Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2020-2021

Battle for the Shield Open (Bixby Open)   -   Div I
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

37 (Not Placed) Tucker Scott NE Tahlequah
     

55 (Not Placed) Preston Plunk NE R.A.W.
     

49 (Not Placed) Sean Ross NE Verdigris Youth Wrestling

49 (Not Placed) Channing Replogle NE Verdigris Youth Wrestling
     

HWT (Not Placed) Sydney O'Brien NE Verdigris Youth Wrestling
     

43 (Not Placed) Kolt King NE Verdigris Youth Wrestling
     

55 (Not Placed) Cannon Hughes NE Verdigris Youth Wrestling
     

52 (Not Placed) Aaron Collins NE Verdigris Youth Wrestling

52 (Not Placed) Max Becker NE Dark Cloud Wrestling
     

37 (Not Placed) Jackson Gill NE Dark Cloud Wrestling

37 (Not Placed) Emerson Eaton NE Dark Cloud Wrestling
     

66 (Not Placed) Kizer Kilpatrick NE Dark Cloud Wrestling
     

60 (Not Placed) Jaxon Roller NE R.A.W.
     

37 (Not Placed) Tristan Price NE Tahlequah
     

40 (Not Placed) Ross Lindsey NE Tahlequah
     

46 (Not Placed) Gavin Krein NE Tahlequah

46 (Not Placed) Azeyah Ezell NE Tahlequah
     

55 (Not Placed) Rider Manchester NE Brushy Wrestling Club
     

52 (Not Placed) Layton Cross NE Brushy Wrestling Club
     

66 (Not Placed) Brinklee Coker NE Spiro Bulldogs
     

60 (Not Placed) Dallas Lane Hughes NE Morris Eagles Wrestling Club
     

55 (Not Placed) Harbor Hicks NE Sallisaw Takedown Club
     

46 (Not Placed) Jackson Little OS Arkansas Warthawgs
     

HWT (Not Placed) Axel Lucero NW Henryetta Knights Wrestling
     

60 (Not Placed) King Robinson NW Pin-King All Stars
     

49 (Not Placed) Kingston Reed NW Pin-King All Stars
     

46 (Not Placed) Boston Marzett NW Pin-King All Stars
     

43 (Not Placed) Keegan Burns NW Perkins
     

52 (Not Placed) Connor Stafford NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

55 (Not Placed) Dillon Myers NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

52 (Not Placed) Kameron Lang NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

55 (Not Placed) Wyatt Austin NW Sperry Elementary Wrestling Club
     

40 (Not Placed) Huck Olsen NW Henryetta Knights Wrestling
     

43 (Not Placed) Luke Olsen NW Henryetta Knights Wrestling

43 (Not Placed) Derrick Mowdy NW Henryetta Knights Wrestling
     

46 (Not Placed) Kyrin Robinson NW Pin-King All Stars
     

40 (Not Placed) Blake Jackson NW Henryetta Knights Wrestling

40 (Not Placed) Colton Tecumseh NW Mojo Grappling
     

46 (Not Placed) Colson Beckley NE Team Tulsa

46 (Not Placed) Hudson Smith NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

49 (Not Placed) Riley Rice NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

HWT (Not Placed) Barrett Redeagle NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

40 (Not Placed) Bodhi King NE Salina Wrestling Club (SWC)

40 (Not Placed) Knox Greer NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

66 (Not Placed) Mia Fleming NE Locust Grove (Pirate Wrestling)
     

49 (Not Placed) Channing Anno NE Locust Grove (Pirate Wrestling)
OKWA