Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Sperry Small Town Throwdown Open   -   Div I
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

46 (Not Placed) Dash Durant NW Pin-King All Stars
     

55 (Not Placed) Mac Still NW Skiatook Bulldog Wrestling

55 (Not Placed) Preston Plunk NE R.A.W.
     

60 (Not Placed) Jaxon Roller NE R.A.W.
     

52 (Not Placed) Blaze Ingram NW Berryhill Wrestling
     

40 (Not Placed) Hagan Wolfenberger NW Berryhill Wrestling
     

49 (Not Placed) Creek Cassity NW Barnsdall
     

52 (Not Placed) Jett Corder NW Barnsdall
     

46 (Not Placed) Judson Gann NW Barnsdall
     

55 (Not Placed) Bennett Hansen NW Barnsdall
     

49 (Not Placed) Braxton Lemmons NW Barnsdall
     

46 (Not Placed) Uzziah Clark NW Pin-King All Stars
     

43 (Not Placed) Houston Daniels NW Skiatook Bulldog Wrestling
     

52 (Not Placed) Bj Gahagan Jr NW Pin-King All Stars
     

43 (Not Placed) Boston Marzett NW Pin-King All Stars
     

49 (Not Placed) Kingston Reed NW Pin-King All Stars
     

46 (Not Placed) Koby Thompson NW Pin-King All Stars
     

40 (Not Placed) Knox Greer NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

46 (Not Placed) Parker Hobbs NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

HWT (Not Placed) Barrett Redeagle NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

46 (Not Placed) Hudson Smith NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

55 (Not Placed) Bentley Tinsley NW Bristow Elementary Wrestling Club
     

43 (Not Placed) Keenen McCammon NW Newkirk
     

40 (Not Placed) Andrew Johnson NE Pitbull Wrestling Academy
     

49 (Not Placed) Kace Moore NE Collinsville Cardinal Wrestling
     

HWT (Not Placed) Owen Spence NW Blackwell Wrestling Club
     

52 (Not Placed) Gracelin Hall NW Pawnee Black Bear Wrestling
     

46 (Not Placed) Cohen Brown NE Vinita Kids Wrestling

46 (Not Placed) Johnie Clapp NW Ponca City Kids Wrestling

46 (Not Placed) Brantley Leaming NW Ponca City Kids Wrestling
     

49 (Not Placed) Hayden Moss NW Ponca City Kids Wrestling
     

37 (Not Placed) Ryder Parker NW Ponca City Kids Wrestling
     

HWT (Not Placed) John (JD) Ferguson NW Pawhuska
     

55 (Not Placed) Ryker Smith NW Pawhuska
     

60 (Not Placed) Cooper Couch NE Grove Takedown Club
     

43 (Not Placed) LANDON HOUSEMAN NE Grove Takedown Club
     

37 (Not Placed) Brenham Ragan OS Andover Wrestling Club
     

60 (Not Placed) Eastin Province NE Collinsville Cardinal Wrestling
     

55 (Not Placed) Cameron Siemens NE Collinsville Cardinal Wrestling
     

40 (Not Placed) Wrett Lawther S Woodward
     

66 (Not Placed) Henry Raile S Woodward
     

55 (Not Placed) Wyatt Austin NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

49 (Not Placed) Kameron Lang NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

55 (Not Placed) Dillon Myers NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

49 (Not Placed) Jeremiah Sanchez NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

66 (Not Placed) David Collom NE Pryor Elementary Wrestling
     

43 (Not Placed) Sam Alonso NW Skiatook Bulldog Wrestling
OKWA