsa
     

49 (Not Placed) Daniel Rojas NE Team Tulsa
     

55 (Not Placed) Oliver Paschall NE Team Tulsa

55 (Not Placed) Levi Wagnon NE BAWC
     

60 (Not Placed) Trey Kent NE Team Tulsa
     

46 (Not Placed) Colson Beckley NE Team Tulsa
     

66 (Not Placed) Javin Allami NE Team Tulsa
     

46 (Not Placed) Bear VanTuyl NE COWETA TIGER WRESTLING

46 (Not Placed) William Ritter NE COWETA TIGER WRESTLING
     

66 (Not Placed) Luke Pittman NE COWETA TIGER WRESTLING
     

40 (Not Placed) Logan Jenkins NE COWETA TIGER WRESTLING

40 (Not Placed) Archer Hardison NE COWETA TIGER WRESTLING
     

60 (Not Placed) Titus Dillingham NE COWETA TIGER WRESTLING
     

49 (Not Placed) Parker Connell NE COWETA TIGER WRESTLING
     

46 (Not Placed) Tucker Beaty NE COWETA TIGER WRESTLING
     

49 (Not Placed) Abel Glover NE Vian Wrestling Club

49 (Not Placed) Kace Moore NE Collinsville Cardinal Wrestling
     

60 (Not Placed) Jax Thompson NE Catoosa
     

HWT (Not Placed) Weston perkins NE Dark Cloud Wrestling
     

46 (Not Placed) Walker Lewis NE Dark Cloud Wrestling
     

40 (Not Placed) Emerson Eaton NE Dark Cloud Wrestling
     

66 (Not Placed) lincoln davidson NE Dark Cloud Wrestling
     

52 (Not Placed) Sam Chang NE Dark Cloud Wrestling
     

66 (Not Placed) Bronc Sumpter NE Vian Wrestling Club
     

52 (Not Placed) Creede Prier NE Vian Wrestling Club
     

46 (Not Placed) John Reid Locust NE Vian Wrestling Club
     

55 (Not Placed) Seth Glover NE Vian Wrestling Club
     

60 (Not Placed) Eastin Province NE Collinsville Cardinal Wrestling
     

43 (Not Placed) Jaxon Wolfenberger NE Team Icefighter
     

HWT (Not Placed) Jack Thorn NE Second to None
     

60 (Not Placed) Cruz Pratt NE Second to None
     

49 (Not Placed) Brooks Lewis NE Second to None
     

40 (Not Placed) Jayden Benedict NE Second to None
     

43 (Not Placed) Grayson Varnell NE Claremore Wrestling Club
     

49 (Not Placed) Abel Kirkendall NE Claremore Wrestling Club

49 (Not Placed) Christian Cosio NE Claremore Wrestling Club
     

37 (Not Placed) Teagan Eichhorn NE Vinita Kids Wrestling
     

46 (Not Placed) Cohen Brown NE Vinita Kids Wrestling

46 (Not Placed) Daxton Deckard NE Bixby Wrestling Club
     

37 (Not Placed) Laken Burt NE Wagoner Takedown Club
     

55 (Not Placed) Easton Cody NE BAWC
     

66 (Not Placed) Trax May NE Grove Takedown Club
     

46 (Not Placed) LANDON HOUSEMAN NE Grove Takedown Club
     

60 (Not Placed) Cooper Couch NE Grove Takedown Club
     

46 (Not Placed) Hayden Williams NE Locust Grove (Pirate Wrestling)
     

49 (Not Placed) Channing Anno NE Locust Grove (Pirate Wrestling)
     

52 (Not Placed) Willow Anno NE Locust Grove (Pirate Wrestling)
     

60 (Not Placed) Rider Manchester NE Brushy Wrestling Club

60 (Not Placed) Layton Cross NE Brushy Wrestling Club
     

37 (Not Placed) Jet ''Rowdy'' Lusti NE Sallisaw Takedown Club
     

49 (Not Placed) Jacob Holman NE Sallisaw Takedown Club
     

52 (Not Placed) Baron Brown NE Bixby Wrestling Club
     

HWT (Not Placed) Sydney O'Brien NE Verdigris Youth Wrestling
     

52 (Not Placed) Aaron Collins NE Verdigris Youth Wrestling
     

HWT (Not Placed) Jaxon Sconyers NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

49 (Not Placed) Marleigh Howel NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

43 (Not Placed) Andy Henry NE Poteau Youth Wrestling Academy

43 (Not Placed) Amaiya Spence NE Fort Gibson Tiger Wrestling
     

40 (Not Placed) Timmy McCall NE Fort Gibson Tiger Wrestling
     

60 (Not Placed) Jaxon Roller NE R.A.W.
     

55 (Not Placed) Preston Plunk NE R.A.W.
     

46 (Not Placed) Ryker Brown NE R.A.W.

46 (Not Placed) Aiden Crone NE McAlester Youth Wrestling
OKWA