Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Checotah Novice   -   Div I
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

46 (Not Placed) Mason Montoya NE Checotah Matcats
     

49 (Not Placed) Jordan Rasberry NE Morris Eagles Wrestling Club
     

66 (Not Placed) Hunter Smith NE Wagoner Takedown Club

66 (Not Placed) Benjamin Fisher NE Tahlequah
     

40 (Not Placed) Beau Fisher NE Tahlequah
     

43 (Not Placed) Kopelan Kirby NE Tahlequah
     

37 (Not Placed) Tristan Price NE Tahlequah
     

55 (Not Placed) Braxton Corbell NE Warner Eagle Wrestling Club
     

60 (Not Placed) Ty (Collett) Stewart NE Checotah Matcats
     

66 (Not Placed) Braxton Garcia NE Checotah Matcats
     

55 (Not Placed) Daxton Ibarra NE Checotah Matcats
     

HWT (Not Placed) Tyus Jones NE Checotah Matcats
     

43 (Not Placed) Dillon Hughes NE Morris Eagles Wrestling Club
     

60 (Not Placed) Joel Rula NE Checotah Matcats
     

55 (Not Placed) Maverick Stewart NE Checotah Matcats
     

40 (Not Placed) Xander Tripp NE Checotah Matcats
     

52 (Not Placed) Sawyer Turner NE Checotah Matcats
     

43 (Not Placed) Tucker Beaty NE COWETA TIGER WRESTLING
     

55 (Not Placed) Titus Dillingham NE COWETA TIGER WRESTLING
     

43 (Not Placed) Mattison Scroggins NE COWETA TIGER WRESTLING
     

52 (Not Placed) Pharmer Carter NE Wagoner Heat
     

37 (Not Placed) Garret Potts NE Wagoner Heat
     

60 (Not Placed) Drew Alberty NW Tulsa Blue-T Panthers
     

37 (Not Placed) Tatum Hawkins C Noble TakeDown Club
     

46 (Not Placed) Cooper Coble C Division Bell Wrestling
     

37 (Not Placed) Jet ''Rowdy'' Lusti NE Sallisaw Takedown Club
     

66 (Not Placed) Brinklee Coker NE Spiro Bulldogs
     

40 (Not Placed) Timmy McCall NE Fort Gibson Tiger Wrestling
     

55 (Not Placed) Buddy Moore NE Fort Gibson Tiger Wrestling
     

60 (Not Placed) Callen Anthony C Carl Albert Little League
     

HWT (Not Placed) Hunter Eagle NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

43 (Not Placed) Adalynn Grant NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

60 (Not Placed) Jaylie Grant NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

46 (Not Placed) Andy Henry NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

HWT (Not Placed) Jaxon Sconyers NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

49 (Not Placed) Chance King C Ironman Wrestling
     

52 (Not Placed) Gracelin Hall NW Pawnee Black Bear Wrestling

52 (Not Placed) Ryder Risley C Division Bell Wrestling
     

55 (Not Placed) Abel Vigil C Division Bell Wrestling
     

40 (Not Placed) George Wagoner C Division Bell Wrestling
     

46 (Not Placed) Aiden Crone NE McAlester Youth Wrestling
     

52 (Not Placed) Reed Landry NE McAlester Youth Wrestling
     

66 (Not Placed) Ryan Pruitt NE McAlester Youth Wrestling
     

49 (Not Placed) Daxton Deckard NE Bixby Wrestling Club

49 (Not Placed) Sampson Smith NE Bixby Wrestling Club
     

66 (Not Placed) Joncarlo Claudio NE Jenks Youth Wrestling
     

46 (Not Placed) Myles Flesner NE Jenks Youth Wrestling
OKWA