Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

SMAKdown Open   -   Div I
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

HWT (Not Placed) Weston perkins NE Dark Cloud Wrestling
     

37 (Not Placed) Kylen Montgomery NW Skiatook Bulldog Wrestling

37 (Not Placed) Dash Hudson NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

43 (Not Placed) Garytt Graddy NW Skiatook Bulldog Wrestling

43 (Not Placed) Houston Daniels NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

37 (Not Placed) Jack Crain NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

49 (Not Placed) Logan Beyen NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

46 (Not Placed) Aniyah Stewart NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

HWT (Not Placed) Sydney O'Brien NE Verdigris Youth Wrestling
     

52 (Not Placed) Aaron Collins NE Verdigris Youth Wrestling
     

46 (Not Placed) Bear VanTuyl NE COWETA TIGER WRESTLING
     

43 (Not Placed) Tucker Beaty NE COWETA TIGER WRESTLING
     

HWT (Not Placed) Wesley Seaton NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

46 (Not Placed) Walker Lewis NE Dark Cloud Wrestling
     

66 (Not Placed) lincoln davidson NE Dark Cloud Wrestling
     

52 (Not Placed) Sam Chang NE Dark Cloud Wrestling
     

55 (Not Placed) Levi Ezell NW Tulsa North Mabee Stampede Take Down
     

37 (Not Placed) Teagan Eichhorn NE Vinita Kids Wrestling
     

46 (Not Placed) Cohen Brown NE Vinita Kids Wrestling

46 (Not Placed) Grady Brown NE Vinita Kids Wrestling
     

37 (Not Placed) Jet ''Rowdy'' Lusti NE Sallisaw Takedown Club
     

HWT (Not Placed) Jaxon Sconyers NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

52 (Not Placed) Connor Stafford NW Sperry Elementary Wrestling Club

52 (Not Placed) Mose Shelton NW Sperry Elementary Wrestling Club

52 (Not Placed) Riley Rice NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

55 (Not Placed) Cruz Pratt NE Second to None
     

40 (Not Placed) Jayden Benedict NE Second to None
     

55 (Not Placed) Yaretzi Rojas NE Team Tulsa
     

49 (Not Placed) Daniel Rojas NE Team Tulsa

49 (Not Placed) Jordan Rasberry NE Morris Eagles Wrestling Club
     

60 (Not Placed) Dallas Lane Hughes NE Morris Eagles Wrestling Club

60 (Not Placed) Jax Thompson NE Catoosa
     

HWT (Not Placed) Sky Wildcat NW Pawhuska

HWT (Not Placed) John (JD) Ferguson NW Pawhuska
     

66 (Not Placed) Creed Wallace NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

46 (Not Placed) Hudson Smith NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

49 (Not Placed) Jeremiah Sanchez NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

HWT (Not Placed) Barrett Redeagle NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

40 (Not Placed) Knox Greer NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

46 (Not Placed) Brooks Mittasch NW Morrison
     

49 (Not Placed) Austin Mittasch NW Morrison
     

37 (Not Placed) Brexton Jorgensen NW Morrison
     

43 (Not Placed) Keylen Wyatt NW Perkins
     

52 (Not Placed) Keyvon Wyatt NW Perkins
     

60 (Not Placed) Keaton Wallick NW Perkins
     

46 (Not Placed) Jaxx Pauley NW Perkins
     

HWT (Not Placed) Kyler Johnson NW Perkins
     

37 (Not Placed) Garret Potts NE Wagoner Heat
     

49 (Not Placed) Abel Kirkendall NE Claremore Wrestling Club

49 (Not Placed) Christian Cosio NE Claremore Wrestling Club
     

52 (Not Placed) Lakin Breeding NE Claremore Wrestling Club
     

60 (Not Placed) Mathias Aragon NE Claremore Wrestling Club
     

37 (Not Placed) Jagger Simpson NW Cushing Tigers
     

40 (Not Placed) Elias Cruz NW Cushing Tigers
     

55 (Not Placed) Ira Surowiak NE Black Fox Wrestling
     

40 (Not Placed) Dakota Fourkiller NE Tahlequah
     

49 (Not Placed) Adrian Arteaga NW Blackwell Wrestling Club
     

46 (Not Placed) Tucker Tackett NW Bristow Elementary Wrestling Club

46 (Not Placed) Bodey Phillips NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

52 (Not Placed) Connor Suskey NE Claremore Wrestling Club
     

60 (Not Placed) Braxton Garcia NE Checotah Matcats
     

46 (Not Placed) Koby Thompson NW Pin-King All Stars
     

60 (Not Placed) King Robinson NW Pin-King All Stars
     

43 (Not Placed) Boston Marzett NW Pin-King All Stars
     

HWT (Not Placed) Rico Johnson NW Pin-King All Stars
     

52 (Not Placed) Bj Gahagan Jr NW Pin-King All Stars
     

46 (Not Placed) Uzziah Clark NW Pin-King All Stars
     

40 (Not Placed) Andrew Johnson NE Pitbull Wrestling Academy
     

49 (Not Placed) Aron Brannon NE Pitbull Wrestling Academy
     

60 (Not Placed) James Monk NW Barnsdall
     

43 (Not Placed) Micael Boso C Ironman Wrestling
     

55 (Not Placed) Dillon Myers NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

52 (Not Placed) Kameron Lang NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

55 (Not Placed) Wyatt Austin NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

40 (Not Placed) Timmy McCall NE Fort Gibson Tiger Wrestling
     

46 (Not Placed) Myles Flesner NE Jenks Youth Wrestling
     

66 (Not Placed) Joncarlo Claudio NE Jenks Youth Wrestling
     

55 (Not Placed) Cameron Siemens NE Collinsville Cardinal Wrestling
     

60 (Not Placed) Eastin Province NE Collinsville Cardinal Wrestling
     

52 (Not Placed) Kace Moore NE Collinsville Cardinal Wrestling
     

40 (Not Placed) Noah Brackett NE Collinsville Cardinal Wrestling
     

55 (Not Placed) Jackie Allen NE Collinsville Cardinal Wrestling
     

40 (Not Placed) Rhogan Robbins OS Winner Youth Wrestling

40 (Not Placed) Hagan Wolfenberger NW Berryhill Wrestling
     

43 (Not Placed) Jaxon Wolfenberger NW Berryhill Wrestling
     

46 (Not Placed) Damen Macias NW Berryhill Wrestling
     

55 (Not Placed) Blaze Ingram NW Berryhill Wrestling
     

46 (Not Placed) Corbin Aich NW Berryhill Wrestling
     

66 (Not Placed) Trax May NE Grove Takedown Club
     

46 (Not Placed) LANDON HOUSEMAN NE Grove Takedown Club
     

60 (Not Placed) Cooper Couch NE Grove Takedown Club
     

49 (Not Placed) Bristol Cox NW Perry Wrestling Academy
     

43 (Not Placed) Grayson Varnell NE Claremore Wrestling Club
OKWA