Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Salina Wildcat Novice   -   Div I
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

40 (Not Placed) Kylen Montgomery NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

46 (Not Placed) Grady Brown NE Vinita Kids Wrestling
     

37 (Not Placed) Tristan Price NE Tahlequah
     

43 (Not Placed) Ross Lindsey NE Tahlequah
     

49 (Not Placed) Jammisen King NE Tahlequah
     

HWT (Not Placed) Koda Jones NE Tahlequah
     

49 (Not Placed) John Hiatt NE Tahlequah
     

46 (Not Placed) Azeyah Ezell NE Tahlequah
     

52 (Not Placed) Stonewall Coombes NE Tahlequah

52 (Not Placed) Mac Still NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

HWT (Not Placed) Wesley Seaton NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

46 (Not Placed) Cohen Brown NE Vinita Kids Wrestling
     

37 (Not Placed) Dash Hudson NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

43 (Not Placed) Houston Daniels NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

37 (Not Placed) Jack Crain NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

43 (Not Placed) Aniyah Stewart NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

40 (Not Placed) Andrew Johnson NE Pitbull Wrestling Academy
     

52 (Not Placed) Aron Brannon NE Pitbull Wrestling Academy
     

46 (Not Placed) Bear VanTuyl NE COWETA TIGER WRESTLING

46 (Not Placed) William Ritter NE COWETA TIGER WRESTLING
     

66 (Not Placed) Luke Pittman NE COWETA TIGER WRESTLING
     

49 (Not Placed) Lane Cagle NE Wagoner Takedown Club
     

46 (Not Placed) Parker Alsteen NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

49 (Not Placed) Kason Wolfe NW Keystone Kids Wrestling Club

49 (Not Placed) Jase Hamilton NW Keystone Kids Wrestling Club
     

43 (Not Placed) Luke Hall NW Keystone Kids Wrestling Club
     

49 (Not Placed) Legend Dentis NW Keystone Kids Wrestling Club
     

46 (Not Placed) J.J. Baker NW Keystone Kids Wrestling Club
     

66 (Not Placed) Hunter Smith NE Wagoner Takedown Club
     

60 (Not Placed) Carter Lacey NE Wagoner Takedown Club
     

43 (Not Placed) Brantlee Coffey NE Wagoner Takedown Club
     

40 (Not Placed) Logan Jenkins NE COWETA TIGER WRESTLING
     

46 (Not Placed) Lucy Cagle NE Wagoner Takedown Club
     

37 (Not Placed) Luke Cagle NE Wagoner Takedown Club
     

52 (Not Placed) Tristan Woods NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

40 (Not Placed) Noah Goodson NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

66 (Not Placed) Michael Sanders NE Vinita Kids Wrestling
     

43 (Not Placed) Triton Peetom NE Vinita Kids Wrestling
     

37 (Not Placed) Lachlan Forrest NE Vinita Kids Wrestling

37 (Not Placed) Teagan Eichhorn NE Vinita Kids Wrestling
     

49 (Not Placed) Jayce Dixon NE Vinita Kids Wrestling
     

43 (Not Placed) Hudson Hughes NE Verdigris Youth Wrestling
     

40 (Not Placed) Amaiya Spence NE Fort Gibson Tiger Wrestling
     

37 (Not Placed) Timmy McCall NE Fort Gibson Tiger Wrestling

37 (Not Placed) Garret Potts NE Wagoner Heat
     

49 (Not Placed) Liberty Hunt NE Wagoner Heat
     

60 (Not Placed) Christian Honeycutt NE Wagoner Heat
     

52 (Not Placed) Pharmer Carter NE Wagoner Heat

52 (Not Placed) Sam Olson NE Verdigris Youth Wrestling
     

HWT (Not Placed) Sydney O'Brien NE Verdigris Youth Wrestling
     

43 (Not Placed) Kolt King NE Verdigris Youth Wrestling
     

55 (Not Placed) Jaxson Powell NE Black Fox Wrestling

55 (Not Placed) Cannon Hughes NE Verdigris Youth Wrestling
     

60 (Not Placed) Brooks Gallier NE Verdigris Youth Wrestling
     

52 (Not Placed) Aaron Collins NE Verdigris Youth Wrestling
     

43 (Not Placed) Grayson Varnell NE Claremore Wrestling Club
     

55 (Not Placed) Connor Suskey NE Claremore Wrestling Club
     

60 (Not Placed) Easton Seago NE Claremore Wrestling Club
     

49 (Not Placed) Abel Kirkendall NE Claremore Wrestling Club

49 (Not Placed) Christian Cosio NE Claremore Wrestling Club
     

52 (Not Placed) Lakin Breeding NE Claremore Wrestling Club
     

66 (Not Placed) Braxton Garcia NE Checotah Matcats
     

60 (Not Placed) Lawson Haughn NE COWETA TIGER WRESTLING
     

40 (Not Placed) Archer Hardison NE COWETA TIGER WRESTLING
     

60 (Not Placed) Aiden Fowler NE COWETA TIGER WRESTLING
     

55 (Not Placed) Titus Dillingham NE COWETA TIGER WRESTLING
     

46 (Not Placed) Parker Connell NE COWETA TIGER WRESTLING

46 (Not Placed) Tucker Beaty NE COWETA TIGER WRESTLING
     

40 (Not Placed) Xander Tripp NE Checotah Matcats
     

60 (Not Placed) Maverick Stewart NE Checotah Matcats
     

46 (Not Placed) Mason Montoya NE Checotah Matcats
     

55 (Not Placed) Mathias Aragon NE Claremore Wrestling Club
     

60 (Not Placed) Ty (Collett) Stewart NE Checotah Matcats
     

52 (Not Placed) Buck Vaughn NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

HWT (Not Placed) Jaxon Sconyers NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

49 (Not Placed) Marleigh Howel NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

43 (Not Placed) Andy Henry NE Poteau Youth Wrestling Academy
     

46 (Not Placed) Jaxen Meyers OS Arkansas Warthawgs
     

43 (Not Placed) Dannie Walker NE Black Fox Wrestling
     

55 (Not Placed) Ira Surowiak NE Black Fox Wrestling

55 (Not Placed) Ella Stonecipher NE Black Fox Wrestling
OKWA